Intro

20Bet tervitusboonus spordis ja kasiinos

Приветственный бонус 20бет
Kuna kihlveoturul valitseb konkurents, püüavad kihlveokontorid üllatada kliente erinevate boonusprogrammidega. Kampaaniate rohkuse hulgas pakuvad firmad aktiivselt stardiboonuseid või nn tervituspreemiaid. Ei ole erandiks ka kihlveokontor 20Bet. Uutele tulijatele pakutakse 20beti tervitusboonust, mis on saadaval spordikihlvedude ja kasiinokihlvedude puhul. Mida see väärt on ja kuidas seda taotleda? Leia vastused nendele ja teistele küsimustele sellest artiklist
.[/box_text]

20Beti tervitusboonuse võimalused

Kõige populaarsem boonus kõigi kihlveokontorite seas uustulnukatele on tervitusboonus, mis on 100% teie esimesest sissemaksest. Kuid erinevalt teistest kihlvedude, sealhulgas ka tippude kihlvedude tegijatest, saab 20Beti tervitusboonust kasutada nii spordikihlvedude kui ka kasiinomängude puhul. Mängijal on võimalus valida preemia tüüp ja kasutada seda saidi vastavates sektsioonides. Saadaval olevate tervitusboonuse võimaluste vaatamiseks vaata jaotist “Kampaaniad”, mis on kättesaadav veebilehe ülemise menüü kaudu.

Igal 20beti esimese deposiidi boonusel on oma omadused. Seetõttu pakub see huvi erinevatele platvormi kasutajagruppidele. Rohkem üksikasju preemiate omaduste kohta arutatakse allpool olevates jaotistes. Nüüd tahame teile näidata tervitusboonuse saamise protsessi 20Bet’is.

Preemia saamiseks esimesel deposiidil peab mängija tegema järgmist:

 • Loo konto, tehes lihtsa registreerimise 20Bet.
 • Tõendage oma isikut, laadige üles oma passi koopia ja tõestage, et teil on pangakonto või muu maksesüsteem.
 • Valige tervitusboonus: spordikihlvedude või kasiinomängude jaoks.
 • Hoiustage oma mängukonto (summa sõltub boonuse tüübist).

Бонус на первый депозит в спорте 20Бет

Boonuskontole kantakse seejärel 100% esimese sissemakse tasu, kuid mitte rohkem kui 120 dollari* suurune piirmäär. Samuti võidakse pakkuda freespinne (20Bet kasiino boonuse puhul). Lisateavet esimese deposiidi summa ja maksimaalse esimese deposiidi boonuse kohta leiate järgmistest jaotistest.

20Beti tervitusboonuse omadused spordi puhul

Nagu varem mainitud, võib kasutaja valida 20Beti spordiennustuse tervitusboonuse. See võrdub kuni 100 dollariga* ja see kantakse esimese sissemakse ajal erikontole. Pange aga tähele, et minimaalne sissemakse summa peab olema 10 dollarit*.

Pärast 20Beti tervitusboonuse taotlemist spordikihlvedude jaoks peab mängija järgima järgmisi reegleid, et boonust panustada:

 • Panustage 5x boonus 14 päeva jooksul.
 • Tehke üksikpanuseid koefitsiendiga vähemalt 1,5 ja kombineeritud panuseid koefitsiendiga vähemalt 1,7.
 • Panustage kogu summa, mitte osa sellest. Vastasel juhul jääb kogu boonus kasutamata.

Kui mängija on täitnud 20beti esimese deposiidi boonuse tingimused, kantakse see põhikontole ja seda saab kasutada vastavalt kihlveokontori reeglitele.

Бонус на первый депозит в казино 20Бет

20Bet tervitusboonuse omadused online-kasiinodes

Kui kasutaja on valinud 20bet online-kasiino tervitusboonuse enne raha sissemakse tegemist oma kontole, võib ta saada lisavahendeid hasartmängudeks. Nagu spordipreemiate puhul, kantakse raha spetsiaalsele kontole 100% ulatuses esimesest sissemaksest. Maksimaalne boonussumma on 120 dollarit* ja minimaalne panus on 20 dollarit*. Lisaks pakub kihlveokontor kasutajatele 120 tasuta spinni Elvis Frog in the Vegas slotile. Neid antakse vastavalt järgmisele skeemile:

 • Esimesed 30 tasuta keerutust antakse kohe, kui boonus on edukalt aktiveeritud.
 • Järgmised 30 tasuta keerutust lisatakse 24 tunni pärast ja see jätkub 3 päeva jooksul.

Tervitusboonuse väljavõtmiseks 20bet kasiinost peab mängija:

 • Sa pead 30 päeva jooksul panustama 40 korda oma võidud. See kehtib nii rahalise boonuse kui ka tasuta keerutustest saadud summa kohta.
 • Võite kasutada panustamiseks ja tasuta keerutuste tegemiseks kõiki kohapeal saadaval olevaid slotte – Elvis Frog slot.

Tervitusboonus loetakse panustatuks, kui konto saldo jääb väiksemaks kui minimaalne panusesumma mängukonto valuutas ja kõik panustamistingimused on täidetud.

Pärast kõigi boonusprogrammi reeglite täitmist kantakse raha boonuskontolt mängija põhikontole tunni aja jooksul. Kui see ei õnnestu, võite võtta ühendust 20Beti klienditoega, et lahendada võimalikud raskused.

*Või selle summa ekvivalent teises valuutas.

Asjakohased uudised