GGbet

GGbet_logo
Boonus

Praegune boonus on leitav kihlveokontori veebilehelt

GGbet kihlveokontori ülevaade

GGbet – esimene eSpordi kihlveokontor

GGbet kihlveokontori ajalugu algas 2016. aastal, kui käivitati gg.bet. Sellega reageerisid ettevõtte omanikud kihlveokirjutajate suurele huvile küberspordi vastu ja olid selle turu teerajajad. See, mis käivitati, ei olnud eraldi rubriik veebilehel, vaid hasartmänguportaal, mis põhines küberspordivõistlustel. Mitteametlike allikate kohaselt pärineb kihlveoettevõte Ukrainast. Seega on Natus Vincere ehk NaVi – endise Nõukogude Liidu kuulsaima küberspordi organisatsiooni, mille peakorter asub Kiievis – omanik tihedalt seotud offshore-firma omanikuga, kellele kuulub GG.bet.

Olgu kuidas on, GGbet reklaamib end turul aktiivselt, tehes koostööd suurte eSpordi organisatsioonidega ja sponsoreerides tippturniire. See võimaldab kontoril kiiresti suurendada kasutajate arvu. Kuid edu ei oleks võimalik, kui ettevõte ei pakuks mängijatele ühed parimad tingimused turul. Millised on kontori eelised ja puudused kihlvedude tegijate jaoks? Seda arutatakse tänases ülevaates.

GGbet’i veebisaidi litsents

Kihlveokontor GGbet kasutab rahvusvahelist litsentsi 8048/JAZ (kasutatakse veebilehel gg.bet), mille on välja andnud Curacao registripidaja ja kohalikud load. Nii et Venemaal tegutseb kontor föderaalse maksuteenistuse litsentsi nr 24 alusel (kuupäevaga 26.06.2012). See võimaldab ettevõttel teostada hasartmängutegevust. Samuti tegutseb ta selles riigis riiklikul domeenil asuvas veebisaidil.

Litsentsi omamine on kasutajatele garantii, et kontor järgib ausate hasartmängude standardeid. Juhul kui mängijatel on lepingu tingimuste kohaselt küsitavusi, saab abi küsida tugimeeskonnalt. Kuidas võtta ühendust kihlveokontori GGbet esindajatega, arutatakse ühes järgmistest jaotistest. Kui tugi ei ole aidanud, võite pöörduda Hollandi kohtusse (kui kasutate portaali rahvusvahelist versiooni) või kohalikku kohtusse (kui panustate veebilehe kaudu kohalikul turul).

GGbet kihlvedude veebileht ja rakendused

Kihlveokontori GGbet veebilehte hindavad nii uued kui ka kogenud kihlveokorraldajad. Sellel on kaasaegne must-valge kujundus, millele on lisatud oranži värvi. See kombinatsioon näeb stiilne välja ja vastab kasutajate nõudmistele mustade teemade järele (kuigi võite vahetada heledate värvide vastu). Lisaks on kogu teave loetav. Te saate juurdepääsu soovitud jaotistele ülemise ja alumise menüü kaudu ning kasutada külgmisi vidinaid. Kujundus on kohandatud kõikidele ekraanisuurustele ja kuvatakse korrektselt populaarsetes brauserites.

Portaali funktsionaalsus võimaldab kasutajatel analüüsida sündmusi, teha panuseid erinevatele tulemustele, vaadata mänge internetis, teha ülekandeid jne. Sait on kiire, mis on samuti väärt kihlveokontori eeliste hulka.

Lisaks veebilehele pakub GGbet mängijatele rakenduste kasutamist Android- ja iOS-seadmetele. Allalaadimislingid on saadaval jaluses: Androidile saab paigaldusfaili alla laadida portaalist endast ja iOSile ametlikust turuplatsist. Programmide võimalused on samad. Nende abil saavad panustajad teha enamikku veebilehel kättesaadavatest toimingutest: kasutajad saavad teha panuseid, hallata oma kontot, mängida ja võtta ühendust klienditoega. Lisaks uuendatakse rakendusi pidevalt ja nende funktsionaalsus laieneb.

Uute mängijate registreerimine GGbetis

Uute kasutajate esimene samm on konto loomine. Erinevalt oma peamistest konkurentidest ei paku kihlveokontor GGbet mängijatele mitmeid võimalusi registreerimiseks. Konto loomise protsess ei ole siiski keeruline ja koosneb mitmest etapist: “Registreerimise” lehel oleva vormi täitmine, andmete sisestamine isikukappi ja dokumentide koopiate esitamine isikusamasuse kontrollimiseks.

Väärib märkimist, et kihlveokontor GGbet toetab tosinat valuutat konto jaoks. See võimaldab kihlvedude tegijatel valida parima võimaluse ja mitte maksta ülekannete ajal liiga palju komisjonitasu. Lisaks ei võta passi kontrollimine kaua aega. Selle aja jooksul saavad mängijad tutvuda kabineti funktsioonidega, portaaliga ja valida huvitavaid sündmusi eelvoorudes.

Edendamine GGbeti kasutajatele

Lehekülg “Boonused” sisaldab GGbeti praeguseid ja arhiivi sooduspakkumisi. Siin on saadaval spordi, küberspordi ja hasartmängude pakkumised. Leheküljel on keskmiselt kuni 10 kampaaniat aktiivne. Tänu mugavatele filtritele preemiate tüübi ja otsingu järgi leiate panustaja vajadustele vastava pakkumise.

Kuna kihlveokontor GGbet uuendab sageli oma sooduspakkumisi, soovitame kontrollida kontori kodulehel jooksvaid boonuseid. Kirjutamise ajal võiksid mängijad saada:

  • Registreerimisboonus kuni 15000 rubla*. Krediteeritakse teie esimesele deposiidile 100% ulatuses, kuid mitte rohkem kui määratud summa.
  • Tagasimakse 15% spordikihlvedude puhul. Kuu lõpus saab kasutaja preemia kuni 17000 rubla*.
  • Kindlustus eSpordi kihlvedude jaoks. Kindlustus panuste jaoks kuni 1000 rubla*: kaotuse korral saab mängija 100% tagasi boonuskontole
  • Tagasimakse 200% hoiuste puhul. Kuu jooksul saavad kasutajad iga sissemakse eest teenida kuni 14000 rubla* cashbacki kujul.

Üksikasjalik teave kampaaniate kohta on saadaval jaotises Boonused.

*Või samaväärse summa teises valuutas.

GGbet sport, küberspordikihlvedude ja -mängude korraldamine

Sissejuhatavas infos on juba kirjutatud, et GGbet on eelkõige küberspordi kihlveokontor. Seetõttu on veebilehel kättesaadavad sajad võistlused kõikide populaarsete ja niššeeritud arvutimängude kohta. Need üritused leiad küberspordi rubriigist. Saadaval on nii mängueelsed ja live-panused kui ka tasuta mänguülekanded. Täiendavaks eeliseks on meeskondade üksikasjalik statistika.

Spordipanuseid saab teha lehekülgedel “Sport” ja “Live”. Pakkumiste koguarv ei ületa 500, mis on palju vähem kui konkurentidel. Kihlveokontor GGbet keskendub peamiselt populaarsetele spordialadele ja tippliigadele. Ka koefitsiendid ei ole turu parimad. Kuid mugavate tööriistade olemasolu analüüsimiseks, panuste tegemiseks ja vaatamiseks annab kihlveokontorile teiste kihlveokontorite ees edumaa.

Hasartmängud on saadaval kasiino sektsioonis. Leheküljel on saadaval mitu tuhat slotti, kaardimängu, ruletti, bingot ja muud tegevust. Samuti arendab kihlveokontor aktiivselt seda sektsiooni, lisades pidevalt uusi pakkumisi. Seetõttu hindavad kasutajad hasartmängude meelelahutust ja leiavad veebilehelt huvitava mängu.

GGbeti sisse- ja väljamaksevõimalused

GGbeti kasutajad saavad kasutada oma kontole raha sisse- ja väljamaksmiseks tavalisi maksevahendeid. Kahjuks ei ole teavet maksete kohta eraldi sektsiooni pandud ja see on saadaval isiklikus kabinetis. Kuid mängijad ei pea muretsema, kihlveokontor toetab kõiki populaarseid teenuseid:

  • Visa ja MasterCard maksekaarte.
  • Ülekanded pangaandmetesse (saadaval teatud riikides).
  • Sticpay, Skrill ja Giroplay e-rahakotid.
  • ecoPayz, Neosurf, Sofort ja Neteller.
  • Ülekanded mobiilikontodelt TELE2, Beeline, Megafon, Vodafone jne. (saadaval mõnes riigis).

GGbet ei võta tasu ülekannete eest teie kontolt/kontole, mis ei kehti makseteenuste puhul. Te peaksite kontrollima nende tasusid, et vähendada oma kahjusid.

GGbet: Klienditugi

Kihlveokontor GGbet pakub mängijatele standardseid kanaleid, et saada tuge. Kui mängijad ei leia vastuseid üldinfo jaotisest, võivad nad kirjutada e-kirja, vestelda või helistada telefoninumbrile. Spetsialistid on ööpäevaringselt kättesaadavad ja pakuvad abi tosinas keeles, sealhulgas vene keeles. Raamatupidaja esindaja reageerimisaeg sõltub valitud kanalist. E-posti puhul võtab vastus keskmiselt 30 minutit, vihjeliini puhul 5 minutit ja chatis 3 minutit.

Telefoninumbrid ja e-posti andmed on leitavad veebilehelt (alumine osa). Vestlus on saadaval pärast isiklikku profiili sisselogimist ja asub lehe paremas alumises nurgas.

GGbet: Järeldused kihlveokontori kohta

GGbet on esimene kihlveokontor (ilmus 2016. aastal), mis panustab küberspordile. Mängijatele, kes jälgivad oma lemmikmeeskondade lahinguid populaarsetes arvutimängudes, on seega käepärane vahend kihlvedude tegemiseks. Lisaks küberspordiüritustele pakub kihlveokontor kasutajatele panuseid spordi- ja hasartmängudele (slotid, kaardimängud, rulett). Seetõttu pakub GGbet kihlveoettevõte huvi kõigile kasutajatele.

Kihlveoettevõtte peamised eelised, mis võimaldavad tal liikuda Euroopa turul ja postsovetlikus ruumis, on: mugav veebileht ja rakendused, huvitav küberpanustamise pakkumine, ööpäevaringne tugi kümnes keeles ja mitmesugused ülevaated. Ettevõtte puudusteks on väike spordisündmuste valik ja keskmised koefitsiendid. Lisaks on makseviiside arv halvem kui tippkonkurentidel. Need puudused ei ole siiski nii kriitilised ja võimaldavad GGbetil aktiivselt suurendada panustajate arvu.

Populaarsed küsimused ja vastused GGbeti kohta:

✅ Kas GGbet on litsentseeritud?

GGbet on seaduslikult tegutsev kihlveokontor. Ettevõte on litsentseeritud Curacao registripidaja poolt, mis lubab tal vastu võtta mängijaid gg.bet. Portaali teenuseid saavad kasutada kihlvedude mängijad üle kogu maailma. Lisaks on kihlveokontor sisenenud mõnede riikide turule, kus offshore-litsentse ei aktsepteerita. Näiteks Venemaal on kontor saanud loa Venemaa föderaalselt maksuametilt. Siin on saadaval ka ettevõtte kohalik veebileht.

💵 Milline registreerimisboonus on saadaval GGbetis?

Uued kasutajad võivad saada toreda stardiboonuse kuni 15000 rubla või samaväärse summa mõnes muus valuutas. See krediteeritakse deposiidi tegemisel ja see võrdub deposiidisummaga (ei ületa maksimaalset preemiat). Raha kantakse täiendavale kontole ja see tuleb kasutada 30 päeva jooksul. Üksikasjad leiate boonuste alt.

📱 Kas GGbet mobiilirakendus on mängijatele saadaval?

Mängijad, kes teevad panuseid nutitelefonidest, saavad paigaldada GGbeti mobiilirakenduse. Allalaadimislingid leiad veebilehelt – mine jalusesse. Pange tähele, et rakenduse paigaldamine Androidile toimub käsitsi ja paigaldusfail laetakse alla kihlveokontori veebilehelt. IOS-i rakendus on saadaval AppStore’is, mis võimaldab seda automaatselt paigaldada.

💳 Millised makseviisid on GGbetis saadaval?

Kasutajad saavad oma GGbet kontole raha sisse maksta ja välja võtta ilma kihlveokontorilt saadava komisjonitasuta. Selleks võib kasutada ülekandeid Visa ja MasterCard’i, e-rahakotid Skrill, Giroplay jt, maksesüsteemid Neteller, Neosurf jne. kaudu. Samuti on mõnes riigis toetatud ülekanded pangaandmete kaudu ja raha kasutamine mobiilioperaatorite kontodel.GGbet_logo

Praegune boonus on leitav kihlveokontori veebilehelt