20Bet

20bet_logo
Boonus

Boonus 100 €/$

20bet: kihlveokontori ülevaade

Litsents 20bet veebilehele

Kohalik reguleeriv asutus ei ole 20bet kihlveokontorit litsentseerinud. Seetõttu võivad internetiteenuse pakkujad ettevõtte veebilehe blokeerida. Kuid nagu varem mainitud, ei ole raske kõigist piirangutest mööda minna. Ja blokeerimine ei takista kreeklasi 20bet.com külastamast. Portaali käitamiseks kasutab kihlveokontor litsentsi numbrit 8048/JAZ. Selle on välja andnud Curacaos asuv registripidaja. Seega on 20bet online kihlveoettevõtte tegevus seaduslik ja kasutajad võivad loota kvaliteetsele teenusele. Antillephone N.V. (registripidaja) teostab järelevalvet kõigi litsentsireeglite täitmise üle. (registripidaja), kes võib dokumendi süstemaatiliste rikkumiste korral tühistada.

20beti veebisait

Kihlveokontor 20bet sisenes riiklikule turule internetipõhise kihlveokontorina. Seetõttu on veebileht (selle visuaalne ja tehniline osa) ettevõtte tunnusmärk. Pole üllatav, et selle on välja töötanud tuntud veebistuudio, mis töötab hasartmänguportaalidega. Selle tulemusena näeb veebileht välja kaasaegne ja rahuldab kasutajate vajadusi. Kihlveokontori veebisait on tõlgitud 14 keelde, sealhulgas kreeka keelde. See muudab portaaliga töötamise kasutajatele lihtsaks. Märkimist väärib ka kasutajasõbralik navigeerimine. Uued kasutajad leiavad soovitud jaotise kiiresti üles- ja allmenüüde ning külgribal olevate vidinate abil. Peale selle sisaldab pealeht reaalajas toimuvaid peamisi spordisündmusi. Nii saate minna otse kihlvedude tegemisele. Portaali muude eeliste hulka kuulub ka lehekülje suur laadimiskiirus. Tänu sellele on veebilehte mugav kasutada isegi vananenud arvutites. Portaal on optimeeritud ka väikeste ekraanisuuruste jaoks. Tänu sellele saavad mängijad teha panuseid või mängida oma telefonidest ja tahvelarvutitest. See eelis kompenseerib mobiilirakenduse puudumise. 20beti kasutajad hindavad kindlasti online-chati* kättesaadavust veebisaidi igal leheküljel. Selle abil saab mängija kiiresti vastuse küsimusele või probleemi lahendada. *Üksikasjalikumat teavet tugiteenuse kohta leiate ühest järgmistest jaotistest.

Registreerimine 20betis

Selleks, et kasutada kihlveokontori pakkumist, peab mängija looma konto. Seda on lihtne teha, kuigi 20bet pakub ainult ühte võimalust registreerimiseks. Kasutaja peab minema vastavasse sektsiooni veebilehe paremas ülemises nurgas asuva nupu kaudu. Seejärel avaneb vorm, mis tuleb täita. Pange tähele, et mõningaid andmeid ei saa pärast profiili loomist muuta. Seetõttu on soovitatav enne registreerimise kinnitamist andmed hoolikalt üle kontrollida. Pärast sisselogimist saab mängija teha sissemakseid ja panuseid. Edukatest tulemustest või mängudest krediteeritud võidud ei ole siiski väljamaksmiseks kättesaadavad. Selle piirangu eemaldamiseks tuleb esitada passi koopia liikme alal oleva vormi kaudu. Üldiselt ei võta kontrollimine kaua aega ja mängija saab oma võidud välja võtta.

20beti saadaval olevad kampaaniad

Kihlveokontor 20bet ei saa veel uhkeldada suure valikuga kampaaniatega. 20bet.com veebilehel on kampaaniate lehekülg, mis sisaldab vaid 6 pakkumist. Kaks neist on registreerimisboonused ja ülejäänud on lisapreemiad kihlvedude ja mängude eest. Vaatamata pakkumiste väikesele arvule soovitame neid siiski hoolikalt lugeda. Kindlasti leiab kasutaja midagi enda jaoks huvipakkuvat. Esimene preemia ootab uustulnukaid kohe pärast konto loomist ja raha sissemaksmist. Preemia suurus sõltub sissemakse summast ja võib olla kuni 120 eurot. Lisaks saab registreerimise käigus valida tervitusboonuse. Lisaks määratud rahasummale lisatakse kontole 120 tasuta keerutust või tasuta panust. Neid saab kasutada veebilehe vastavates sektsioonides. Kohe pärast esimest boonust ootab mängijat meeldiv üllatus – tasu teise sissemakse eest. See on võrdne 50% sissemakstud summast, kuid mitte rohkem kui 100 eurot. Sarnaselt eelmisele rahalisele boonusele on kasutajal selle saamiseks 30 päeva aega. Teine huvitav pakkumine 20betilt on reedene deposiitboonus. Igal nädalal võib mängija saada oma erikontole kuni 100 eurot. Pärast boonuse panustamist saab summa välja võtta põhikontole. Täpsemat infot selle kohta leiab pakkumise lehelt.

Registreerimisboonus kuni 100 EUR

20Bet registreerimine20Bet registreerimine

20bet: spordikihlvedude, küberspordi ja -mängud

20betis on võimalik panustada mitmesuguseid spordi- ja küberspordisündmusi ning õnnemänge. Juba täna on üle 6 tuhande erineva mängu ja see arv kasvab pidevalt. Pakkumisega saate tutvuda üksikutes rubriikides, millest me teile lühidalt räägime. Mängueelseid panuseid saate teha “Spordikihlvedude” lehel. Seal ootab mängijaid üle 20 spordiala üle kogu maailma. Samuti pakub kihlveokontor mänge populaarsetes ja nišiliigades. Nii leiavad kasutajad huvitavaid sündmusi, millele panustada. Ka kihlvedude koefitsiendid üllatavad mängijaid meeldivalt. Live panustamine on saadaval Live Bettingi lehel. Siin on sündmusi palju vähem ja tulemuse õigeks arvutamiseks on vaja kogemusi. Eriti kuna 20betil ei ole esialgu “Online TV-d”, mille vahendusel saaks mänge vaadata. Mis puudutab koefitsiente, siis need on turul keskmised. Kui kasutajad on huvitatud teenindusaegadest, saate neid vaadata “Kasiino” lehel. Seal on tuhandeid meelelahutusvõimalusi, mis on jaotatud temaatilistesse kategooriatesse. Pokker, blackjack, rulett ja baccarat, monopoli, bingo ja palju muud, vaadake meie live-kasiino jaotist. Lehekülg sisaldab parimaid laudu, kus võistlused toimuvad reaalajas. Seega leiavad mängurid endale meelepärase meelelahutuse.

20bet: saadaval olevad makseviisid

Hetkel töötab 20bet kihlveoettevõte ainult peamiste makseviisidega. Kasutajatele on kättesaadavad klassikalised vahendid: pangaülekanded ja maksed Visa ja MasterCard’i kaudu. Sel juhul on aga kõik mängijate tehingud pankadele teada. Anonüümsem meetod on elektroonilised rahakotid Perfect Money, Jeton ja Skrill või maksesüsteemid Neteller ja ecoPayz. Ja kui kasutaja soovib, et tema tehingud oleksid jälgimatud, soovitame kasutada Bitcoini, Litecoini ja Ethereumi krüptovaluutasid. Kahjuks puudub veebilehel avalik osa makseteenuste, maksesummade ja töötlemisaegade kirjeldustega. Selliseid andmeid saab leida ainult oma isiklikku kabinetti sisse logides.

Toetus 20betilt

Kreeklased on kommentaarides 20beti kohta väga meelitavalt suhtunud kihlveokontori tugiteenusesse. Operaatorid on kättesaadavad 24 tundi ööpäevas, sealhulgas riigipühadel, ja annavad vastuseid kreeka keeles. Töötlemisaeg sõltub valitud kanalist, kuid mitte rohkem kui 24 tundi (e-posti põhjenduse korral). Operaatoriga saab ühendust võtta e-posti ja chat’i kaudu. Esimene meetod sobib kasutajatele, kes ei soovi saada vastust “siin ja praegu”. Tugiosakondade aadressid leiate kontaktide lehelt. Mis puudutab chat’i, siis kontaktivorm asub ekraani alumises paremas nurgas. Piisab, kui klõpsata vastaval ikoonil, et 5 minuti jooksul operaatoriga ühendust saada. Seega soovitame kiire vastuse saamiseks valida selle kanali.

Järeldused 20beti kohta

Kreeka hasartmängude ajalugu on hiilgava ajalooga, mis ulatub tagasi antiik-Hellasse. Tänapäeval on riigi hasartmänguseadused hästi arenenud ja reguleerivad igat tüüpi asutusi, sealhulgas hasartmänguportaale. Ettevõtted peavad kreeklastega töötamiseks saama kohaliku litsentsi. Välismaiste kihlvedude korraldajate veebisaidid, mis kasutavad offshore-litsentse, on blokeeritud. Kasutajad saavad aga kõigist piirangutest kergesti mööda minna ja panuseid teha erinevatel saitidel, sealhulgas 20bet.com. Kuna 20bet BC on turul üsna uus, vaadeldi artiklis selle tegevuse põhiaspekte. Kasutajad hindavad tänapäevast veebilehte, võimalust valida registreerimisboonus ning tohutut hulka sündmusi, millele panustada ja mänge mängida. Siiski on kihlveokontoril mitmeid olulisi puudusi. Nende hulgas on mobiilirakenduse puudumine, kampaaniate väike arv ja väike valik makseviise. Kuigi kihlveokontori püsiklientide jaoks ei ole need hädavajalikud. Seetõttu võime soovitada ettevõtet nii algajatele kui ka professionaalidele.

20bet: sagedased kihlveoküsimused

✅ Millise litsentsi 20Bet sai?

Kihlveokontor 20Bet on sertifitseeritud Antillephone N.V. poolt ja saanud litsentsi numbri 8048/JAZ. Riigi ametiasutused ei tunnusta offshore-litsentse ja mängijatel võib tekkida probleeme portaalile juurdepääsuga. Ettevõtte tegevus on siiski täiesti seaduslik. Seetõttu saavad kreeklased panustada või mängida ilma hirmuta raha kaotada või isikuandmeid kolmandatele isikutele edastada.

💵 Millist registreerimisboonust annab 20Bet?

Konto loomisel 20Betis saab kasutaja määrata, millist boonust ta soovib. Pärast raha hoiustamist kontole saab mängija kuni 120 eurot ja 120 spinni või panust (sõltuvalt boonuse tüübist). Seejärel saab boonust kasutada vastavalt kampaania tingimustele. Üksikasjad on saadaval veebilehel.

✉️ Kuidas töötab 20Bet klienditeenindus?

20Bet’i mängijad saavad ekspertide abi klienditoe meeskonnalt. Nad on saadaval 24/7. Operaatoritele saab kirjutada live-chati või e-posti teel. Ülevaates on rohkem teavet selle kohta, kuidas kasutada iga tugikanalit ja kui kaua vastuse saamine võtab aega.

💳 Mitu makseviisi on 20Betis saadaval?

Mängijad saavad kihlveokontori veebilehel raha sisse maksta ja välja võtta vaid kümmekond meetodit. Saadaval on järgmised teenused: pangaülekanded, maksekaardid (Visa ja MasterCard), e-rahakotid (ecoPayz ja Neteller), maksekaardid (Jeton, Skrill ja Perfect Money) ning krüptovaluutad (Bitcoin, Ethereum ja Litecoin). Üksikasjad iga makseviisi kasutamise kohta leiate kasutaja isiklikust kontost.20bet_logo

Boonus 100 €/$