Intro

1xbet Burundi

2018. aastal keelati riigis kõik hasartmängud, mille käigus lubati tegutseda ainult Burundi riiklikul loteriil, kuid see peab annetama kasumi heategevuseks. Praegu on riigis vaid mõned kasiinod, mida juhib loterii, mis pakuvad väga väikeseid võite. Kuid just see asjaolu muudab välismaiste kihlveokontorite jaoks lihtsamaks uute mängijate vastuvõtmise riigist. Ja see artikkel räägib ühest neist, täpsemalt 1xbet Burundist, mis tegutseb kogu maailmas.

Mänguvõimalused 1xbetis

Kui oled registreerimise viimase sammu läbinud ja oma esimese raha hoiustanud, saad kuni 100 EUR/USD boonuse, mis on üks kõrgemaid online-bukmekserite juures. Lisaks sellele on olemas ka jooksvad boonused, millega 1xbet tänab teid hea tahte eest, mida te neile tulevaste panuste puhul näitate. Saate mängida mis tahes mänge kasiinos või panustada mõne kõrgeima panusega majas. Pokker, blackjack, samuti rulett on valmis kõige nõudlikumatele mängijatele, aga ka täiesti algajatele. Saate valida nii klassikalise töölaua saidi kui ka mobiilirakendused nii Androidi kui ka iOSi platvormidele.

Online-panustamine Burundis

Nagu me artikli alguses mainisime, on kõik hasartmängude vormid tänu 2018. aasta seadusele ebaseaduslikud. Seetõttu leiame vaid Burundi riikliku loterii, kuid see peab suunama kasumi heategevuseks. Seetõttu on võidud väga väikesed ja kohalikud otsivad erinevaid välismaiseid kihlveokontoreid, mille hulgas on ka 1xbet. Nendele võib loota ja pealegi pakuvad nad kohe alguses suuremaid võite ja boonuseid.

Sisse- ja väljamaksed 1xbet Burundis

Statistika kohaselt on kõige enam kasutatavad krediitkaardid MasterCard, Visa, aga ka Maestro. Alternatiivina on e-rahakotid laialdaselt kasutusel kogu internetis ja seetõttu ei ärata pangast tähelepanu, mis võib blokeerida hasartmängudele suunatud tehinguid. Näiteks olen E-Pay nbeo B-Pay rahakotid, mis töötavad sujuvalt ja usaldusväärselt mitmes valuutas. Kuid isegi krüptovaluuta fännid ei pea meeleheitel olema, sest 1xbet lubab mitmeid neist. Me mainime siin ilmselt kõige kurikuulsamaid Bitcoini, kuid kogu nimekiri on valmis 1xbet Burundi makseviiside kohta. Täname teid oma aja eest ja palju õnne kõigi 1xbetis tehtavate panustega.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Asjakohased uudised