Zulabet

Zulabet_logo
Boonus

100€

Kasutage Zulabetis registreerimisel sooduskoodi, et saada individuaalset boonust kuni 100 €/$! Zulabeti sissemakseid ja väljavõtteid saab teha kõige populaarsemate makseviisidega üle kogu maailma.

Uus Zulabeti veebisait

Aadressi muutus ei ole ainus muudatus. Lihtsustatud on ka registreerimis- ja verifitseerimisprotseduurid. Kuna need protseduurid võtavad väga vähe aega, saavad uued mängijad end kiiresti registreerida ja oma identiteeti kontrollida ning seejärel mängima hakata. Samuti on tugimeeskond tõhusam ja tähelepanelikum klientide päringute suhtes. Veebisaidi välimus ja sektsioonid ei ole väga palju muutunud.

Registreerimine Zulabetis

Zulabet on kihlveokontor, mis pakub registreerimist iOS-i ja Androidi mobiilirakenduste, ressursi mobiiliversiooni või ametliku veebisaidi kaudu. Konto avamine toimub 3 etapis: kasutaja andmete täitmine; tegevuse kinnitamine; identifitseerimine.

1. samm. Isikuandmete täpsustamine

Pärast burgundia värvi nupule “Registreerimine” klõpsamist näeb mängija vormi, mida tuleb täita: eesnimi; perekonnanimi;; e-posti aadress; parool; mobiiltelefoni number; sünnikuupäev; sooduskood (kui on). Konto avamisel palutakse valida nupp “Ma ei ole robot”, et läbida captcha. Klient märgistab ka kasti, et nõustuda reeglite ja privaatsuspoliitikaga. Pärast “Registreeri” klõpsamist kuvatakse süsteemis teade koos juhistega, mida edasi teha.

Samm nr 2. Registreerimise kinnitamine mobiilinumbri või e-posti aadressi abil

Kliendi poolt täpsustatud andmed saadetakse: SMS-kood koos kinnitusega (tuleb sisestada registreerimise käigus väljale); E-post koos lingiga (link profiili aktiveerimiseks). Kui konto on kinnitatud, jääb kolmas etapp – identiteedi kontrollimine. Ilma kinnitamiseta ei ole võimalik teha sissemakseid ja panuseid Zulabet’i kihlveokontoris. Registreerimine on võimalik ainult Vene Föderatsiooni kodanikele (ja ainult Vene passiga).

3. etapp. Identifitseerimine

Pärast esimest sisselogimist kontole näeb kasutaja üleval paremas nurgas punast nuppu “Jätka identifitseerimist”. Pärast sellele klõpsamist pakub süsteem välja vormi, millel on 3 võimalust: lihtsustatud identifitseerimine; täielik; läbi “Riigi teenused”. Menetluse vormid on erinevad, mis mõjutab boonuse piirmäärasid ja summasid. Uutele tulijatele pakutakse lihtsustatud tuvastamist, kuna selleks ei ole vaja kuhugi minna. Mängijad, kes kavatsevad töötada suurte rahasummadega, on parem täieliku kontrollimisega.

Lihtsustatud identifitseerimine saidi kaudu

Isikuandmete osas täidab kasutaja lahtrid: passi number ja seeria; sünniaeg väljastav asutus; sugu;;; passi väljastamise kuupäev; sünnikoht; TIN; elukoha registreerimine (alalise elukoha aadress); SNILS. Need andmed kinnitatakse passi fotode üleslaadimisega (laiendatud, propiska lehekülg). Pärast klõpsamist “Identifitseeri” saadetakse teave turvateenistusele. Pärast kontrollimist saadetakse teade.

Registreerimisboonus kuni 100 EUR

Zulabet registreerimineZulabet registreerimine

Identifitseerimine GosServices’i kaudu

Omamoodi lihtsustatud, kuid Zulabet.ru-s on see eraldi veerus esile toodud. Selleks, et tuvastada oma kihlveokontot Gosuslugi.ru kaudu, peab teil olema GU-s kinnitatud profiil. Pärast klõpsamist “Kinnita identifitseerimine” suunatakse kasutaja oma isiklikust kontost GU-s autoriseerimisele. Kui olete oma profiili sisse loginud, peate täitma oma andmed ja kinnitama.

Täielik autentimine maapealsete büroode kaudu

Toimub keskustes: “Svyaznoy; Kontakt. Te peate oma passi kaasa võtma. Identifitseerimise hind FIRST CUPIS – Mobile Card kaudu Svyaznoy on 300 rubla. Kontakt-süsteemi kontorites on teenuse hind 150 rubla. Kui teil on juba kinnitatud ja tuvastatud konto Esimeses UUPISes (registreerimine 1xStavka või Parimatchis), ei pea te midagi uuesti tegema. Konto avamisel piisab sellest, kui märkite varem kasutatud mobiilinumbri. Konto registreerimiseks pakub kihlveokontor kuni 15 000 rubla (ja sooduskoodiga – 1500) tasuta panust. Boonuskontole kantakse 10% kaotustest cashbackina.

Isiklik kabinet

Zulabeti veebilehele sisselogimiseks vajutab klient paremas ülemises nurgas asuvale nupule “Logi sisse”. Zulabet RU veebilehel kuvatakse vorm, kus palutakse määrata: sisselogimine (või e-posti aadress); parool. Ülemisel ribal näeb kasutaja teavet: praegune kontoseisund (reaal- ja boonusrublites); nupp, millega saab minna jaotisse “Top up”; koefitsientide, keele ja ajaformaadi seaded. Pärast klõpsamist menüüs “Minu konto” näitab süsteem rippmenüüd jaotistega: “Transfer history”; “Personal data”; “Betting history”; “Withdrawd from account”; “Request to administrator”; “Exit”. Androidi või iOSi mobiilirakendused on saadaval kihlveopakkuja isikliku kabineti kasutamiseks.

Zulabet konto täiendamine

Zulabet.ru mängijate sisse- ja väljamaksete tegemise viisid on esitatud jaotises “Maksed” (ja need on saadaval isiklikus piirkonnas pärast konto tuvastamist). Pangakaartide kaudu pakutakse sissemakseid 100 kuni 595 000 rubla. Ei ole komisjonitasud, tingimused krediteerimine – alates 1 minutist. Saadaval: “Visa”; “MIR”; “Mastercard. Kuni 595 000 rubla saab hoiustada Alfa Banki internetipanga teenuse kaudu ilma teenustasuta. Hoiuste tegemiseks kasutatakse ka elektroonilisi rahakotte (ilma teenustasuta): TSUPIS – 100 kuni 595 000 rubla; “Kiwi – 100 kuni 15 000; JuMoney – 100 kuni 15 000 rubla; Webmoney – 100 kuni 15 000 rubla. “Mobile commerce” pakub raha sissemakseid paari sekundiga, kuid piirangutega: “Megafon” – kuni 15 000 rubla, 13,5% komisjonitasu; “Beeline” — kuni 5000 rubla, 11,99% + 10 rubla; MTS – kuni 15 000 rubla 11%; “Tele2” – kuni 15 000 rubla 8,5%.

Mängueelne liin

Kihlveokontor Zulabet.ru pakub üle 20 spordiala, mille hulgast leiab lisaks kõige populaarsematele: mootorrattavõistlused; jalgrattasport; rannavõrkpall; noolemäng; noolemäng; softpall; pesapall. Jaotises 7 reeglid on esitatud 30+ spordisündmuse tulemused: eduseis; viik; kogusumma … kuni … minutini; esimene omavärav; mängijate tulemuste võrdlus turniiri lõpus; poolaja mäng; handicap; topeltvõimalus; kogusummad ja muud. Leviku vaatamiseks klõpsake sündmuse nimele ja minge lehele, kus on üksikasjalikult kirjas markeering ja koefitsiendid. Nad pakuvad kihlvedusid küberspordile: Counter-Strike; Dota 2; League of Legends ja vähem populaarsed spordialad. Küberspordisündmuste nimekirjas on markiüritused: Kaart lõpetab päeva; First blood; handicap; kokku; kaardi kestus minutite kaupa; murdosa kokku; kaardi võitja; Double Kill, Triple Kill, Ultra Kill ja Rampage või muud tapmise seeriad. Panustamine on saadaval süsteemides, ordinäärides ja ekspressides. Saadaval on 1-klikiga panused. Võidud sõltuvad konkreetsest sündmusest, kuupäevast ja kellaajast. Euroopa võistlusmängudega kaasneb 2,5% marginaali tase. Tippriikide (nt Hispaania) teise divisjoni puhul on see näitaja tõstetud 6%-ni. KHL-i mängude puhul on marginaal fikseeritud 2,3%.

Otseülekanne

Saadaval pärast klõpsamist nupule “LIVE” ülemises horisontaalmenüüs. Süsteem näitab live-sündmuste nimekirja uuel leheküljel. Vasakul pool on veerg spordiala sorteerimiseks. Selle all on menüü, mille abil saab filtreerida sündmuse algusaegade järgi. Väljakul toimuvate sündmuste graafiliseks kuvamiseks on olemas Mel-Zone valik. Tulemused taotluse esitamise ajal (piirdub skooriga, ilma üksikasjalikku statistikat esitamata).

Raha väljavõtmine Zulabet

Tehke väljamakseid, klõpsates nupule “Minu profiil -> kontolt väljavõtmine”. Zulabet kihlveokontor pakub mängijatele mitmeid viise, kuidas saada oma võidud: pangakaardid “Visa”, “MIR”, “MasterCard” – alates 1000,00 RUB ilma komisjonitasuta (ülekande aeg – 15 minutit kuni 3 tööpäeva); elektroonilised rahakotid UCPIS, Webmoney, UMoneu, QIWI – alates 100 rubla 15 min ilma komisjonitasuta; pangaülekanded – alates 100 kuni 595,000 RUB ilma komisjonitasuta. Väljavõtmine on võimalik, kui ei ole aktiveeritud boonuspakkumisi, “rippuvad” taotlused konto kontrollimiseks.

Tugi

Zulabeti online-tugi on all paremas nurgas. Zulabet kihlveoettevõtte juhile helistamiseks klõpsake “Küsi küsimus” ja sisestage probleem. Nad vastavad 5 minuti jooksul. Nagu teistes kontorites, küsivad nad sageli: “Loe ise…”, “Vaata reeglitest…”, “Leia oma isiklikust kabinetist…”. Kiireks suhtlemiseks online kihlvedude operaatoriga pakuvad nad 24-tunnist vihjeliini numbrit – +7(800) 707-05-43. Kõne on lauatelefonilt tasuta. On olemas e-posti aadresside võrgustik, kuhu palutakse kirjutada: info@Zulabet.ru – üldised küsimused seoses tööga kihlveokontoriga; support@Zulabet.ru – tehniline tugi (mobiilirakenduste allalaadimine, probleemid juurdepääsuga või koefitsientide kuvamisega); security@Zulabet.ru – isikliku konto turvalisus, sissemakse, probleemid raha väljavõtmise katsel, konto kontrollimine ja tuvastamine; marketing@Zulabet.ru – turundustegevus (pressiteated, PR, suhtekorraldus ja reklaam); partners@Zulabet.com – partnerprogramm neile, kes soovivad teenida spordikihlvedude ja kihlvedude pealt. Jaotises “Kontakt” on kontaktvorm Zulabetiga kontakteerumiseks. Selles küsitakse e-posti aadressi, taotluse teemat ja probleemi. Etteantud e-posti aadressile vastatakse 3 tunni jooksul.

Arvustused

Zulabetiga töötamise kohta on nii häid kui ka halbu kommentaare. Positiivsetes kommentaarides märgitakse: koefitsiendid on kõrged; tuvastamine on võimalik eemalt (veebisaidi või GosServices’i kaudu); pakub tervitusboonust ; cashback – kuni 10% kaotatud summast; rakendused mobiilseadmetele, mis põhinevad Androidil või iOSil; RF FTS litsents, seaduslik staatus Venemaal. Negatiivsed arvustused ütlevad: videosaated ei ole saadaval kõigi sündmuste kohta; puudub blogi sündmuste teadete ja eelseisvate mängude prognoosidega; ettevõttel puudub PPS (maapealsete kontorite võrgustik); tehniline tugi palub sageli “ise lahendada”.