Intro

1xBet süsteem: panuse tegemise omadused

Система 1хБет
Kogenud panustajad valivad 1xBet’i tänu selle mugavale panustamise teenusele ja keeruliste kombineeritud panuste kättesaadavusele. Viimaste valik on üsna suur, nagu on kirjutatud panuste liikide artiklis. Eriti populaarsed on mängijate seas aga keerulised ekspressid, 1xBet’i ahelad ja süsteemid. Mis on 1xBet süsteem, kuidas seda kokku panna ja kuidas seda paigutada, sellest räägitakse selles uues artiklis.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse Teie riigis:

1xbeti süsteemi kontseptsioon

Kihlveokontori pakutavate kombinatsioonipanuste hulgas on süsteem üsna keeruline panus. Selleks, et sellega hakkama saada, peate omandama kogemusi lihtsamate panustega. Seetõttu soovitame seda tüüpi panustamist kasutada ainult professionaalidele. Statistika näitab, et algajate poolt tehtud süsteemid lõppevad sageli kaotusega.

Ja nii on 1xbet süsteem mitme ekspressi kombinatsioon, mis mängib, kui võidate teatud arvu valikuid. Seega, erinevalt klassikalisest 1xbet ekspressist, kus kõik valikud peavad mängima, võimaldab süsteem negatiivseid sündmuste tulemusi.

Selleks, et mõista mängitavate panuste arvu, peate vaatama süsteemi mõõdet. See on kirjutatud kahe numbriga, näiteks “2/3” või “2 kolmest”. Sellisel juhul koosneb kombinatsioon 3 ekspresspanusest 2 tulemuse kohta. Vähemalt 2 valikut peavad olema võidukad, et 1xBet süsteem võidaks. Kuna mängida saab erinevaid parlay panuseid, on olemas keeruline süsteem koefitsientide ja võitude arvutamiseks. Võidusumma arvutamiseks pakub kihlvedude tegija spetsiaalset skeemi (tabelit). Veebilehel on ka kalkulaator arvutuste tegemiseks. Viimane võimalus on palju mugavam mängijatele, kes alles alustavad süsteemide kasutamist.

Система в 1хБет

1xbet süsteemi arvutamine

Nagu eelmises jaotises mainitud, saate 1xbet-süsteemis võidu arvutamiseks kasutada spetsiaalset tabelit või kalkulaatorit. Loomulikult on automaatne kasumiarvutusmeetod atraktiivne võimalus. Selle kasutamisel ei saa mängija siiski süsteemi põhimõttest täielikult aru. Parem on õppida, kuidas seda kombineeritud panust käsitsi arvutada, ja alles seejärel kasutada teisi automaatseid teenuseid.

Toome näite süsteemi arvutamise kohta 1xbetis, kasutades panustamisvõimalust “2 3-st”. Oletame, et kasutaja on paigutanud 900 rubla* 3 jalgpallimängule:

  • “Wolfsburg võidab Red Bulli koefitsiendiga 2.50 (sündmus nr 1).
  • “Manchester United võidab Atlantat võidu koefitsiendiga 2.49 (sündmus nr 2).
  • “Sevilla Lille’i vastu 1.70 (sündmus #1).

Pärast süsteemi paigutamist moodustub 3 ekspressi, millest igaühes on 2 sündmust. Summa jagatakse võrdselt ekspresspanuste vahel, 300 rubla* igaühe kohta.

Juhul, kui mängitakse 2. parlay, mis koosneb sündmustest 2 ja 3, siis kasutaja võidud on: (1,7 * 2,49) * 300 = 1270 rubla*.

Ja kui kõik 1xBet süsteemi panuste variandid on võidukad, siis võite arvestada järgmise võiduga: (2,5 * 2,49) * 300 + (1,7 * 2,49) * 300 + (2,5 * 1,7) * 300 =1867,5 + 1769,9 + 1275 = 3637 rubla*.

Seega saavad mängijad süsteemi paigutades vähem võitu kui traditsiooniliste ekspresspanuste puhul. Siiski on seda tüüpi panuste puhul suurem tõenäosus õnnestumiseks ja võidud on suuremad kui üksikpanuste puhul. Seetõttu on süsteemid kihlvedude tegijate seas nõutud.

*Või mõne teise valuuta ekvivalendiga võrdne summa.

Таблица расчета системы 1хБет

Süsteemi paigutamine 1xBetis

Süsteemi tegemine 1xBeti veebilehel on lihtne. Kõik, mida peate tegema, on valida “Line” või “Live” sektsioonis saadaval olevatest valikutest teid huvitavad tulemused. Seejärel peate lisama vähemalt 3 valikut oma kihlveokirjale ja leidma süsteemi kihlveotüüpide väljal. Sellele lisatakse numbriline sümbol, mis näitab kombinatsioonis olevate mängude arvu. Kui valite 3 valikut, pakub kihlveokontor välja 2/3 süsteemi. Seejärel tuleb viimaseks sammuks määrata panuse summa ja teha panus.

Kuigi 1xBet süsteemi panust ei ole raske teha, tuleb silmas pidada mõningaid eripärasid:

  • Minimaalne tulemuste arv süsteemis on 3.
  • Maksimaalne valikute arv on 20. Seega on maksimaalne võimalike tulemuste arv 184,756.
  • Kihlveokontor ei määra minimaalset panustamissummat.

Nii saab kasutaja otsustada, millised mängud on rivis või mängus, ja moodustada oma süsteemi. Mida rohkem sündmusi on kombinatsioonis, seda suuremad võidud ootavad mängijaid 1xbet’i saidil.

Asjakohased uudised