Unibet

Unibet_logo
Boonus

50 EUR boonus

Ülevaade

Unibet on üks Euroopa suurimaid kihlveokontoreid, mille peakontor asub Maltal. See asutati 1997. aastal ja omab praegu Briti, Prantsuse ja muid hasartmängulitsentse. Unibet on börsil noteeritud, tal on kliente üle 150 riigist ja ta on kolm korda (2006, 2008, 2009) valitud Euroopa parimaks spordikihlvedude operaatoriks. Unibet on nii IBIA (International Betting Integrity Association) kui ka EGBA (European Gaming and Betting Association) liige. Ametlik veebileht – asub aadressil unibet .com domeenitsoonis.

Saidile sisselogimine

Vaatamata sellele, et kihlvedude korraldajal ei ole Venemaa litsentsi, on võimalik pääseda ettevõtte veebilehele. Otsingumootorites on sait nimekirja tipus (taotluse korral unibet või unibet). Lisaks ei ole raske leida praegust Unibeti peeglit (SRÜ versioon). Siiski, juhul kui teie Interneti-teenuse pakkuja piirab juurdepääsu saidile, ei ole samuti raske leida toimivat viisi, kuidas sinna pääseda. Loetleme kõige lihtsamaid ja populaarsemaid – peegel (täielik analoog, peamise veebisaidi kaksikvend), anonüümijad, proxy-serverid, VPN-pluginad ja -rakendused, mõnede brauserite sisseehitatud võimalused, Tor-brauser, muudatused arvuti enda seadetes, mobiilirakendused.

Registreerimine ja tuvastamine Unibetis

Selleks, et saaks Unibetis panuseid teha, peab mängija end registreerima ja esitama vähemalt järgmised andmed: tegelik ees- ja perekonnanimi, elukoht, sünniaeg, kehtiv e-posti aadress, hüüdnimi (login) ja salasõna. Registreeruda võivad ainult üle kaheksateistkümneaastased isikud ning ettevõttel on õigus küsida koopiaid vanuse tõendamiseks. Ilma selliste dokumentideta võidakse mängija konto peatada.

Iga mängija, kes registreerimist taotleb, peab tagama järgmised asjad:

ta on füüsiline isik ja mitte juriidiline isik; ta ei ole mõne riigi resident (täielik nimekiri on eeskirjades), sealhulgas Venemaa, Türkmenistan, Usbekistan; ta ei tegele profispordiga, millele ettevõte pakub panuseid; ta on täiesti pädev ja tegutseb enda nimel; ta mängib seaduslikult saadud rahaga; ta teeb õigeaegselt muudatusi oma isikuandmetes; tal ei ole ega tule olema teist kontot Unibetis või temaga seotud ettevõtetes. Igal ajal võib kihlveokontor nõuda isikut tõendavat dokumenti, elukohatõendit ja pangakonto väljavõtteid.

Ülevaade Unibeti ametlikust veebisaidist

Kasutajaliides

Väga soliidne disain, ei ole keerulisi lahendusi, kuid näeb lahe välja. Lisaks on see funktsionaalne. Unibeti ametliku veebisaidi välimuse ja kasutatavuse eest on Unibet väärt kindlat A. Standardid, mille järgi on sait tehtud, tuttavad tavalisele kihlveokorraldajale, kõik kujunduselemendid on kohanemisvõimelised ja kirjatüübid ei ole deformeerunud ja silmale lihtsad. Ressursi struktuur on kõige optimaalsem. Pealkirjas – abi ja sisselogimine. Peamenüüs on sport, kasiino, live-kasiino, mängud, bingo, pokker, st ainult kõige tähtsam, ja veidi paremal – mobiilirakendused ja kampaaniad. Keskosa on täielikult plokkidest, mille kohal on liugur kõige huvitavamate pakkumistega. Blokkide all on lingid sotsiaalmeediasse (Facebook, Twitter, YouTube) ja blogisse ning veel allpool on reeglid, vastutav mäng ja seitsme kategooria saitikaart: – Sport (spordiennustused, võidusõidud, virtuaalsport, statistika&livescore) – kasiino (kasiino kodu, kasiinoturniirid) – live kasiino (live kasiino kodu) – mängud – Bingo (bingo kodu, minimängud, alustamine, bingoturniirid, lojaalsus, jackpotid, mängude ajakava) – pokker (pokker kodu, alustamine, funktsioonid, väljakutsed, turniirid, unibet open, unibet open livestream, edetabelid, pokkerijuhendid) – Unibetist (abikeskus, partnerid, karjäär, sugulasgrupp, saidi indeks).

Spordijooned, sügavus ja koefitsiendid

Unibeti spordiliin ei ole turu kõige huvitavam, kuid siiski arvestatav. Umbes viiskümmend spordiala on siin esindatud, on ka nii öelda amatöördistsipliinid nagu surf, traaversioon või floorball. Mitte tippjalgpallimängude puhul pakub kihlveokontor üle 200 turu, tippmängude puhul isegi rohkem. Mis puutub jalgpalli, siis rida – lihtsalt unistus, sadu turniire, kümneid riike, leiad kõike, mis sulle meeldib, isegi Uganda teise astme meistrivõistlused või Inglismaa amatööride turniirid. Veidi kehvem, kuid siiski suurepärane esindatus hokis. Teised spordialad on jalgpallile üsna palju alla jäänud. Küberspordi ja mittespordiürituste, eriti poliitiliste, pakkumisi on palju. Marginaalid jäävad vahemikku 5-7%, mis muidugi ei tee koefitsiente väga atraktiivseks (samaväärsete sündmuste puhul umbes 1,87), need on kõige keskmised turul.

Registreerimisboonus kuni 50 EUR

UniBet registreerimineUniBet registreerimine

Live panustamine

LIVE liin on veidi halvem kui mängu eelne, kuid võtmesõna on siin “veidi”. Teisest küljest on Unibeti live-panustuses mõned huvitavad lahendused ja trikid, mis võivad mängijatele meeldida. Kui on olemas väljavõtmisvõimalus, saab mängija panuse enne tulemuse otsustamist välja võtta, mis võimaldab tal saada osa oma võidust või vähendada kahjumit. Mõne spordiala puhul on väljamaksed saadaval Live, Pre-Match, Outrights ja Accumulator panuste puhul ning need võivad olla suuremad või väiksemad kui esialgne panus. Enne panuse tegemist on selle ees märge Cash Out, mis annab mängijale selle võimaluse. Kui panus on tehtud, saab mängija valida väljaostu, kasutades sündmuse lehel olevat vahekaarti “Minu avatud panused”. Panus arveldatakse määratud hinnaga ja raha kantakse kontole kohe. Tuleb märkida, et Cash Out ei ole alati saadaval. Lisateavet leiate spordiennustuse tingimuste jaotisest B.1.3. Mõnikord kustutatakse või katkestatakse sündmused, mis on Live-kihlvedude kalendris planeeritud, nende toimumise ajal. Selle põhjuseks on tavaliselt tehnilised probleemid, näiteks televisioonis. Live-panused arvutatakse kohe, kui tulemus on teada. Näiteks panus kogusummale üle/alla 1,5 arvatakse välja kohe, kui teine värav on löödud. Raha kantakse otse mängija kontole ja see muutub kättesaadavaks edasisteks panusteks. Panuse tegemiseks peate valima tulemuse, millele soovite panustada, klõpsama koefitsiendil ja kinnitama panuse. Parlay jaoks peate valima kõik tulemused (maksimaalselt 12), need ilmuvad panustamissedelile. Kui panuseid ei ole peatatud ja koefitsiendid ei muutu järgmiste sekundite jooksul (sellisel juhul peate kõigepealt uue koefitsiendiga nõustuma), võetakse panus vastu. Kõiki vastuvõetud panuseid saab vaadata jaotises “Minu panused”.

Videoülekanded Unibeti veebilehel

Videosaateid näidatakse veebilehel eraldi kategoorias, mis on väga mugav. Kui sinna sisenete, näete kohe, millised sündmused on saadaval. Otseülekanded (Unibet TV (UTV)) on tasuta. Need on saadaval sisselogitud kasutajatele, kellel on positiivne kontosaldo või kes on viimase 24 tunni jooksul teinud panuse. Videoviivitused on võimalikud ja on tavaliselt alla 10 sekundi, kuigi mõnikord võivad need olla ka pikemad. Viivituse pikkust võib mõjutada ka lairibaühenduse kiirus. Unibet ei tunnista ja ei võta vastutust, kui mängija teeb video viivituse tõttu vea. Tulemuste kontrollimine on mängija enda ülesanne. Mõnes riigis kehtestab kihlveokontor ülekannete suhtes piiranguid voogedastusõiguste tõttu. Vastavalt reeglitele kasutab ta mängija IP-aadressi koos tema konto aadressiga, et näidata talle ainult neid sündmusi, mida on lubatud igas konkreetses piirkonnas striimida.

Kuidas mängu tulemusi välja selgitada

Kihlveokontor pakub täielikku mängukeskust, mis on peidetud statistika&livescore kategooriasse. Pealehel on sektsiooni plokid spordialadega. “Sattudes” ükskõik millisesse neist, näeme esimese loeteluna suurimaid turniire, seejärel riike. Kõik on väga üksikasjalik ja sügav – näiteks jalgpalli Inglismaale navigeerides on seal kümme (!) meistrivõistlust.

Erakontor

Isikliku kabineti jaotised – sissemakse, väljavõtmine, turvalisus, boonused, pakkumised, mängutegevus, kontoteave, vastutustundlik mäng, seaded, abi.

Saidi keeleversioonid

Ametlik veebileht on saadaval ainult inglise keeles. SRÜ versioon (https://ru23.unibet.com) sisaldab inglise, hispaania, prantsuse ja vene keelt.

Reeglid ja eeskirjad

Unibeti reeglid ja eeskirjad on avaldatud ametlikul veebisaidil ja sisaldavad järgmisi jaotisi – üldised, mõisted ja sätted, litsentsid, kontoreeglid, maksereeglid, turvanõuded, lahtiütlemisnõuded, boonuseeskirjad, jutureeglid, panustamine, Unibet Racing, virtuaalsport, kasiino – live kasiino, bingo, pokker, bingo ja kõrvalmängud, nõuded, muudatused. Ettevõte ei anna mingeid nõuandeid maksustamise kohta, maksude maksmise kohustus lasub täielikult mängijal endal. Kihlveokontoril on õigus kohaldada reegleid rikkuvate mängijate suhtes karistusi, kuni isikliku konto külmutamiseni.

Sponsorlus

Unibet on alates 2007. aastast regulaarselt korraldanud Euroopas suuri live-pokkeriturniire – Unibet Open on üks populaarsemaid pokkeriturniire, mille programm on ainulaadne. Unibet Openi on korraldatud Varssavis, Madridis, Milanos, Budapestis, Prahas, Valencias, Pariisis, Londonis ja Kariibi mere piirkonnas. Ettevõte teeb aktiivselt koostööd ka jalgpalliklubidega, olles (praegu või varem) Valencia, Liverpooli, Standardi ja paljude teiste meeskondade sponsorid.