Intro

Virtuaalsed turniirid ja mängud 22Betis

Киберспортивные ставки 22Бет
Tänapäeva kihlvedude puhul saab küberspordile üha rohkem tähelepanu. Selle all peetakse silmas võistkondlikku või individuaalset võistlust virtuaalses ruumis video- või arvutimängude kaudu. Kuna paljud maailma riigid, sealhulgas Ukraina, tunnustavad eSporti ametliku spordialana, lisavad kihlveokontorid meeleldi selliseid üritusi oma veebilehele. ka 22Bet pöörab palju tähelepanu küberspordikihlvedudele. Kontori sait pakub laia valikut kihlvedusid küberspordiüritustele. Nii et selles artiklis räägime teile, millised virtuaalsed turniirid ja mängud on 22Betis saadaval ja kuidas küberspordile panustada.

22beti eSpordi turniiride populaarsus

2020. aastal vaatas üle 5,8 miljoni unikaalse vaataja küberspordiüritusi SRÜ-s. Võrreldes 2019. aastaga on sektori kasv 277%. Selle teabe annab eSports Charts teenus, mis analüüsib kodumaise eSpordi turu arengut.

Arvutimängude sektori pealtvaatajate kasvu soodustab arvutiturniiride populariseerimine ja tunnustamine spordialana. Lisaks sellele naudib üha suurem hulk videomängude harrastajaid teiste mängude jälgimist ja püüab õppida nende oskusi. Veelgi enam, vaatemängulisuse poolest ületab kübersport kõiki spordialasid. Iga võistlus avaldab muljet suurejooneliste eriefektidega ja auhinnarahad kasvavad hüppeliselt. Seega pole ime, et selles niššis kasvab hüppeliselt kihlvedude tegijate arv. Ja eSpordi kihlvedude tegemine on muutunud arvutimängude entusiastide seas äärmiselt populaarseks.

Kihlveokontor 22Bet hoiab end kursis ja uuendab pidevalt kättesaadavate eSpordi distsipliinide nimekirja. Lai valik annab sulle palju valikuid ja rahuldab nii algajad kui ka profid. ESpordi distsipliinide ja mängude kättesaadavus 22Bet’il sõltub turniiride aktiivsusest maailmas. Ürituste koguarv päevas võib olla kuni 100. Kasutajate poolt eSpordi peale tehtud panuste arvu mõõdetakse kümnetes tuhandetes päevas.

Ставки на киберспорт 22Бет

22Beti e-Sport kihlvedude pakkumine

22bet pakub e-spordimängudele laia valikut. Panuseid saab teha enne mängu – mängueelses või live-režiimis (loe ka 22Beti live-spordikihlvedude kohta meie kodulehel). Lai sündmuste nimekiri võimaldab panustada järgmistes formaatides: võitja, topeltkoefitsient, handicap, kogusumma, täpne skoor ja muud. Võite panustada nii üksikute voorude kui ka turniiri kui terviku peale. Ühe mängu või mängu tulemusele panustamine, mida tuntakse kui üksikpanuseid või mitmekordseid panuseid, on mitmete sündmuste prognoos. Üks eSpordi eeliseid on kõrged koefitsiendid. Portaalil on ka võistlused, kus pakutakse sündmuste tulemuste äraarvamist ja isegi jackpot’i võitmist.

Kõige populaarsemad arvutimängud 22Beti kasutajate seas on CS:GO, Dota 2 ja LoL. Turniirid toimuvad peaaegu iga päev, meelitades ligi mitmemiljonilist publikut. See meelitab sponsoreid, kes soovivad oma kaubamärki meistrivõistluste vaatajate seas reklaamida. Seetõttu on iga turniiri auhinnafondid viimastel aastatel mitmekordistunud.

Kuid 22Bet’i veebisaidilt leiate panuseid ka teiste eSpordi mängude kohta:

  • Global Offensive.
  • Ward of Tank.
  • Star Craft 2.
  • FIFA.
  • Call of Duty.
  • Warcraft 3 jne.

Küberjalgpall, käsipall, võrkpall, hoki, kriket jne. saab nimetada eraldi ala. Lisaks saavad 22beti kasutajad mängida hasartmängude kaardimänge, merelahinguid, täringuid jm, mis toimuvad reaalajas küberspordimängijate vahel.

22beti küberspordi panuste koguarv ulatub sadadesse ja sõltub nädalapäevast. Pakkumistega saate tutvuda küberspordi lehel ja vastavas alajaotuses “Line” või “Live”.

Ставка на киберспорт 22Бет

Panuste tegemine eSpordile 22Betis

Selleks, et teha korrektselt panuseid eSpordile 22betis, peate kõigepealt aru saama mängust, põhireeglitest ja protsessist. Näiteks CS:GO on laskemäng ja panustamine tugevamale meeskonnale võib võita; Dota 2 on strateegiamäng; League of Legends on rollimäng, millel on reaalajas strateegiaelemendid.

Pärast iga mängu omadustega tutvumist saate vaadata 22Beti veebisaidi funktsionaalsust. Mängijatele on saadaval üksikasjalik statistika küberspordisündmuste kohta. See aitab mängijal teha analüüsi ja panustada. Lisaks pakub 22Bet kasutajatele tasuta ülekandeid kõigi mängude kohta, millele panuseid tehakse.

Küberspordikihlveod on saadaval 24 tundi ööpäevas ja need toimuvad samamoodi nagu spordikihlveod 22Betis. Panuse moodustamiseks tuleb minna kihlveokontori veebilehele “Küberspordi” sektsiooni ja leida soovitud mäng. Nagu eelnevalt mainitud, võib see olla mängueelne või reaalajas toimuv sündmus. Seejärel valige sobiv sündmus (matš, turniir), avage küberspordisündmuse sisukord, leidke koefitsient, millele tuleks panustada. Seejärel lisage sündmus kihlveokontole, klõpsates koefitsiendil. Pärast seda määrame summat kupongis ja kinnitame 22Betis cyberspordile tehtud panuse.

Oma kihlvedude lipsu tulemusi saate jälgida oma isiklikus kabinetis – kihlvedude ajalugu. Pärast võistluse lõppu toimub võidu arvutamine automaatselt 5-8 minuti jooksul ja “Live” – 10 minuti jooksul.

Lõpetuseks soovime rõhutada, et eSpordis on vaja head strateegiat ja läbimõeldud taktikat. Kui sul ei ole oma strateegiat, võid kasutada professionaalide süsteeme ja näpunäiteid. Näiteks võid lugeda meie “kihlvedude kooli” materjale, mille link on leitav saidi ülemisest menüüst.

Asjakohased uudised