Optibet

Optibet Logo
Boonus

100€ boonus esimesel deposiidil!

Ülevaade Optibet kihlveoettevõttest

Optibeti arengulugu ja üldine teave Optibeti kohta

Optibet kihlveoettevõte alustas tegevust Lätis 2008. aastal. Mõne aasta jooksul on ettevõte loonud kihlveokontorite võrgustiku Balti riikides (Leedu, Läti ja Eesti). Nendes riikides tegutsemiseks on ta saanud kohalikelt reguleerivatelt asutustelt litsentsi, nii et mängijad saavad kasutada kontori teenuseid täiesti seaduslikult. 2015. aastal otsustas Optibet meelitada ligi kasutajaid Euroopa naaberriikidest. Käivitati veebileht optibet.com, mis on mängijatele kättesaadav kuues keeles.

Hoolimata sellest, et kihlveokontor Optibet on panuste arvu poolest suurte hasartmänguasutuste suhtes halvem, on kasutajatele kättesaadavad sündmused kõigis populaarsete liigade tippmängudes. Lisaks on kohtumiste koefitsiendid kõrgemad kui turuliidrite omad. See lisab punkte kihlveokontori võitlusele uute kasutajate eest. Mis puudutab teisi eeliseid ja puudusi, siis arutame neid lühidalt meie ülevaates.

Optibeti veebilehe tegevusluba

Erinevalt klassikalistest online-bukkeritest on Optibetil mitu litsentsi. esiteks on ettevõttel litsents kõikides riikides, kus asuvad kihlveokontorid – Leedus, Lätis ja Eestis. Lube on kihlveokontoril tähtajatult ja ta saab kasutajaid vastu võtta nii oma kontorites kui ka veebiteenuste kaudu. Teiseks on Optibet pärast veebilehe käivitamist saanud litsentsi Malta registripidajalt. See dokument kehtib 10 aastat, kuni 2025. aastani, ja seda saab uuendada, kui kihlveokontor täidab jätkuvalt organisatsiooni nõudeid. Tasub märkida, et hasartmängude korraldamine Malta jurisdiktsioonis annab ettevõttele rohkem privileege kui Curacao jurisdiktsioonis antud litsents. Euroopa riigid on rohkem valmis silma kinni pigistama, kui kihlvedude korraldaja kasutab offshore-litsentsi, ning ei blokeeri kihlvedude korraldaja veebisaiti. Optibet saab seega piiranguteta meelitada kasutajaid Euroopast.

Optibeti veebisait ja mobiilirakendus

Optibet kihlveokontor pakub oma mängijatele kaasaegset veebisaiti, mis on kättesaadav aadressil optibet.com või riiklikel peeglitel (nende riikide domeenitsoonides, kus ettevõte tegutseb). Portaali avaleht on visiitkaart, kus on teavet eksklusiivsete pakkumiste, kampaaniate ja populaarsete mängude kohta. Spordikihlvedude, kasiino, online-kasiino, virtuaalsport ja pokker on saadaval samanimelistes rubriikides. Igal lehel on oma funktsioonid ja see võimaldab mängijatel lihtsustada panustamise või hasartmängude nautimise protsessi. Märkimist väärib ka üksikute lehekülgede ja kogu saidi suur laadimiskiirus. Optibeti veebiportaal on optimeeritud mobiilseadmete jaoks. Seetõttu ei ole arendajad loonud lihtsustatud versiooni telefonide ja tahvelarvutite jaoks. Mobiilsete vidinate kaudu veebisaidile sisenedes saavad mängijad teostada kõiki toiminguid, mis on kättesaadavad saidi külastamisel dextopist. Kahjuks ei ole mobiilirakendus kasutajatele kättesaadav. Raamatupidaja ei ole veel teatanud oma kavatsusest sellist programmi luua. Kuid vaadates, kui aktiivselt ettevõte oma veebilehte arendab ja end internetis reklaamib, võib eeldada, et rakenduse küsimus saab peagi positiivse lahenduse.

Kasutaja registreerimine Optibeti veebilehel

Veebilehe külastajad, kellel veel kontot ei ole, saavad läbida lihtsa registreerimisprotseduuri. Selleks tuleb lihtsalt järgida paari sammu:

  • Kõigepealt tuleb ekraani paremas ülanurgas klõpsata nupule “Registreerimine”. Vormis peate sisestama oma e-posti aadressi ja parooli, nõustuma kihlveokontori tingimustega ning kinnitama konto loomise.
  • Teiseks, pärast isiklikku kontole sisselogimist peate täitma kaardi isiklike andmetega. Andmed peavad olema korrektsed.
  • Kolmandaks peate saatma oma riikliku või rahvusvahelise passi koopia, kui ettevõte küsib teilt dokumenti, mis tõendab teie isikut.

Alles pärast profiili kontrollimist Optibeti spetsialistide poolt loetakse mängija konto aktiveerituks.

Registreerimisboonus kuni 100 EUR

OptiBet registreerimineOptiBet registreerimine

Kampaaniad ja boonused Optibeti kasutajatele

Optibeti kasutajatel on juurdepääs mitmetele kümnetele kampaaniatele, mis puudutavad kihlvedusid ja hasartmänge. Kõik pakkumised on kogutud kampaaniate sektsiooni ja jagatud edasi temaatilistesse kategooriatesse: kasiino, sport, live-kasiino, pokker ja uued mängijad. See teeb kasutajatele lihtsaks huvipakkuvate kampaaniate leidmise veebilehel. Uutel Optibeti kasutajatel on pärast oma profiili aktiveerimist valida mitte ühe, vaid mitme tervitusboonuse vahel. Selliseid preemiaid pakub kihlveokontor:

  • Panustamine ilma riskita kuni 100 euro ulatuses rubriigis “Sport”. Boonuse saamise skeem on traditsiooniline: samaväärne boonus kantakse teie kontole, kui teete sissemakse. Te peate selle panustama 30 päeva jooksul.
  • Boonus kuni 100 eurot ja 100 spinni kasiino- ja LiveCasino sektsioonides. Sularahapreemia on saadaval panusena. Tasuta keerutuste saamiseks tuleb teha vähemalt 20€ suurune sissemakse. Rahaboonuse ja spinnide panustamine järgib pakkumises kirjeldatud skeemi.
  • Boonus kuni 2000 eurot pokkerisektsioonis. Preemia kantakse 2 etapis raha tagasi, pärast teatud tegevuste sooritamist.

Lisaks tervitusboonusele saavad mängijad osaleda ka teistes kampaaniates. Mõned neist on püsivad ja teisi uuendatakse pidevalt. Nii saab kasutaja koostada oma strateegia, et saada suuremaid võite panustamisel.

Optibet spordiennustused ja mängud

Viimastel aastatel on Optibeti pakkumine oluliselt suurenenud. Raamatupidaja on lisanud uusi hasartmänge ja spordisündmusi. Kasutajatel on nüüd rohkem valikuvõimalusi panuste tegemiseks. Kõik spordisündmused on kogutud lehele “Sport”. Kihlveokontor pakub mänge ja kohtumisi enam kui 30 mängualal. Enamik neist on jalgpall, korvpall, hoki ja tennis. Siiski on võimalik leida sündmusi snuukeri või segavõitluskunstide kohta. Kõigi sündmuste koefitsiendid on turul keskmised ja kõrgemad kui populaarsetel kihlvedude vahendajatel. Võimalik on teha live-panuseid ja vaadata mänge internetis. Lisaks pakub Optibet eri tüüpi panuseid, sealhulgas üksik- ja ekspresspanuseid. Ja kui mängijad soovivad ennustada virtuaalsete mängude tulemusi, saavad nad seda teha virtuaalspordi sektsioonis. Hasartmängud on esitatud mitmes sektsioonis. Kasutajatel on võimalus proovida kätt klassikalistes mängudes – rulett, baccarat ja pokker. Te saate mängida koos teiste mängijatega erinevates laudades, sealhulgas koos tõeliste krupiiridega. Lisaks tasub esile tõsta teenindusautomaate. Pakkumiste hulgast leiate populaarsed mänguautomaadid ja vähemtuntud mängud. Neid kõiki toetavad aga ettevõtted, kes on saanud loa hasartmängutarkvara loomiseks.

Makseviisid Optibeti veebilehel

Optibet Bookmaker toetab ainult põhilisi meetodeid raha sissemaksmiseks ja väljavõtmiseks kontolt. Tänase seisuga saavad mängijad kasutada:

  • Ülekanded MasterCardi ja Visa kaudu.
  • Maksed MuchBetteri ja Skrilli e-rahakottide kaudu (sh Rapid Transfer teenus).
  • Tehingud Netelleri ja Eutelleri kaudu.

Kahjuks ei tööta ettevõte krüptovaluutadega, mis muutuvad kihlvedude tegijate seas üha populaarsemaks. Samuti ei toetata paljusid teisi TOP-maksesüsteeme ja e-rahakotte. Selle puuduse kompenseerib kihlveokontor väikese deposiidi/väljamakse summaga 0,10 eurot. Lisaks ei võta Optibet kõikide maksete eest komisjonitasu.

Optibeti mängijate tugi

Kui sul on veel küsimusi või probleeme, võivad Optibeti kasutajad võtta ühendust klienditoega. See on avatud esmaspäevast pühapäevani kell 9:00 kuni 1:00. Operaatorid on saadaval e-posti, kontaktvormi ja live-chati kaudu. Mängijatel on võimalik helistada ka vihjeliini numbrile. Juhime tähelepanu, et e-posti aadress ja number on igas riigis erinevad. Ajakohastatud teavet leiate jaotisest Kontakt. Operaatorid annavad vastuseid kuues keeles: Läti, leedu, eesti, soome, vene ja inglise keeles. Inglise keelt saab kasutada universaalkeelena.

Järeldused Optibeti tegevuse kohta

Optibet kuulub piirkondlike kihlveokontorite hulka. Kontor on absoluutne liider Balti turul, kus ta on kasutusele võtnud kihlveokontorite võrgustiku ja pakub võrguteenuseid. Alates 2015. aastast on ettevõte hakanud liikuma naaberriikide turgudele ja võtab aktiivselt vastu kasutajaid näiteks Soomest, Venemaalt jne. Samas ei saa kihlveokontor uhkustada sellega, et teenindab mängijaid Ameerikast, Aafrikast või Aasiast. Kuigi ettevõte ei ole teatanud plaanidest laieneda globaalsele hasartmänguturule. Kui kasutaja otsib usaldusväärset piirkondlikku kihlveokontorit, on Optibet suurepärane valik. Ettevõte pakub lihtsat ja funktsionaalset veebilehte, rohkelt spordikihlvedusid ja -hasartmänge, häid koefitsiente ja boonuseid. Samuti saate kasutada professionaalset tugimeeskonda, mis vastab kiiresti mängijate päringutele. Väike makseviiside valik, mobiilirakenduse puudumine ja mitte-spordisündmused võivad aga kasutajate jaoks olla veidi frustreerivad. Need ei ole siiski kriitilised.

Populaarsed küsimused Optibeti kohta

✅ Kas Optibetil on litsents?

Kihlveokontor kasutab mitmeid litsentse. Ettevõte on saanud kõik vajalikud dokumendid, et tegutseda kontorites mitmes riigis. Samuti on Optibet kihlveokontorile antud litsents Maltal. Selle dokumendi olemasolu võimaldab ettevõttel võtta vastu kasutajaid maailma eri riikidest. Hetkel on kihlveokontor siiski keskendunud Kesk- ja Ida-Euroopale.

💵 Millise registreerimisboonusega Optibeti mängijad arvestavad?

Bukmik Optibet pakub uutele mängijatele huvi mitme boonuse vahel. Need võivad olla kuni 100 euro suurune preemia spordis (riskivaba panustamine), kuni 100 euro suurune boonus kasiinos (kihlveokindlustus) või kuni 2000 euro suurune boonus pokkeris (cashback). Igal preemiatüübil on oma saamis- ja panustamisskeem. Lisateavet tingimuste kohta saad lugeda kampaaniate leheküljelt.

Milliseid tugikanaleid Optibet pakub?

Raamatupidaja kontor pakub mängijatele mitmeid võimalusi, kuidas võtta ühendust tugioperaatoritega. Nad võivad kasutada chat’i (saadaval ekraani alumises paremas nurgas), e-posti või telefoninumbrit (ajakohased andmed on saadaval kontakti lehel). Pange tähele, et meie tugiteenus ei ole 24 tundi ööpäevas kättesaadav.

Operaatorid on saadaval iga päev kell 9.00 kuni 1

.00

💳 Kui palju maksevõimalusi on Optibetis saadaval?

Optibet kihlveokontor ei saa kiidelda paljude makseviisidega. Kasutajatel on 7 võimalust, mille abil nad saavad oma võidud sisse maksta ja välja võtta. Need on MasterCard ja Visa maksekaardid, e-rahakotid Skrill (sh uus Rapid Transfer teenus) ja MuchBetter, maksesüsteemid Neteller ja Euteller. Minimaalse/maksmise maksimumsumma leiate kihlveokontori veebilehelt.Optibet Logo

100€ boonus esimesel deposiidil!