Intro

Veebisaidi turvalisus: kuidas ma saan 1xBetis captchat ületada?

Восстановление пароля 1хБет
1xBet kihlveosait vastab kõigile hasartmängude suhtes kehtivatele turvanõuetele. Seetõttu ei saa mängijad pärast 1xBetis registreerimist muretseda oma isikuandmete kadumise pärast. Need on kontori serverites turvaliselt kaitstud. Ettevõte võitleb ka automatiseerimise vastu saidil: makrode ja skriptide kasutamine inimtegevuste jäljendamiseks avastatakse ja rikkujaid karistatakse. Seetõttu tahame selles artiklis rääkida teile ühest saidi kaitsmise viisist, mida mängijad sageli kritiseerivad. Räägime 1xbet’i reCAPTCHA teenusest.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse Teie riigis:

Mis on 1xBetis captcha?

Kõige tavalisem viis botide peatamiseks on captcha kasutamine. 1xBetis kasutatakse reCAPTCHA uusimat versiooni – kasutajate kontrollimine automaatselt genereeritud pildikorraldusega. Mängija peab 1xbetis leidma kõik captcha päringule vastavad pildid. Reeglina lahendab inimene ülesande esimesel katsel (harvemini teisel, kolmandal jne.). Kui aga sellist kaitset üritab robot, siis kipub õnnestumise tõenäosus nullile. Kuigi 2000ndate aastate alguses kasutatud tekstikaptšasid on captcha-vastased teenused õppinud neid 90%-lise efektiivsusega mööda minema.

Raamatupidaja veebilehel kasutatakse piltidega captchat (reCAPTCHA teenus). See on integreeritud registreerimise, veebisaidile sisselogimise (1xBeti isiklikku kabinetti sisselogimine), parooli taastamise ja kupongi kontrollimise vormidesse. Mängijad võivad märgata, et nendes vormides ei ole alati 1xbeti captcha. Fakt on see, et algoritm kontrollib isiku käitumist IP-aadressi, klõpsude, lehekülje vaatamiste järgi ja suudab isiku ära tunda ilma täiendava kontrollimise läbimata.

Kuidas minna captcha 1xbetis?

Vaatamata sellele, et “bot” kontrolli läbimine ei ole keeruline, on mõnedel mängijatel 1xbetis captchaga raskusi. Reeglina häirib kasutajaid kontrollvormi olemasolu. Fakt on see, et see võtab lisaaega, mida panustaja saab kasutada panuste analüüsimiseks ja panuste tegemiseks. Siiski ei ole 1xBetilt võimalik captchast mööda minna. Peate lihtsalt järgima neid samme:

  • Klõpsake kinnitusvormil nupule “Ma ei ole robot”. Sageli juba selles etapis skript hüppab mängija edasi, ilma pilte näitamata.
  • Kui vorm avaneb 9 pildiga, peate leidma õige arvu nõutud pilte – klõpsake neile. Pärast mängija tegevuse kontrollimist võib mängija edasi minna.
  • Kui mängija on vastustest valesti, tuleb teha veel üks kontroll. Tasub olla tähelepanelik ja mitte kiirustada.

Nendest soovitustest piisab, et 1xbetis kiiresti ja valutult captcha läbida.

Капча на 1xBet

Kuidas ma saan 1xBet’is captcha’t läbida oma telefoniga?

Telefoni kasutamisel saab mängija kas paigaldada 1xBeti rakenduse või panustada saidi mobiiliversioonis. Esimesel juhul ei pea mängija pärast rakendusse sisselogimist mingit captchat sisestama. Täiendav kinnitamine võib aga olla portaali mobiiliversioonis.

Kogu captcha sisestamise protsess 1xBetis telefonis ei erine oluliselt arvutist. Mängija peab sisestama ka kontrolleri pakutavad pildid. Siiski tuleb arvestada nutitelefoni ekraani suurusega. Kuna alati ei ole mugav pilte läbi suuruse klõpsata, kuna vahelejäämise võimalus on suurem. Lisaks ei saa kõik mängijad läbi suuruse aru, mida piltidel näidatakse. Seetõttu võib captcha läbimine telefonis 1xbet kauem aega võtta.

Asjakohased uudised