Intro

1xbet Rootsi

Suurepärane uudis ootas kõiki välismaiseid spordikihlvedude ja hasartmängude korraldajaid, kes said teada, et nad võivad alates 2019. aasta jaanuarist pärast litsentsi saamist Rootsis seaduslikult tegutseda. Seni haldas kõike monopoolne ettevõte Svenska Spel’s, mis oli ainus, kes võis spordimängudele panuseid vastu võtta. Tänu sellele seadusemuudatusele saame ja leiame ka edaspidi rohkem ettevõtteid, kes soovivad uusi kihlveokorraldajaid sellele harimata turule meelitada. Siiski ei pea te midagi otsima, sest alljärgnevas artiklis leiate kogu vajaliku teabe boonuste ja koefitsientide kohta, mis on ühed kõrgeimad.

Mänguvõimalused 1xbetis

Esimene samm, mille peate tegema, algab registreerimisega. Seda saab teha hõlpsasti ja saate kuni 100 euro suuruse tervitusboonuse, mis on üks kõrgemaid online-panustamise turul. See boonus ei ole aga viimane asi, mida 1xbet teile annab. Võite oodata ka rohkem, teiste panuste käigus, mis on veelgi huvitavamad ja kasumlikumad. Lisaks klassikalisele veebilehele on olemas ka mobiilirakendus, mis mitmekordistab mängukogemust tänu oma lihtsusele ja ligipääsetavusele kõikjalt.

Online-panustamine Rootsis

Eespool mainitud seadusemuudatus riigi jaanuaris 2019, kui valitsus otsustas teha spordikihlvedude ja kasiinomängud kättesaadavaks piiriülestele ettevõtjatele, viitab sellele, et oodata on uute kihlveokontorite suurt sissevoolu. Seetõttu kaaluge alati kõiki aspekte, kui valite endale sobivaima. Tänu meile ei pea te aga muretsema ja võite pöörduda 1xbet Rootsi poole, mis kuulub maailma tippspordiennustajate hulka.

Sisse- ja väljamaksed 1xbet Rootsis

Valida saab mitmete võimaluste vahel ja need kõik toimivad suurepäraselt. Visa, MasterCard ja Maestro on kõige enam kasutatavad makseviisid. Need, kes soovivad kõike turvaliselt hoida ja kasutada mitut kihlveokontorit, saavad kasutada elektroonilisi rahakotte, nagu E-Pay või B-Pay, kuid need kõik leiate veebilehelt makseviiside jaotisest. Alternatiivne ja suhteliselt uus meetod on krüptovaluutad, mille hulka kuulub ka Bitcoin. Täname kõiki, kes on neid ridu lugenud ja soovime kõigile palju edukaid panuseid 1xbet Rootsiga.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Asjakohased uudised