Intro

1xbet Bhutanis

Kriminaalkoodeksi artikli 393 kohaselt on kõik hasartmängud ebaseaduslikud. Live-kasiinod või online-kasiinod ei ole lubatud ja sama kehtib ka spordikihlvedude kohta. Avalikult tabatud hasartmängijaid ootavad rasked trahvid ja mõnel juhul ka vangistus. Seepärast tutvustame tänases artiklis ohutumat meetodit, mida mõned bhutanlased kasutavad.

Hasartmänguvõimalused 1xbetis

Pärast registreerimise viimase sammu läbimist premeerib 1xbet sind registreerimise eest kuni 100 EUR/USD, mis makstakse välja esimesel deposiidil. Lisaks sellele on olemas ka jooksvad boonused, mis suurendavad niigi huvitavaid võite. Saate mängida lugematul hulgal kasiinomänge, mille hulka kuuluvad pokker või live-rulett, kuid võite ka panustada mõnede kõrgeimate kihlveokontoritega, mida pakuvad kihlveokontorid. Mõistagi on ka mobiilirakendus, mis võib täielikult asendada veebilehte ja garanteerib kohese ülevaate oma võitudest.

Online-panustamine Bhutanis

Kuna hasartmängud on riigis ebaseaduslikud, ei ole kohalikke kasiinosid ega kihlveokontoreid. Siiski on kohalikud leidnud viisi, mille kaudu nad saavad internetioperaatorite ja valitsuse blokeeringutest mööda minna. Konkreetselt on NordVPN ja Windscribe programmid, mis suudavad muuta teie IP-aadressi ja kohalikku ühendust, nii et saate jääda võimalikult anonüümseks internetiteenuse pakkujate ees ja vaadata ka oma riigis blokeeritud saite. Praktikas võite istuda mugavalt oma kodus Bhutanis, kuid teie arvuti on praktiliselt ühendatud internetti riikides, kus hasartmängud on seaduslikud, nii et saate blokeeritud saite probleemideta vaadata.

Sisse- ja väljamaksed 1xbet Bhutanis

Kõige tavalisem meetod on krediitkaartide kasutamine Visa, MasterCard, aga ka Maestro. Saadaval on ka elektroonilised rahakotid, mida kasutatakse laialdaselt ka veebiostude tegemisel ja mis võivad seega olla huvitav meetod raha käitlemiseks internetis. Sellisteks rahakottideks on näiteks E-Pay või B-Pay, kuid palju muud võib leida 1xbet Bhutani maksetingimustest. Kui olete aga üks krüptovaluuta omanikest, ei pea te meeleheitel olema, sest 1xbet aktsepteerib lisaks Bitcoinile veel paljusid teisi. Kõik on selgelt kirjeldatud veebisaidi allosas maksetingimuste osas. Täname teid kõiki selle artikli lugemise eest ja soovime teile palju õnne!

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Asjakohased uudised