Intro

1xbet Norra

Norra on praegu üks neist riikidest, mis reguleerib tugevalt kõiki hasartmängude ja kihlvedude vorme. Seal on ainult kaks kihlveokontorit, kellel on ametlik luba kihlvedude vastuvõtmiseks, läbiviimiseks ja väljamaksmiseks. Valitsuse selgitus põhineb vajadusel reguleerida võimalikku liigset kulutamist, mis tuleneb Norra suurtest tuludest. Sellele reaalsusele vaatamata teame aga, kuidas suurendada oma võiduvõimalusi väljaspool Norra ettevõtteid, näiteks 1xbet Norway’s, mis annab esimesel deposiidil 100 eurot boonusena ära.

Mänguvõimalused 1xbetis

1xbet on üks professionaalseid tegijaid veebikihlvedude valdkonnas. Nii klassikalised kasiinomängijad kui ka spordikihlvedude fännid saavad omaette, mis on Norras lubatud kahe eespool mainitud litsentseeritud ettevõttega, kuid palju halvemate koefitsientidega kui teiste litsentseerimata ettevõtete pakutavad koefitsiendid. Seetõttu on olemas ka 1xbet Norra, mis pakub ühed kõrgeimad koefitsiendid ja boonused mitte ainult esimesel deposiidil, vaid ka panustamise jätkudes.

Online-panustamine Norras

Ainult kaks ettevõtet pakuvad Norras ametlikult veebikihlvedusid. Nimelt Norst Tipping ja Rikstoto, kuid spordikihlvedusid leiate ainult nendest ettevõtetest. Need programmid viivad teid teise internetiühenduspunkti, nii et saate 1xbet’i piiranguteta kasutada täies mahus. Need on NordVPN ja Windscribe, mida me oleme testinud ja võime väga soovitada

Hoiused ja väljamaksed 1xbet Norras

Populaarsete sisse- ja väljamaksemeetodite hulka kuuluvad elektroonilised rahakotid nagu B-Pay.ja E-Pay, mis on vaid mõned paljudest, mida 1xbet pakub. Seoses valitsuse määrusega, mis blokeerib pangad hasartmänguvõimaluste üleslaadimise, ei soovita me kasutada traditsioonilisi pangaülekandeid või kaarte. Kui olete Bitcoini valuuta fänn, siis 1xbet on valmis teie deposiiti vastu võtma või teile selles valuutas välja maksma. Registreerimine võtab paar minutit, nii et alustage kohe ja kasutage kuni 100 eurot ja muid boonuseid oma mängu ajal. Palju õnne!

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Asjakohased uudised