Rabona

Rabona_logo
Boonus

Boonus 100% kuni 100€

Rabona: Rabona: Ülevaade kihlvedude tegijast

Üldine teave Rabona kohta

2016. aastal alustas Rabona spordikihlvedude ja hasartmänguteenuste pakkumist rumeenlastele. Esialgu keskendus kihlveokontor ainult kohalikule turule, Rumeeniasse. Edukas kasv ja suure hulga kihlvedude tegijate ligimeelitamine aitas aga kihlveokontoril saada investeeringu Saksa ettevõttelt ja alustada reklaamimist läänes. Täna teenindab Rabona mängijaid Saksamaalt, Austriast, Portugalist ja Brasiiliast. Ladina-Ameerika turg on aga muutunud kihlveokontori jaoks prioriteediks. Vaatamata sellele, et Rabona kihlveokontor ei ole keskendunud SRÜ riikide kasutajatele, on tal üsna huvitav kihlvedude ja mängude pakkumine ning atraktiivne tervitusboonus. Seetõttu otsustasime kirjeldada kihlveokontori põhijooned, et juhtida kasutajate tähelepanu mänguportaali omadustele.

Rabona litsents

Rabona kihlveokontoril on mitu litsentsi. Euroopa Liidus tegutsemiseks kasutatakse Malta hasartmänguameti väljastatud litsentsi. See litsents on ELis noteeritud ja räägib ettevõtte usaldusväärsuse ja aususe kohta. Pole üllatav, et kihlveokontor sponsoreerib paljusid Euroopa klubisid, nagu Benfica, Porto, Atletico jne. Siiski teenindab kihlveokontor peale ELi turu ka teiste riikide mängijaid. Seetõttu on ettevõte saanud kohalikke litsentse, näiteks Brasiilias. Seega võtab ta brasiillaste panuseid vastu alamdomeeni br.Rabona.com kaudu. Tasub märkida, et Rabona kihlveokontor ei võta vastu kasutajaid kõigist riikidest. Kui sisenete saidile Ukrainast, näete sõnumit piiratud juurdepääsu kohta. Sellisel juhul peaks mängija muutma oma IP-aadressi, et registreeruda saidil. Kontode blokeerimise kohta ei ole kontori tagasisides teavet, kui dokumentides olevad andmed ei erine selle riigi IP-aadressist, kust kasutaja oma profiili lõi. Siiski on kõige parem selgitada kõiki nüansse kontori tugiteenusega. Kihlvedude ja hasartmängudega saab tutvuda veebilehe ja mobiilirakenduse kaudu. Kihlveokontori portaal on kättesaadav aadressil Rabona.com, kus mängija suunatakse kohalikele veebisaitidele või suunatakse ümber vastavale veebisaidile (sõltuvalt külastaja IP-aadressist). Erinevalt konkurentidest võtab iga üksik sait vastu ainult kohalike IP-aadresside kihlveokorraldajaid. Muidu ei erine portaali kohalikud versioonid peale keele mitte millegi muu poolest. Rabona veebilehe kujunduse peamine eripära on teabe paigutamine oluliste mängude kohta. Olulisemad spordisündmused või mängud kuvatakse vidinatena ekraani ülaosas. Ekraani vasakpoolne osa on mõeldud navigeerimiseks ja parempoolne osa veebilehele sisenemiseks, kihlvedude tegemiseks ja bännerreklaamiks. Kihlvedude ja mängude teave kuvatakse ekraani keskosas. Portaal on optimeeritud kasutamiseks mobiilseadmetes ja töötab kiiresti. Nutitelefonides on siiski parem kasutada Rabona kihlvedude rakendust. Rabona kihlveotarkvara saab paigaldada vastavalt Google’i ja Apple’i ametlikest kauplustest Play Market ja AppStore. Otselinkid rakendusele on allosas. Mobiilirakendus ise võimaldab teil luua konto, teha sisse- ja väljamakseid, analüüsida ja teha panuseid. Seal on ka mõned mängude teenindusajad. Siiski on saidi funktsionaalsus parem kui kihlveokontori rakendus.

Registreerimisboonus kuni 100 EUR

Rabona registreerimineRabona registreerimine

Rabona konto loomine

Rabona kontole registreerumiseks on 2 peamist võimalust: e-posti teel ja sotsiaalmeedia konto kaudu. Esimesel juhul tuleb mängijal täpsustada mail ja minna edasi vormi, kus on esitatud isikuandmed: nimi, perekonnanimi, korrus, sünniaeg, elukoha aadress, telefoninumber. Samuti tuleb esitada kasutajanimi ja parool. Registreerimise kinnitamine toimub e-posti teel. Teisel juhul logib kasutaja sisse Facebooki, Google’i, Yahoo või Linkedini profiiliga. Reeglina võetakse osa andmeid välisest kontost, ülejäänud andmed tuleb sisestada isiklikku kappi. Enne sissemakse tegemist peate oma profiili kontrollima. Teil on vaja esitada oma passifoto ja tõend elukoha kohta esitatud aadressil (kommunaalarvete kviitung või pangakonto väljavõte). Viimastel aastatel on Rabona veebilehel olevate sooduspakkumiste arv märkimisväärselt suurenenud. Osast “Pakkumised” saavad kasutajad valida huvitavaid boonuseid spordikihlvedude ja teenindusautomaatide kohta. Neid on lihtne sorteerida tänu lehel olevale filtrile. Tahaksime mainida ka alaliste ja perioodiliste kampaaniate olemasolu, mis muudab mängude planeerimise saidil huvitavamaks. Rabona olemasolevate sooduspakkumiste hulgast tahaksime esile tõsta:

  • Tervitusboonus kuni 100 €* ja 20 €* tasuta panus. Boonus tuleb kasutada 30 päeva jooksul, tehes üksik- või kombineeritud panuseid koefitsiendiga 1,4 või kõrgem.
  • 20 sooduspunkti boonus korvpalliliigade võitmise eest. Iga võidu eest teenib mängija punkte, mida saab lunastada freespinnide ja tasuta mängude eest.
  • Tagasimakseid viikude eest. Kui pool- või täismäng lõpeb tasavägiselt, saab mängija meeskonna võidule tehtud panuse tagasi.

Nende ja teiste kampaaniate täielikud tingimused leiate kihlveokontori veebisaidilt (lehekülg “Pakkumised”). *Või samaväärne summa mõnes muus valuutas

Spordikihlvedude ja hasartmängude tegemine Rabonas

Rabona kihlveokontor pakub kasutajatele peamisi kihlveovaldkondi: mängueelsed ja mängusisesed spordiennustused ning slotid. Kahjuks ei ole kihlvedude tegijatel võimalik panustada küberspordile ja populaarsetele kasiinomängudele: kaardid, rulett ja loteriid. Seda tasub enne Rabona veebilehel registreerumist tähele panna Kontori kihlvedude rida hõlmab 34 spordiala. Lisaks populaarsetele teemadele nagu jalgpall, korvpall ja tennis, saab panustada ka malele, sulgpallile, ujumisele jne. Mängude nimekirja leiad “Spordi” ja “Live-panustamise” lehekülgedelt. Esimeses jaotises saavad mängijad teha mängueelseid panuseid, teises – live-panuseid. Vastavalt sellele erineb jaotiste funktsionaalsus online-mängude haldamiseks mõeldud vahendite kättesaadavuse poolest. Kõigi spordimängude koguarv kihlvedude jaoks on üle 500. Hasartmängude meelelahutust Rabona veebisaidil esindavad slotid ja need on saadaval samanimelises slotide sektsioonis. Kõik mängud on jaotatud suundade kaupa ja nende koguarv ulatub 1 tuhandeni. Esitatud slotid on välja töötatud tuntud ja uute stuudiote poolt, pakkudes klassikalist ja uuenduslikku lugu. Seetõttu leiab iga mängija midagi huvitavat enda jaoks.

Raha sissemaksmine ja väljavõtmine Rabonast

Raamatupidaja toetab peamisi meetodeid võidu sissemaksmiseks ja väljavõtmiseks. Mängijad saavad kasutada pangaülekannet, maksekaarte (Visa ja Mastercard), e-rahakotti Skrill ja maksesüsteeme (Klarna, GiroPay, Trustly ja PayPal). Kahjuks ei käsitse Rabona krüptovaluutasid. Minimaalne ja maksimaalne ülekandesumma ning töötlemisaeg sõltub valitud makseviisist. Selle teabe leiate oma isiklikust kabinetist. Seoses komisjonitasuga on see võrdne nulliga.

Rabona klienditeenindus

Kontori saidil on rubriik “KKK”, kuhu on kogutud kõik populaarsed küsimused ja vastused portaali töö kohta. Kui mängija ei leidnud vajalikku teavet selles jaotises või kihlveokontori tööreeglites, on võimalik pöörduda Rabona klienditeeninduse poole. Esindajatega on võimalik ühendust võtta veebivestluse, e-posti, vihjeliini numbri ja Facebook Messengeri kaudu. Tugimeeskond on saadaval teatud kellaaegadel ja vastab päringutele kuni 24 tundi. Teavet iga Rabona kontaktivõtmismeetodi kohta leiate kontaktileheküljelt.

Rabona kohta kokkuvõttes

Rabona on üsna huvitav kihlveokontor, mis on keskendunud tegutsemisele mõnes Euroopa ja Ladina-Ameerika riigis. Selle teenuseid saavad aga kasutada ka teiste riikide inimesed. SRÜ riikidest tulles on kontor huvitatud suurest tervitusboonusest, muudest spordikihlvedude ja kasiino sooduspakkumistest. Rabona muud tugevused on tema huvitavad spordiüritused ja teenindusaegade pakkumised. Siiski ei võta kihlveokontor vastu küberspordikihlvedusid. Samuti puuduvad kasiinos kaardimängud ja rulett. Lisaks ei leia mängijad makseviiside seast krüptovaluutasid. Sellest hoolimata saab kontor kasutajatelt üsna head tagasisidet. Seetõttu võime soovitada sellele tähelepanu pöörata nii algajatel kui ka kogenud kihlvedude mängijatel.

Populaarsed küsimused ja vastused Rabona kohta:

✅ Millise litsentsi sai Rabona kihlveokontor?

ELi turul tegutsemiseks kasutab kihlveokontor MGA/CRP/152/2007 litsentsi, mille Malta registripidaja andis välja 2019. aastal. Tšiilis ja Brasiilias on Rabona sertifitseeritud ja talle on antud kohalik tegevusluba. Kõigil juhtudel võetakse kihlvedusid vastu veebilehe kaudu. Offshore-litsentsi puudumine näitab siiski, et kihlveokontor ei võta vastu kasutajaid paljudest maailma riikidest.

💵 Millist registreerimisboonust pakub Rabona?

Pärast konto loomist ja raha sissemaksmist Rabona kontole saab mängija kuni 100 euro suuruse boonuse ja 20 eurot (või samaväärse summa mõnes muus valuutas) tasuta panustamise kujul. Boonuse summa on võrdne hoiustatud summaga, kuid ei tohi ületada eespool nimetatud summat. Boonus ja freebet tuleb panustada 30 päeva jooksul pärast kihlveokontole krediteerimist.

📱 Kas on olemas Rabona mobiilirakendus?

Rabona pakub mängijatele mobiilirakendust Androidile ja iOSile. Seda saab alla laadida ja paigaldada ametlikele Google’i ja Apple’i turgudele. Nii ei pea kasutajad oma nutitelefoni turvasätetes kaevama, et paigaldust käsitsi teha. Paigaldamine on kiire ja standardne.

💳 Mitu makseviisi Rabona toetab?

Kasutajatele on saadaval kümmekond sisse- ja väljamakseteenust. Mängijad saavad kasutada pangaülekandeid, kaardimakseid, e-rahakotte ja maksesüsteeme. Rabona pakkumises ei ole krüptovaluutasid ja makseid ei aktsepteerita terminalide kaudu. Teenuste loetelu on leitav privaatne kontor.Rabona_logo

Boonus 100% kuni 100€