Intro

Kuidas kustutada oma 22Bet konto?

Личные данные 22Бет
Kui te mõtlete, kuidas kustutada oma kihlveokontot 22Betis, siis kas olete kaotanud suure summa ja soovite kihlveo lõpetada või otsustasite enne 22Betiga alustamist käituda turvaliselt ja kontrollida kõiki võimalikke põgenemisteid. Need ei ole aga ainsad juhtumid, kus tasub hoolitseda isikuandmete eest. Mängija peaks veenduma, et kõiki tema isikuandmeid ei anta kolmandatele isikutele ja ei kasutata tema teadmata. Nii et see artikkel ütleb teile, kuidas kustutada 22Beti kontot.

Millised on võimalused 22Bet’i konto kustutamiseks?

Et meenutada hakkajat nalja, on meil 2 uudist (kuid mõlemad ei ole väga positiivsed): 22Bet’i kontot on võimatu täielikult kustutada koos kõigi andmetega. Kontor tegutseb offshore-registreerimise alusel. Rahvusvaheline litsents Curacaos anti välja 18.11.2018 ja see kehtib 5 aastat, st kuni 2023. aastani. Kontoril ei ole muid litsentse, ei ole reguleeritud Ukrainas ja Venemaal. Seetõttu on 22Bet’i veebisait Venemaa Föderatsiooni territooriumil blokeeritud. Sellest tulenevalt ei saa me olla 100% kindel, et teie andmed on turvalises kohas. Kuid on ka hea uudis: kogu kihlveokontori tegutsemise aja jooksul ei ole olnud ühtegi pretsedenti, kus mängijate andmeid oleks avalikustatud isegi pärast nende blokeerimist kasutusreeglite rikkumise eest.

Seega ei ole kahjuks võimalik 22Beti profiili koos kõigi mängija isikuandmete ja panustamisajalooga kustutada. Ükskõik kui palju te seda ka ei otsiks, ei leia te seda funktsiooni oma profiili seadetest. Seda lihtsalt ei ole olemas. Kui teete taotluse 22Beti tehnilisele tugiteenusele, saate tõenäoliselt järgmise vastuse: “Me ei saa teie kontot kustutada, kuid võite selle kasutamise lõpetada”.

Настройки профиля 22Бет

Vastavalt meie kasutustingimustele toob teie profiili aktiivsuse puudumine 90 päeva jooksul kaasa teie konto deaktiveerimise. Seega, kui te ei tee midagi ja ei logi oma profiili sisse 3 kuu jooksul, siis teie konto külmutatakse. See on täpselt “külmutatud”, sest soovi korral saate juurdepääsu siiski taastada. Niimoodi annab kontor mängijale omamoodi kindlustuse kiirustava tegevuse korral (näiteks suur kaotus ja soov hasartmängutegevust kohe lõpetada). Samuti jagasid mõned panustajad teemafoorumites, et nad said oma kontole probleemideta sisse logida isegi pärast 4 kuud. Teisisõnu ei ole kinnitust, et konto “külmutatakse” automaatselt.

Peale tegevusetuse on ka kiiremaid viise, kuidas konto blokeerida. See sobib mängijatele, kelle jaoks kihlvedude tegemine on muutunud halvaks harjumuseks ja nad soovivad sellega lõpetada, kuid ei ole oma vastupidavuses kindlad. 22Bet’i profiili blokeerimist saab esile kutsuda sisemiste kasutamisreeglite rikkumisega. Nende hulka kuuluvad:

  • Panustamine mängude kokkuleppimise peale.
  • Erinevate pettuslike skeemide kasutamine, panuste tegemine “kahvlitele”.
  • Otsene osalemine mängus või matšis ja tulemuse mõjutamine (see kehtib treenerite ja kohtunike kohta).
  • Katse luua mitu profiili.

Need on radikaalsemad meetodid ja pärast neid ei ole tagasiminekut. Kui kontot blokeerib kontor, on see enamasti jäädavalt blokeeritud. Lisaks sellele võivad kihlveokontorid vahetada teavet petturite ja rikkujate kontode kohta ning kihlveomaailm suletakse teile mitte ainult 22Betis, vaid ka teistes kihlveokontorites.

Запрос администратору 22Бет

Kuidas kustutada oma andmed 22Betist?

Nagu me juba eespool kirjutasime, ei ole Ukraina, Venemaa ja teiste riikide kodanikele õiguslikku garantiid, et nende andmed kustutatakse lõplikult ja pöördumatult. Lisaks on kihlveokontoritel selline tendents, et nad säilitavad kasutajate isikuandmeid vähemalt 10 aastat. Nii kindlustavad nad eelkõige mitme konto loomise vastu (kui üks mängija loob mitu profiili). See on kihlveoettevõtte 22Bet reeglitega keelatud ja sellised kontod blokeeritakse kohe. Teiseks võivad kihlveokontorid vahetada vastastikku teavet petturite ja rikkujate kohta, et kaitsta end nende masinavärgi eest juba ette.

Ainus asi, mida saate teha, on kustutada kõik võimalikud kontaktandmed (telefoninumbrid, e-posti aadressid jne) oma isiklikus kabinetis, enne kui otsustate hasartmängude maailma lõpetada. Kuid kõiki andmeid ei saa oma profiilist kustutada. Mõned väljad on blokeeritud. Samuti peaksite saatma tehnilise toe poole taotluse oma konto külmutamiseks 3 kuu pärast. Kahjuks ei ole muud tõhusat võimalust oma andmete kustutamiseks 22Betist.

Asjakohased uudised