Betwinner

Logo_betwinner
Boonus

100 EUR boonus

Betwinner kihlveokontori ülevaade

Üldine teave Betwinner kihlveoettevõtte kohta

Betwinner kihlveokontoril on enam kui 10-aastane kogemus kihlveokontoritega. Ettevõte alustas kasutajate vastuvõtmist läbi fikseeritud kontorite Euroopas juba 2007. aastal. Kuid pärast interneti hasartmängude kiiret arengut otsustas kihlveokontor suunata oma fookuse veebipõhiste teenuste pakkumisele. 2018. aastal sai Betwinner Curacao registripidajalt litsentsi ja edendab aktiivselt oma veebilehte kõigis maailma piirkondades. Ettevõte kasutab huvitavat turundusstrateegiat, mis hõlmab kuulsate sportlaste brändireklaami. Näiteks on Betwinneri suursaadik Ladina-Ameerikas jalgpallilegend Roberto Carlos.

Betwinneri andmetel kasutab ettevõtte teenuseid üle poole miljoni kasutaja üle kogu maailma. See näitab suurt usaldust kihlveokontori vastu ja mängijate huvi kihlvedude vastu. Mis on selle edu saladus? Peamisteks parameetriteks võib pidada kasutajasõbralikku veebilehte, kvaliteetset tuge, tohutut valikut panuseid ja mänge igale maitsele. Neid teisi kihlveokontori tugevusi ja nõrkusi arutame meie tänases ülevaates.

Betwinneri veebilehe tegevusluba

Kuna Betwinner on täielikult üle läinud teenuste osutamisele internetis, ei ole ettevõttel kindlaid kontoreid. Seetõttu on kihlveokontoril ainult üks litsents betwinner.com veebilehe käitamiseks. Ettevõte on sertifitseeritud Antillephone N.V. poolt, mis asub Curacao jurisdiktsioonis. Vedinakontorile on antud litsents 8048/JAZ, mis lubab tal vastu võtta mängijaid internetis .

Litsentsi raames võtab Betwinner vastu spordi- ja mitte-spordikihlvedusid, opereerib kasiinosid, mänguautomaate ja muid hasartmänge. Lisaks peab ettevõte täitma nõudeid, mis puudutavad võitude sagedust ja suurust. Eeskirjade eiramise või mängijate kaebuste korral võib registripidaja tühistada kihlveokontori tegevusloa.

Offshore-litsentsi omamine võimaldab kihlveokontoril teenindada eri riikide kasutajaid. Siiski ei aktsepteeri kõik riigid seda litsentsi ja Betwinneri veebisait võidakse blokeerida. Selle probleemi lahendamiseks saate kasutada portaali peegleid või muuta IP-aadressi, kasutades VPN-teenuseid.

Betwinneri portaal ja mobiilirakendus

Kasutajad, kes külastavad Betwinneri veebisaiti esimest korda, võivad leida selle kujunduses mõningaid sarnasusi teise kuulsa online-bukmemüüja 1xBet portaaliga. Fakt on see, et nende kahe ettevõtte veebileht on välja töötatud sama veebistuudio poolt. Seetõttu on neil sarnane struktuur ja funktsionaalsus. Pärast põhjalikumat uurimist märkate siiski, et Betwinneri veebisaidi pealehel on kolme veeru asemel kaks veergu. Lisaks on portaal palju kiiremini laetav. Sellele on kaasa aidanud hea koodi optimeerimine. Saidil on saadaval ka muud sündmused ja mängud.

Bukmikeri veebisaidil on kaks versiooni:

 • Täisfunktsionaalne versioon avab kasutajatele kõik võimalused oma isikliku profiili haldamiseks, ülekannete tegemiseks, panuste tegemiseks spordi, mitte-spordiürituste ja hasartmängude peale.
 • Mobiiliversioonil on lihtsustatud disain, mis on optimeeritud väikeste ekraanisuuruste jaoks. Hasartmängud on kasutajatele samuti kättesaadavad, kuid mängude arv on piiratud.

Kasutajad, kes külastavad portaali kõige sagedamini telefoni või tahvelarvuti kaudu, saavad paigaldada mobiilirakenduse. Rakenduse saab alla laadida Betwinneri veebilehelt (Androidi kasutajatele) või minna Apple Store’i ja installida see iOS-seadmetele. Tarkvara uuendatakse pidevalt, muutes uued funktsioonid mängijatele kättesaadavaks. Rakendust saab praegu kasutada hoiuste tegemiseks ja väljamaksete tegemiseks ning spordi- ja mitte-spordipanuste tegemiseks, sealhulgas otseülekannete tegemiseks. Mängijatel on ka võimalus vaadata mänge internetis. Kuid kõik hasartmängud ei ole saadaval. Seetõttu on rakendus ebahuvitav pokkerile, ruletile, slotidele ja muudele mängulobidele.

Konto registreerimine Betwinner kihlveokontoris

Mängija registreerimise protseduur Betwinneri veebilehel on väga lihtne. Uued mängijad saavad konto loomiseks valida nelja erineva viisi vahel:

 • 1-klikiga registreerimine. Mängija valib valuuta ja riigi, kihlveokontor loob profiili, andes talle kasutajanime ja parooli.
 • Registreerimine e-posti teel. Kasutaja täidab vormi, kus on esitatud põhiteave enda kohta. Konto kinnitamine toimub e-posti teel.
 • Registreerimine telefoninumbri kaudu. Mängija määrab ka riigi ja valuuta ning konto luuakse SMS-i teel.
 • Registreerimine sotsiaalvõrgustike või messengeri kaudu. Mängija loob oma konto läbi konto VK, Odnoklassniki, Yandex, Mail.ru, Telegram.

Pärast kasutajakontole sisselogimist tuleb mängijal sisestada enda kohta puuduolevad andmed. Seda sammu saab teha hiljem. Ilma profiili kontrollimiseta (sisestatud andmete võrdlemine saadetud passi koopiaga) ei saa kasutaja siiski võita kampaaniat või võtta oma raha saidilt välja.

Registreerimisboonus kuni 100 EUR

Betwinner registreerimineBetwinner registreerimine

Boonused ja kampaaniad kihlveokontorilt Betwinner

Mängijad, kellele meeldivad kihlveokontori erinevad kampaaniad, hindavad kindlasti Betwinneri pakkumist. PROMO sektsioon sisaldab mitukümmend erinevat pakkumist nii spordiürituste kui ka hasartmängude jaoks. Lisaks on need grupeeritud kategooriate kaupa, mis teeb mängijatele palju lihtsamaks tutvuda kihlveokontori pakkumisega.

Uued kasutajad küsivad sageli registreerimisboonuse olemasolu kohta. Betwinner pakub mängijatele võimalust teha sissemakse ja saada 100% boonuskontole. Kui kasutaja ei kasuta partneri sooduskoodi, on preemiasumma võrdne 100 dollariga*. Kui koodi rakendatakse registreerimise etapis, võib boonus suureneda 130 dollarini*. Oleme Betwinneri partner ja pakume oma promokoodi kasutamist, et suurendada registreerimisboonust.

Lisaks tervitusboonusele ootavad mängijaid ka teised kampaaniad. Kuna neid on palju, toome välja vaid mõned pakkumised:

 • “Lucky of the Day”. Võimalus teenida iga päev 500 promopunkti igapäevastes spordiennustustes.
 • “Boonus ebaõnnestunud panuste seeria eest”. Hüvitis 20 kaotatud panuse seeria eest.
 • “100% neljapäevane deposiitboonus”. Võimalus saada oma boonuskontole kuni 100 dollarit* juurde.
 • “Sünnipäevaboonus”. Promokood tasuta panuse saamiseks kasutaja sünnipäeval.

* Või selle summa ekvivalent riigi kohalikus valuutas.

Betwinner spordikihlvedude ja hasartmängude panustamine

Betwinner kihlvedude ettevõte on koostanud oma kasutajatele ulatusliku kihlvedude ja mängude pakkumise. Sündmuste arvu ja mitmekesisuse järgi võib ettevõtte liigitada turuliidriks. Mängijatel on võimalus panustada rohkem kui tuhandele mängule päevas ning mängude ja mitte-sportlike sündmuste arv ületab mitusada.

Selleks, et kasutajatel oleks lihtsam pakkumisele ligi pääseda, on kõik panused ja mängud jaotatud konkreetsetesse sektsioonidesse, kuhu pääseb menüüst. Spordifännid saavad külastada lehekülgi “Line” ja “Live”. Siin on esitatud kõige populaarsemad mängud erinevatest liigadest. Kihlveokontor pakub sündmusi rohkem kui 40 spordialal, sealhulgas kriketis, snuukeris ja koerajooksudes. Mängijad saavad valida enam kui tosina erineva panuse tüübi vahel, alates üksikpanustest kuni mitme panuseni. Kõigi sündmuste koefitsiendid on turu jaoks keskmised ja mõned on konkurentidest paremad. Betwinneri kasutajad saavad teha mängueelseid ja live-panuseid. Lisaks saab mõnda mängu Live-osas vaadata veebis.

Rulett, Baccarat ja muud klassikalised mängud on saadaval leheküljel “Casino”. Mänguautomaadid leiate jaotisest “Võidumängud”. Lisaks on kasutajatele kättesaadavad ka telemängud, bingo ja pokker, mis on esitatud kihlveokontori veebilehe samanimelistes rubriikides. Mängud on toetatud kõige populaarsemate tarkvaratootjate poolt, mis näitab, et pakutav meelelahutus on hasartmängude valdkonnas kõrgetasemeline.

Betwinneri sisse- ja väljamaksemeetodid

Paljude kasutajate jaoks on oluline, et kihlveokontor toetab erinevaid makseviise. See võimaldab neil valida parima teenuse (mugavuse ja tasude poolest), et teha sissemakseid või kanda võidud oma isiklikule kontole. Betwinner rahuldab kõigi kasutajate vajadusi. Ettevõte pakub kumulatiivselt rohkem kui 150 maksevõimalust, sealhulgas rahvusvahelisi teenuseid ja kohalikke maksevahendeid.

Betwinneri mängijad saavad kasutada järgmist:

 • Ülekanded kaardiga, nt Visa, MasterCard.
 • Pangaülekanded Sepa kaudu jne.
 • Neteller, ecoPayz jne.
 • Elektroonilised rahakotid, nt B-Pay, Epay, QIWI.
 • 24 AllTime makseterminali, e-Pay jne.
 • Täiendav raha partneri kontorites.
 • Krüptoraha, sh Bitcoin, Monero, Litecoinе.
 • Ettemakstud kaardid nagu PaySafeCard, AstroPay Card jt.

Kõikide makseviiside üksikasjad leiate maksete rubriigist.

Betwinner kihlvedude maakleri mängijate tugi

Kui teil on küsimusi või muresid, võite võtta ühendust meie 24/7 tugimeeskonnaga. Betwinneri operaatorid on abiks kümnetes keeltes. Võtke ühendust tugimeeskonnaga saab ühendust vihjeliini numbri ja e-posti teel. Numbri ja e-posti aadressi leiate jaotisest Kontakt. Veebivestlus on saadaval ka lehekülje paremas allosas.

Vastamisaeg sõltub valitud kanalist. Maksimaalne ooteaeg on 24 tundi, kui võetakse ühendust e-posti teel.

Kokkuvõttes Betwinneri kohta

Betwinner kihlveoettevõte opereeris oma teenuseid Euroopa riikides asutatud asutuste võrgustiku kaudu, enne kui ta sisenes online-hasartmänguturule. See kogemus aitas ettevõttel enne veebipõhiste teenuste loomist oma klientidele õigesti aru saada. Seetõttu ei ole üllatav, et kihlveokontor on suutnud lühikese aja jooksul saada silmapaistvaks tegijaks internetis. Selle teenuseid kasutavad tuhanded kihlveokorraldajad üle kogu maailma.

Ülevaates oleme lühidalt kirjeldanud kõiki Betwinneri ja kihlveokontori platvormi funktsioone. Võite märgata, et ettevõtte tugevusteks on funktsionaalne veebileht, huvitav pakkumine, lai valik kampaaniaid ja makseviise. Kui me räägime nõrkadest külgedest, siis on see saidi blokeerimine Interneti-teenuse pakkujate poolt mitmes riigis, maapealsete kontorite puudumine ja karm finmonitoring. Kuid vaatamata nõrkustele on kihlveokontor tähelepanu vääriv nii algajatele kui ka professionaalsetele kihlveokorraldajatele.

Korduma kippuvad küsimused Betwinner kihlveoettevõtte kohta

✅ Millist litsentsi kasutab Betwinner kihlveokontor?

Betwinner kihlveokontor on litsentseeritud Curacao jurisdiktsioonis. Ettevõte kasutab Antillephone N.V. luba 8048/JAZ. Tänu sellele litsentsile saavad kõik kihlveokontori veebiteenused teenindada kasutajaid, võttes vastu panuseid spordi, mitte-spordisündmuste ja mängude peale.

💵 Millist registreerimisboonust võivad Betwinneri mängijad oodata?

Betwinneri uued kasutajad saavad alguses toreda tervitusboonuse. Selleks tuleb teha esimesel deposiidil sissemakse. Kohe pärast seda kantakse preemia, mis moodustab 100% sissemakse summast. Pakume boonuse maksimaalset summat ($100) 30% võrra suurendada. Selleks oleme kirjelduses andnud promokoodi, mis tuleb sisestada konto loomisel.

📱 Kust saab Betwinneri mobiilirakenduse alla laadida?

Raamatupidaja veebilehel on lehekülg “App for smartphone” (pääseb ülemise menüü kaudu). Seal on üksikasjalik teave selle kohta, kuidas paigaldada rakendus Androidile ja iOSile. Androidi paigaldusfaili saab siiski alla laadida ainult Betwinneri veebisaidilt. Mis puutub iOS-i rakendusse, siis see on saadaval ametlikul turul (Apple Store). Muid allikaid rakenduse allalaadimiseks ei ole.

💳 Milliseid makseviise Betwinner toetab?

Vastavalt kihlveokontorile on kasutajatele saadaval kokku üle 150 makseviisi. Broneeringuagentuur toetab rahvusvaheliste ja riiklike maksesüsteemide kaarte, e-rahakotte, maksesüsteeme, krüptovaluutasid, pangaülekandeid, sularahamakseid, ettemaksukaarte jne. Veel üks Betwinneri eelis on see, et erinevalt makseteenustest ei võta ettevõte kõikide ülekannete eest komisjonitasu. Seetõttu soovitame neid ja nende tasusid kontrollida kihlveokontori veebilehel.