Intro

1xbet Sloveenia

Praegune olukord ei ole pärast seaduse ja kihlveolitsentside väljaandmist oluliselt muutunud. Sloveenias on alates 1995. aastast tegutsenud monopol, mis on ainus riigis, millel on ametlik litsents selle meelelahutuse korraldamiseks. See monopol on ettevõte Sportna Loterija, mis pakub panuseid erinevatele spordisündmustele. See ei ole siiski takistanud kohalikke kihlveokorraldajaid otsimast välismaiseid pakkujaid, kes pakuvad oluliselt paremaid koefitsiente ja boonuseid, mida kihlveokorraldaja saab. Üks neist ettevõtetest on 1xbet Sloveenia, millest räägime lähemalt oma artiklis.

Mänguvõimalused 1xbetis

Kõigepealt tuleb läbida lühike registreerimine, mis premeerib kuni 100 eurot esimesel deposiidil. Lisaks võite oodata ka järgnevate panuste ajal veel ühte partii boonuseid ja auhindu, mida pole just vähe. Veebileht on lihtne ja arusaadav, nii et isegi täielik algaja saab sellest aru. Kui aga soovite oma panuste üle kogu aeg kontrolli omada, siis on 1xbet valmistanud ka nutika mobiilirakenduse, mis hoiab kihlveokontorit alati taskus. Lisaks kõrgeima koefitsiendiga spordikihlvedudele on saadaval ka klassikalised kasiinomängud, nagu pokker või live-rulett.

Online kasiino Sloveenias

Kuna Sportna Loterija on praegu ainus litsentseeritud ettevõte riigis, otsivad kohalikud paremate ja kõrgemate koefitsientide järele välismaiste pakkujate juures. Valitsus on aga otsustanud need teenusepakkujad blokeerida, seega oleme valmistanud ette võimaliku lahenduse sellele probleemile. Lahendus on NordVPN ja Windscribe, mis võimaldavad teil muuta oma IP-aadressi ja ühenduse asukohta. Oleme neid programme testinud ja need toimivad suurepäraselt ka turvalisuse tagamiseks avalikes WIFI-võrkudes, mis on häkkerite rünnakutele vastuvõtlikumad.

Sisse- ja väljamaksed 1xbet Sloveenias

Kõige sagedamini kasutatavad makseviisid on Visa, MasterCard, aga ka Maestro. Lisaks sellele võimalusele saate kasutada ka elektroonilisi rahakotte. Need pakuvad kiiret ja turvalist võimalust raha ülekandmiseks, ilma et teie pank sellest teada saaks. Näiteks võib tuua E-Pay või B-Pay, kuid veebilehelt leiate veel palju teisi. Kõige uuem, kuid väga populaarne meetod on krüptoraha ülekanded. Bitcoin on üks tuntumaid, kuid 1xbet Sloveenia aktsepteerib veel paljusid teisi. Nii et ärge oodake midagi ja tehke oma registreerimine juba täna. 100 euro suurune boonus on proovimist väärt. Soovime kõigile panustajatele palju õnne, mitte ainult oma esimesel panusel 1xbet Sloveeniaga.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Asjakohased uudised