Intro

1xBet aadressid: maapealsed kihlvedude kauplused

Адреса 1хБет
Kihlveokontor 1xBet on üks vanimaid ja mainekamaid spordikihlvedude turge SRÜs. Artiklis “1xBet: mis on see kihlveoettevõte” leiate üksikasjalikku teavet selle kohta, millise tee on kontor läbinud, kuni ta on saavutanud miljonite kasutajate tunnustuse. Tänapäeval on kihlveokontor aga seotud online-kihlvedudega. Kuigi ettevõte alustas maapealsete kihlveopoodide võrgustikuga. Kas 1xBeti aadressid on olemas ja kust kontori kontoreid leida, sellest tuleb juttu artiklis.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse Teie riigis:

Kihlveokontor 1xbet: aadressid Moskvas ja mujal Venemaal

Vaatamata sellele, et kihlveofirma 1xbet on pärit Venemaalt, on selle tegevus riigi territooriumil keelatud. Venemaa seadused nõuavad, et kihlveokontorid peavad oma peakontor olema riigis ja keelduvad hasartmängude pakkumisest. 1xBet ei ole teinud sellist ohvrit litsentsi saamiseks, kuna hasartmängud mängivad tema tulustruktuuris olulist rolli. Ainuüksi 1xBetis on üle 10 tuhande slotimängu ja iga teine kontori külastaja panustab kasiinodes. Seetõttu ei ole Venemaal ühtegi 1xBeti aadressi.

Tegelikult viidi 2010. aastal kõik kihlveokontorid üle 1xStavkale (soovitame lugeda kontori üksikasjalikku ülevaadet). See ettevõte on sertifitseeritud ja tegutseb Venemaal seaduslikult. Ja kui te vaatate seda lähemalt, siis veebilehe funktsionaalsuse poolest on spordikihlvedude pakkumine mõnevõrra sama hea kui 1xBetil. Selles ei ole midagi üllatavat, sest 1xStavka on tihedalt seotud 1xBetiga. Seetõttu tegutsevad kõik 1xBeti aadressid Moskvas, Peterburis, Kaasanis ja teistes Venemaa linnades nüüd teistsuguse märgi all. Teavet nende kohta leiate kihlveokontori 1xStavka veebilehelt.

1xBeti aadressid Ukrainas

Aastatel 2009-2021 keelasid Ukraina õigusaktid kihlveokontorid ja kasiinod, välja arvatud loteriid. Seetõttu tegutsesid ettevõtted ilma sildita, teise kaubamärgi all või pakkusid oma teenuseid internetis. Kihlveokontor 1xbet ei ole erandiks. Pikka aega töötas ettevõte suuremates linnades internetikohvikute varjus. Kuid pärast rangemaid kontrolle ja trahve suleti 2017. aastaks kõik kontori kontorid. Seetõttu ei leia kasutajad 1xBet’i praeguseid aadresse Ukrainas.

Контакты 1хБет

Loomulikult, kui te otsite internetist, võite leida saite, kus on kihlveokontorite 1xbet aadressid Kiievis, Harkivis, Odessas, Lvivis, Zaporožjes ja teistes suuremates linnades. See teave on siiski vananenud. Ühtegi kihlveokontorit ei leia märgitud asukohast.

Vaatamata sellele, et alates 2021. aastast võivad kihlvedude korraldajad saada litsentsi oma teenuste osutamiseks Ukrainas, ei kiirusta 1xBet seda sammu tegema. Ettevõte võtab mängijaid vastu oma veebilehe kaudu, mis ei ole riigis blokeeritud. Seetõttu ei ole oodata, et maismaal asuvad kihlveopunktid veel avanevad.

1xbet maa kihlvedude saite teistes riikides

1xBet on enamikus maailma riikides eranditult veebipõhine kihlvedude pakkuja. Platvormil saab teha panuseid spordile, küberspordile või mängida kasiinomänge. Siiski võib kihlveokontoreid leida Kasahstanis, Moldovas ja teistes riikides. Mängijate jaoks, kes on harjunud käima kihlveopoodides, on see oluline eelis.

Kahjuks ei anna ettevõte veebilehel teavet oma aadresside kohta. Seetõttu peate kasutama otsingumootoreid ja kontrollima andmete asjakohasust ise. Samuti võite kirjutada vestlusesse või helistada telefoninumbrile, et saada teada 1xbeti aadressid. Kui need on saadaval panustaja elukohariigis, annab selle teabe klienditoe meeskond.

Asjakohased uudised