Wazamba

Wazamba_logo
Boonus

100 EUR - USD

Online kasiino Wazamba

Bright online kasiino meelitab kasutajaid originaalse disaini, videoautomaatide kollektsiooni, ebatavaliste rahaliste auhindade loosimiste abil. Ette valmistatud helde boonusprogramm. Kliendid saavad mängida Wazamba kasiinos ametlikul veebisaidil demorežiimis ilma kontot loomata või teha sissemakse ja keerutada rullikuid raha eest.

Kasiino kohta

Sait avati 2019. aastal Araxio Development N.V. juhtimisel, mis on registreeritud Curacao saarel. Samale operaatorile kuulub veel üks kuulus projekt – Rabona Casino. Sait on litsentseeritud Curacao poolt. Wazamba online-kasiino sait on kaunistatud erksates värvides. Kõigis sektsioonides saadavad külastajat naljakad värvilistes maskides põliselanikud. Disainielemendid vastavad operaatori valitud teemale. Pealehel on palju teavet meelelahutuse, boonuste ja loosimiste kohta. See muudab saidi segadust tekitavaks. Paremal pool on üldmenüü, kus on lingid isikliku kabineti, kampaaniate ja turniiride sektsioonid. Seal saab mängija ka jälgida saavutusi või osta boonuseid ja freespinne. Saidi jaluses on esitatud juriidiline teave operaatori kohta. Siin saab mängija uurida ka litsentsi, minnes reguleeriva asutuse portaali, klõpsates vastaval ikoonil. Samuti on lehe allosas auhinnad, mida kasiino on saanud mainekates edetabelites.

Boonused ja sooduskoodid

Kasutajad osalevad teretulnud kampaaniates ja aktiveerivad sissemaksete puhul reload-pakkumisi. Boonusprogrammi reeglid on üksikasjalikud ja läbipaistvad. Stardipakett. Antakse uutele klientidele esimese sissemakse eest alates 1 200 RUB. Kasutajal on õigus 100% kuni 35 000 rubla ja 200 freespinni. Viimaseid lisatakse 10 päeva jooksul 20 kaupa. Need tuleb aktiveerida 24 tunni jooksul pärast krediteerimist. Panus rahaliste vahendite käibele on kõrge – x35 kampaania ja sissemakse summast. Tasuta keerutuste veerevate auhindade koefitsient on x40. Maksimaalne panus ühe spinni kohta aktiivse kampaania korral on 350 RUB. Nädalane taaslaadimine. Viiskümmend tasuta spinni antakse kampaanias osalejale tema esimese sissemakse eest esmaspäevast neljapäevani. Freespinnid on määratud konkreetsele videoslotile – selle valib juhtkond. Panus on x40 ja boonus tuleb panustada kümne päeva jooksul. Ümberlaadimine nädalavahetustel. Koguneb esimese sissemakse eest reedest pühapäevani. Selles pakkumises saab mängija valida ühe võimaluse:

 • 50% kuni 50,000 kuni 1000 RUB või suurema sissemakse korral.
 • 50% ja 50 tasuta keerutusi sissemakse korral 3500 RUB või rohkem.

Rahaosa tuleb kerida x35 panusega, mis kehtib nii sissemakse kui ka boonuse kohta. Tasuta keerutused panustatakse kordajaga x35. Tähtaeg on 10 päeva.

Tarkvara ja mänguautomaadid

Wazamba kasiino ametlikul veebisaidil on saadaval 3500 mänguautomaati 57 pakkujalt. Esmapilgul on slotid originaalsed, kuid operaator ei paku tarkvarasertifikaate. Sorteerimine teenusepakkujate kaupa ei ole väga mugav. Külastaja peab vajaliku arendaja leidmiseks lehte kerima. Samuti saab klient minna populaarsete mängude, uudiste ja jackpot- slottide sektsioonidesse.

Registreerimisboonus kuni 100 EUR

Wazamba registreerimineWazamba registreerimine

Elusad diileri mängud

Saidil on 126 projekti neljalt tootjalt. Tõeliste krupiiridega meelelahutuseks mõeldud demoversioone ei ole. Puudub sorteerimine tüübi järgi. Juurdepääs teenusepakkuja fuajeesse on saadaval ainult pärast konto loomist. Mängijad saavad valida ruleti, sic-bo, blackjacki ja muude kategooriate vahel.

Muud kasiinotooted

Lauamängude sektsioonis on virtuaalsed masinad koos blackjacki, pokkeri, ruleti ja nii edasi. Kasutajad saavad selles kategoorias tasuta mänguautomaate mängida.

Sorteerimist ei ole, klientidele pakutakse projekti leidmist nime järgi.

Saidi suures sektsioonis on võimalik panustada spordisündmustele. Rida on lahti, koefitsiendid on keskmised. Panuseid on lubatud teha mängueelses ja mängusiseses režiimis. Samuti on olemas kategooria virtuaalsete spordialadega. Regulaarsed turniirid on mitmekesised. Te saate võidelda teiste kasutajatega nädala pesa, elava meelelahutuse ja muude põnevate võistluste raames. Võistlused pakuvad võimalust võita raha või lojaalsuspunkte. Esialgneloosimine toimub videoautomaatide harrastajatele. Kasutajad panustavad teatud masinatel minimaalselt 0,5 eurot spinni kohta. Igal ajal võib välja kukkuda kasiino rahaline auhind. Konto loomiseks on vaja e-posti aadressi ja parooli. Teises aknas tuleb sisestada oma isikuandmed: Täielik nimi, linn, riik, valuuta, sünniaeg jne. Ametlikule veebisaidile sisselogimine sotsiaalmeedia kaudu ei ole võimalik. Veebilehel kontrollimine ei ole kohustuslik. Kasutajal palutakse dokumente esitada ainult äärmisel juhul.

Lojaalsusprogramm

Staatuste süsteem koosneb viiest tasemest. Tegelikult mõjutavad lojaalsustasemed ainult väljamaksete piirmäärasid ja cashbacki summat. Lojaalsusprogrammi peamine väärtus on mündid, mida klient kogub mängu ajal ja veebilehel toimuva tegevuse eest. Mille eest saab münte:

 • Saavutused.
 • 5% sissemakse summast.
 • 1 000 euro suurune panus = 1 münt.
 • Esimene koht turniiridel.
Staatus Väljavõtt päevas, EUR Väljavõtmine kuu kohta, EUR Cashback
Tree 500 10 000
Kivi 500 10 000
Pronks 800 12 000 5%
Hõbe 1 000 15 000 10%
Kuld 1 500 20 000 15%

Saavutuste sektsioonis jälgivad kasutajad münte, mida nad saavad teatud tegevuste eest veebilehel. Mängija saab 1 punkti juba registreerimise eest. Münte antakse ka hoiuste, teatud arvu keerutuste eest slotis ja muude tegevuste eest. Kogutud punkte saab seejärel kulutada ostude tegemiseks või maskide kogumiseks ja rahaliste auhindade võitmiseks. Boonuspood. Saavutuste eest teenitud münte saab kasutada populaarsetes videoslotides freespinnide ostmiseks. Tasuta keerutuste puhul kehtivad tavalised panustamiseeskirjad: panus on x40, antud 10 päeva. Tasuta keerutustest saad välja võtta kuni x5 auhinnaraha. Maskikollektsioonid. Kliendid saavad neid osta müntidega poest. Kogudes maskide kollektsiooni, saab kasutaja rahalise preemia 800 kuni 7 200 RUB. Auhinnad kantakse saldole ja neid tuleb panustada x1 panusega. Tagasimakse. Kasutajad, kes on saavutanud kuldse staatuse, saavad tagasimakseid. Minimaalne summa – 5 EUR, maksimaalne – kuni 3 000 EUR. Cashbacki summa arvutatakse mitte panustelt, vaid hoiustelt. Väljavõtmised, boonused, konto saldo arvatakse maha kõigi hoiuste summast. Raha tuleb panustada x1 panusega. Live cashback. Seda saavad kliendid, kes panustavad live-diileritega mängudes. Minimaalne tagasimakse – 5 eurot, maksimaalne – 150 eurot. See cashback ei ole seotud staatusega ja seda võib saada iga mängija. Panus on x1.

Klienditugi

Klienditoe operaatorid on sõbralikud ja abivalmid. Konsultandid töötavad 24-tunnises veebivestluses, vastavad päringutele e-posti teel. Lisaks on mitu telefoninumbrit, et võtta ühendust saidi administratsiooniga.

Plussid ja miinused

Veebiplatvorm väärib tähelepanu tänu rikkalikule meelelahutusfunktsioonile ja läbimõeldud boonuspoliitikale. Operaator tegutseb litsentsi alusel, seega on Wazamba kasiinos raha eest mänguautomaatide mängimine turvaline. Miinuseks on kohandamata mobiiliversioon.

 • Kontrollitud Curacao litsents
 • 3500 õnnemängu
 • tervitus- ja reload-boonused
 • mitmeformaadilised turniirid
 • läbimõeldud lojaalsusprogramm
 • mobiiliversioon ei ole kohandatud nutitelefonide ekraanidele
 • ülekoormatud koduleht