22Bet

Logo 22bet
Boonus

100% boonus kuni 122 EUR

Ülevaade 22bet kihlveoettevõttest

Üldine teave kihlveoettevõtte 22bet kohta

Kihlveokontor 22bet alustas oma tegevust 2017. aastal. Ettevõte pakub oma teenuseid kogu maailmas ainult veebilehe 22bet.com (või peegli) kaudu, mis on kättesaadav igas riigis. Kahjuks ei ole kihlveokontoril kohalikke kihlveokontoreid. 22bet ei ole veel saanud föderaalselt maksuametilt lubasid ja ilma selleta ei saa riigis avada maapealseid kontoreid. Seetõttu saavad mängijad esialgu kasutada veebiportaali. Juhul, kui Roskomnadzor blokeerib selle, saavad nad veebilehele juurdepääsuks kasutada peegleid või VPN-teenuseid. Kolme aastaga ei ole 22bet saanud mitte ainult kuulsaks maailma hasartmängijate seas, vaid on hakanud konkureerima ka selliste suurte online-bukmemängijatega nagu 1xStavka, PariMatch ja Leon. Ettevõtte populaarsus seisneb selle huvitavas pakkumises (suur valik panuseid ja hasartmängumänge), kasutajasõbralikus veebisaidis, heas makseviiside valikus jne. Tänases ülevaates vaatame lühidalt 22Beti peamisi eeliseid ja puudusi.

Litsents 22betis

Bet 22betil ei ole maapealseid kontoreid ja tema teenuseid pakutakse ainult internetis. Kogu maailmas on kasutajatele kättesaadav veebileht, mis tegutseb Curacao valitsuse litsentsi alusel. Curaçao eGamingi väljastatud litsentsi leiate litsentseerimisasutuse veebisaidilt 8048/JAZ. Kahjuks ei piisa sellest litsentsist paljudes riikides tegutsemiseks. Näiteks Venemaa turu jaoks peab ettevõte pärast kihlvedude seaduse ja maksuseaduste muutmist saama litsentsi Venemaa Föderatsiooni föderaalselt maksuteenistuselt. Pärast seda tuleb sõlmida leping TsUPIS-iga. Ja siis võib 22bet kihlveokontor avada oma kihlveokontorid ja võtta mängijaid vastu internetis. Kasutajad saavad aga kohalikku litsentsi ootamata nautida panuste tegemist veebilehe kaudu. Kuna see võib olla blokeeritud, soovitame kasutada alternatiivset linki meie ülevaatest (saadaval artikli pealkirjas).

22beti veebisait ja mobiilirakendus

Kihlveokontor 22bet tellis mänguportaali arendamise ettevõttelt, kes lõi 1xBet veebilehe. Seetõttu saavad kasutajad näha sarnaseid eeliseid, nagu näiteks veebisaidi suur hulk keeleversioone või kiire lehe laadimiskiirus. Lisaks on 22Beti veebisait täielikult optimeeritud mobiilseadmete jaoks. Seetõttu saavad kasutajad panustada või mängida mänge populaarsetest brauseritest erinevat tüüpi seadmetes. Ja erinevalt 1xBetist ei ole see animatsioonidega üle koormatud. Seetõttu töötab see väga kiiresti. Androidi ja iOS-i kasutavate mobiilseadmete omanikud saavad paigaldada mobiilirakenduse. See on allalaaditav kihlveokontori veebilehelt. Alternatiivselt saavad iPhone’i ja iPadi kasutajad installida rakenduse otse App Store’ist. See paigaldusvõimalus on kiirem ja turvalisem. 22beti mobiilirakendusel on lai valik funktsioone ja võimalusi. Mängijatel puudub aga võimalus mängida online-kasiinot, pokkerit ja mõningaid teisi hasartmänge. Samal ajal on kasutajatel juurdepääs ürituste veebipõhisele voogedastusele, mida veebisaidil ei ole võimalik kasutada.

Mänguprofiili loomine 22betis

Ainult registreeritud kasutajad saavad veebilehel või 22beti rakenduse kaudu panuseid teha. Mänguprofiili loomine ei ole keeruline protsess. Registreerimisvorm sisaldab peamisi välju, mis tuleb täita: ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, parool, elukohariik ja kontovaluuta. Profiili aktiveerimine toimub saadud e-kirjas olevale lingile klõpsates. Samuti võib kihlveokontor nõuda isikut tõendavate lisadokumentide esitamist. Pärast seda võib mängija kasutada kihlveokontori teenuseid. Nagu aru saad, võtab uue kasutaja registreerimine 22betis paar minutit. Ja kui tekib mingeid raskusi, võite pöörduda ööpäevaringselt töötava klienditoe poole.

22beti kampaania- ja boonuspakkumised

Kihlveokontor 22bet võib kiidelda huvitavate boonuste ja kampaaniatega mängijatele. Esimene võimalus saada kihlveokontorilt preemiaid tekib registreerimisel. Ettevõte pakub kõigile uustulnukatele boonust kuni 9000 rubla. See summa kantakse pärast esimese sissemakse tegemist spetsiaalsele kontole ja see on võrdne 100% sissemakse summast. Teised pakkumised leiad jaotisest “Boonused”. Siit leiad kampaaniaid kasiinomängude või spordikihlvedude jaoks. Kampaaniate hulgast võib leida püsivaid (nt sünnipäevaboonus) ja perioodilisi pakkumisi. Nii saab mängija oma mängu planeerida, et saada oma panustamisest kõige rohkem kasu.

Registreerimisboonus kuni 122 EUR

22Bet registreerimine22Bet registreerimine

Spordikihlvedude ja hasartmängude pakkumine 22betilt

22bet saab spordikihlvedude osas konkureerida teiste suurte online kihlvedude tegijatega. Ettevõtte valikus on sadu sündmusi rohkem kui 40 spordialal päevas. Siit leiad panuseid jalgpallile, jäähokile, korvpallile, käsipallile, golfile, kriketile, Vormel 1-le ja muule. Samuti on võimalik teha live-panuseid. Need sündmused paigutatakse jaotises “Live”. Kasutajad, kes on huvitatud kihlvedude tegemisest küberspordile või mittespordisündmustele, nagu poliitika, ilm ja loteriid, leiavad kihlveokontori veebilehelt asjakohast meelelahutust. Need on saadaval jaotistes “Line” või “Cybersport”. Samuti tasub meeles pidada hasartmängude kohta. 22beti veebisait pakub klassikalisi hasartmänge laudades koos tõeliste krupiiridega. Samuti leiad erinevate tarkvaratootjate slotid. Nende seas tasub mainida 1x2gamingi, 2by2 Gamingi ja 7 Mojose’i. Kõige tähtsam on see, et mänguautomaatide arv kasvab pidevalt.

Sisse- ja väljamaksed 22betis

Raamatupidamisbüroo 22bet pakub kasutajatele rohkem kui 36 võimalust teha ülekandeid vastavalt oma mängukontolt ja mängukontole. See on konkurentidega võrreldes üsna palju. Hoiustamismeetodite hulka kuuluvad:

  • Ülekanded Visa ja MasterCard’i kaudu.
  • Elektroonilised rahakotid B-Pay, PerfectMoney, Epay ja teised.
  • Payeer maksesüsteem.
  • 24 AllTime makseterminal.
  • Krüptovaluutad Bitcoin, Dash, Ethereum ja teised.
  • Sularaha Telepay ja Amigo.

Väljavõtmisvõimalused ei erine palju. Need on leitavad maksete jaotisest. Tahaksime ka märkida, et minimaalne summa sissemakse on 50 rubla ja tagasivõtmine – 100 rubla. Kõik operatsioonid on 22beti poolt komisjonivabad.

Tugiteenus 22beti veebilehel

22bet pakub oma kasutajatele ööpäevaringset tugiteenust. See on saadaval paljudes keeltes. Küsimuse esitamiseks, mis puudutab portaali toimimist või veebilehel tekkinud probleeme, saate teha järgmist:

  • Veebivestluse kaudu, mis on saadaval ekraani alumises paremas nurgas.
  • E-posti aadressil. Veebisaidil on saadaval e-posti aadressid mängijate toe support@22bet.com, turvalisuse, privaatsuspoliitika jne kohta. Need aadressid leiate jaotisest Kontakt
  • Kontaktvormi, mis on samuti leitav jaotisest “Kontaktid”.

Vastused kõikidele küsimustele e-posti teel antakse 24 tunni jooksul. Abi veebivestluses on kiireim suhtlemisvõimalus. Operaatorid vastavad mõne minuti jooksul.

Kokkuvõttes 22Bet’i kohta

Veebikihlvedude turg areneb dünaamiliselt vaatamata erinevatele ametiasutuste kehtestatud piirangutele. Riigis tegutsevad kohalikud ja välismaised ettevõtted, kes püüavad pakkuda oma mängijatele parimaid tingimusi. 22bet on võtnud turul juhtpositsiooni tänu oma huvitavale kihlvedude ja hasartmängude pakkumisele, kasutajasõbralikule veebisaidile, mobiilirakendusele, kvaliteetsele mängijatoele ja erinevatele makseviisidele. 22bet pakub oma teenuseid oma veebisaidi kaudu, mis on kättesaadav internetis. Tuge pakuvad ka mitmekeelsed kõnelejad, mis lihtsustab kasutajate küsimuste lahendamist. Mis puutub litsentsi omamisse, siis on kihlveokontoril dokumendid Curacao hasartmängukomisjonilt. Seega on kihlveokontor 22Bet huvitav ettevõte nii algajatele kui ka kogenud mängijatele.

Populaarsed küsimused 22Bet’i kohta

✅ Kas 22Bet on litsentseeritud?

Kihlveoettevõte 22Bet tegutseb internetis ametliku veebisaidi 22bet.com kaudu Curacao hasartmängukomisjoni litsentsi alusel. Vene Föderatsiooni föderaalselt maksuteenistuselt ei ole kihlveokontor veel lube saanud. Seetõttu ei ole riigis saadaval PoS ja Roskomnadzor võib veebilehe blokeerida. Blokeerimise korral soovitame kasutada praegust peeglit või teenuseid IP-aadressi ja ühenduspunkti muutmiseks (VPN-teenused). Sellised programmid on näiteks NordVPN, Surfshark ja teised.

💵 Millist registreerimisboonust saavad uustulnukad 22Betis?

22Bet kihlveokontor pakub kõigile uutele mängijatele boonust kuni 122 eur. Selle saamine on väga lihtne: mine lihtsalt läbi registreerimisprotseduuri, aktiveeri oma profiil ja tee esimene sissemakse. Tervitusboonus on võrdne 100% sissemakstud summast, kuid mitte rohkem kui* ülaltoodud summa.

* Kui kasutatakse sooduskoodi, võib seda summat suurendada. Partneri promokoodi leiate meie veebisaidilt.

📱 Kas 22Betilt on olemas rakendus Androidile ja iOSile?

Jah, on olemas. Kihlveokontor püüab oma teenuseid arendada ajaga kaasas käies. Seetõttu on 22Bet valmistanud mobiilikasutajatele kaasaegse lahenduse. Mobiilirakendus on saadaval Androidile ja iOSile. Seda saab alla laadida ametlikust veebisaidist või App Store’ist (iOS-i kasutajatele).

Rakendus võimaldab teil teha enamikku toiminguid ilma veebilehte kasutamata. Lisaks on mängijate jaoks olemas spetsiaalne võimalus vaadata mänge internetis, mida veebisaidi kasutajatele ei ole võimalik kasutada.

💳 Milliseid makseviise toetab 22Bet?

22Bet on ühendanud rohkem kui 30 võimalust, mille abil saab hoiustada ja väljavõtteid välja võtta. Enamik neist on sarnased, kuigi mõned võimalused on saadaval ainult ühe tehingu puhul. Mängijad saavad kasutada Visa ja MasterCard ülekandeid, B-Pay, Perfect Money ja Epay e-rahakotte, Payeer maksekassasid, sularaha sissemakseid jne.

22Bet kihlveokontor ei võta mingeid väljavõtte- või sissemakseid. Praegused makseviisid leiate jaotisest “Maksed”.Logo 22bet

100% boonus kuni 122 EUR