Intro

1xBeti vana versioon: funktsioonid ja erinevused

1хБет старая версия
1xBeti veebilehe esimene lite-versioon käivitati 2012. aastal, kui ettevõte lahendas litsentsiprobleemi. Platvormi loomisega tegeles hasartmänguturu juhtiv veebistuudio. Tänu sellele on veebileht ühelt poolt lihtne ja sirgjooneline ning teiselt poolt funktsionaalne ja mitmekülgne. Seega tõmbas sait kiiresti ligi tuhandeid fänne üle maailma. Ent kui projekt kasvas, siis kasvas ka kihlveokontori veebileht. See aga ei meeldinud paljudele mängijatele. Seetõttu otsivad nad 1xBet’i vana versiooni. Millised on selle omadused ja kuidas vana portaal erineb uuest?

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Ülevaade saidi 1xbet vanast versioonist

Viimane suurem uuendus 1xBeti veebilehel toimus 2019. aastal. Kirjutamise ajal, 2021. aastal, on juba olemas uue portaali arendused, mida kasutajatele aktiivselt pakutakse. Kui lähete ametlikule 1xBeti veebisaidile, näete logo kõrval sõna “Uus” ja vihjet portaali kiirema ja mugavama versiooni ilmumise kohta.

Seega on tänase seisuga 1xBeti veebilehe vana versioon see, mis ilmus 2019. aastal. Kui mängija otsib varasemat versiooni, saab kujundust vaadata vaid blogides ja foorumites või minna veebilehe arhiiviteenusesse (archive.org) ja vaadata pilte veebilehe varasemast ajast.

Смена версии сайта 1хБет

1xbet’i vana versiooni eristab saidi päises oleva mitmetasandilise menüü olemasolu. Esimesel tasandil saate minna rakenduse allalaadimistele, makseviisidele, statistikale või sisse logida või luua konto. Teisel tasandil jõuate kihlvedude ja mängude sektsioonidesse. Menüüpunktide koguarv on 14, võrreldes 9-ga eelmises versioonis.

Tööekraan on jagatud kolmeks osaks: keskel on ala, kus on teave kihlvedude ja mängude kohta, paremal pool on sisselogimise vidin, boonused ja olulised mängud ning vasakul pool on sündmuste või mängude filter ja lisateave mängude kohta.

1xBeti vana veebilehe tugevate külgede hulka kuuluvad lihtne navigeerimine (tänu menüüdele ja vidinatele saab kiiresti soovitud sektsiooni minna), intuitiivne kasutajaliides, tundlik kujundus ja brauseriteülene disain (leheküljed kuvatakse korrektselt erinevatel kasutajaseadmetel). Samal ajal aeglane laadimiskiirus suure hulga skriptide tõttu, ekraani ummistumine sündmustega – 1xbeti vana versiooni peamised puudused. Portaali uues versioonis on õnnestunud lahendada üks neist puudustest, nimelt suurendada saidi kiirust. Kuigi meeskond peaks veelgi töötama platvormi optimeerimise kallal.

1xbet vana versioon: portaali sisselogimine

Nagu märgitud artiklis “Kuidas 1xBetisse sisse logida”, on täna kasutajatele saadaval kaks versiooni – 1xbeti uus ja vana versioon. Portaali uuendatud kujundus ja funktsionaalsus on veel testimisjärgus. Seetõttu pakub kihlveokontor mängijatele võimalust ise uuele versioonile üle minna ja ei tee seda sammu veel kohustuslikuks. Seega saavad kihlveokontori vanale lehele sisse logida ametlikul aadressil 1xbet.com.

Foorumites ja veebilehtedel võib leida materjale väidetavalt alternatiivse juurdepääsu kohta saidile 1xbet läbi peegli. Sellisel juhul jäi saidi kujundus vanaks, nii et mängijatel oleks mugav portaali kasutada. Tegelikult ei ole see nii. Kõigil ametlikel kihlveokontori peeglitel on sama kujundus kui põhiversioonil. See võib olla vana või uus versioon. Seetõttu ei jäta ettevõte 1xbet peegelsaite vanade versioonide kujundusega.

1хБет новый сайт

1xBeti vanalt versioonilt uuele versioonile uuendamine

1xbeti veebisaidi uuel versioonil on võrreldes vana versiooniga mitmeid eeliseid. Esiteks töötab see kõikidel seadmetel kiiremini, nagu me varem kirjutasime. Teiseks on uues versioonis palju rohkem kihlvedude funktsioone. Kolmandaks on uued jaotised, kus on vastused populaarsetele küsimustele. Kõik see muudab saidi uue versiooni kasutamise mugavaks.

Kui mängija otsustab 1xBeti vanalt versioonilt uuele versioonile üle minna, siis tasub see ära:

  • Klõpsake ettevõtte logo kõrval oleval sõnal “Uus” ja järgige hüpikaknas ilmuvat linki.
  • Kirjutage oma brauseri aadressiribale lite.1xbet.com.

On võimalik, et aja jooksul asendab uus versioon vana 1xbeti veebilehe. Alates 2021. aastast näeb liidese muutus aga välja selline.

Asjakohased uudised