Melbet

Melbet_logo
Boonus

Sissemakse boonus +100 EUR

Melbet: kihlveokontori ülevaade

Melbet kihlveokontori turule sisenemise ajalugu

Kihlveokontor Melbet on hasartmängijate seas tuntud ettevõte. Kõige rohkem kasutajaid on kontoril SRÜ riikides, mõnedes Euroopa riikides, samuti Indias, Malaisias, USAs, Argentinas ja Elevandiluurannikul. Kuigi kihlveokontori teenuseid kasutavad aktiivselt ka teiste maailma riikide kihlveokorraldajad. Melbet on tegutsenud online-kihlvedude turul alates 2018. aastast. Kuigi selle ajalugu ulatub tagasi 2016. aastasse, mil loodi FirstBet, mis hiljem nimetati ümber Melbetiks. Omanikud otsustasid samal ajal ettevõtte ümber korraldada ja ümberbrändida. Seetõttu uuendas ettevõte oma veebilehte, laiendas selle funktsionaalsust ja esitles end mängijatele uues valguses. Tänu käepärasele portaalile, mis on tõlgitud kümnesse keelde, paljudele sündmustele rivis ja in-play, huvitavatele mängudele ja muudele atraktsioonidele registreerub Melbetile üha rohkem panustajaid. Võtmesõna “Melbet” sagedus kasvab pidevalt ja Ahrefs’i teenuse kohaselt on see üle 90 tuhande vaatamise kuus. See näitab suurt huvi kihlveokontori vastu nii uute kui ka tavakasutajate seas. Seetõttu vaatleme ülevaates ettevõtte eeliseid ja puudusi, et aidata uustulnukatel teha õige valik.

Melbeti veebisaidi litsents

Pärast ümberbrändimist võtab kihlveokontor Melbet kasutajaid vastu ainult internetis. Veebilehel mängijate teenindamiseks on saadud litsents 8048/JAZ2018-040. Selle on väljastanud Curacao registripidaja Antillephone N.V . nagu nähtub loa koodist. Saadud dokumendi raames võib Melbet kihlveokontor teenindada mängijaid kõikidest maailma riikidest, pakkudes hasartmängude meelelahutust veebipõhiste teenuste kaudu. Siiski ei luba kõik riigid kihlvedude mängijatel külastada offshore-litsentside alusel tegutsevaid veebisaite. Seetõttu on Venemaal, USAs, Ühendkuningriigis, Prantsusmaal ja mõnes teises riigis võimalik portaalile pääseda ainult VPN-i või praeguse peegli kaudu. Kuna tarkvara ja kättesaadavate peegelsaitide valik on suur, ei ole kõikide blokeeringute vältimine keeruline.

Melbeti veebisait ja kihlvedude rakendused

Melbet võimaldab mängijatel panuseid teha oma veebisaidi, Windowsi rakenduse või Androidile ja iOSile mõeldud mobiilirakenduste kaudu. See võimaldab kihlvedude tegijatel teha panuseid mis tahes seadmest ööpäevaringselt. Lisaks sellele on kihlveokontor paljudest konkurentidest ees, mis puudutab võimalike kihlvedude ja mängudele ligipääsemise viiside arvu. Melbeti veebileht on kujundatud tumedas värviskeemis, kasutades ettevõtte värvideks valget ja sinist. Tänu sellele kombinatsioonile näeb portaal välja stiilne ja vastab populaarsele trendile kasutada tumedaid teemasid. Avaleht sisaldab teavet kampaaniate, uudiste, tippmängude ja spordisündmuste kohta. Samuti on mitu menüüd, mis võimaldavad kiiresti liikuda teid huvitava sektsiooni juurde. Portaal ise on üsna kiire ja soovitud teavet on lihtne leida. Samuti on see optimeeritud mobiilseadmete jaoks, mis on mugav panuste tegemiseks telefonidest. Lisaks veebilehele saavad Melbet kihlveokontori mängijad alla laadida ka Windowsi rakenduse. Seda saab kasutada nii mängueelsete ja live-panuste tegemiseks kui ka hasartmängude tegemiseks. Samas ei ole kihlveokorraldajal võimalik luua kontot ja teha maksetehinguid. Kuigi arendusmeeskond uuendab toodet pidevalt ja võib-olla laiendatakse selle funktsionaalsust tulevikus. Kasutajad, kes on harjunud panustama mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil, saavad rakenduse alla laadida Androidile ja iOSile. Selle eest annab kihlveokontor kuni 100 dollari suuruse boonuse boonuskontole. Rohkem infot kampaania tingimuste kohta saad teada kihlveokontori kodulehelt. Mis puutub Melbeti rakenduse funktsionaalsusesse, siis saavad mängijad vaadata analüütikat, teha igat tüüpi panuseid, mängida kõiki mänge ja hallata oma profiili, tehes rahaülekandeid. Funktsioonide poolest on mobiilirakendus paljude tuntud konkurentide programmidest üle.

Plussid / miinused

   Konto loomine Melbetis

   Selleks, et kasutada Melbeti kihlveokontori teenuseid, peab mängija läbima registreerimise ja isikusamasuse kontrollimise protseduuri. See on veebipõhiste kihlveokontorite jaoks tavapärane samm, mis tahab veenduda, et mängija on täisealine. Konto loomiseks tuleb valida üks viisidest:

   • Kiire registreerimine. Kõik, mida peate tegema, on valida kontovaluuta, telefoninumber, e-posti aadress ja parool.
   • Registreerimine sotsiaalsete võrgustike kaudu. VK, Odnoklassniki, Google Pay, Yandex jne kaudu tuleb valida valuuta ja kinnitada konto loomine.

   Puuduvad andmed enda kohta tuleb täpsustada isikliku konto juures. Profiili kinnitamiseks küsib Melbet kihlveokontor ka passi või muud ametlikku dokumenti. Alles pärast seda saab mängija teha panuseid ja raha välja võtta.

   Registreerimisboonus kuni 100 EUR

   MelBet registreerimineMelBet registreerimine

   Melbeti sooduspakkumised

   Melbet kihlveokontor pakub kasutajatele ainult 4 sooduspakkumist. Selle kriteeriumi järgi on kontor halvem kui suured ettevõtted, mis pakuvad kümneid boonuseid uutele ja tavakasutajatele. Siiski on olemasolevad pakkumised üsna huvitavad ja mängijate tähelepanu väärivad. Registreeritud Melbeti kasutajad saavad kasutada:

   • Tervitusboonus.
   • Esimese sissemakse puhul võib kihlveokontor pakkuda mängijatele kuni 500% boonuste kujul. Samas ei saa boonuse maksimaalne summa ületada 1000 dollarit. Seejärel antakse mängijale võimalus see kuu aja jooksul tagasi võita vastavalt kampaaniatingimustes kirjeldatud skeemile.

   • Boonus parimatele mängijatele
   • . Kihlveokontor premeerib panustajaid, kes on kogunud oma panuste eest kõige rohkem punkte. Päeva ja nädala parimad kasutajad saavad raha boonuskontole (1., 2. ja 3. koha eest kuni 150 dollarit).

   • Kasiino cashback.
   • Hasartmängudes panustades saab kasutaja kasutada cashbacki, tagastades osa kaotatud rahast boonuse kujul. Cashbacki suurus sõltub nädala jooksul kulutatud rahasummast ja see arvutatakse vastavalt kampaanialehel olevale tabelile.

   • Parlay-boonus.

   Mida rohkem sündmusi parlay’s (alates 5-st), seda rohkem võite saab mängija. Melbet kihlveokontor on valmis lisama kuni 15% 11 või enama sündmuse puhul.

   Kampaania tingimuste kohta saad rohkem infot kihlveokontori kodulehel.

   Melbet kihlvedude ja mängude pakkumine

   Spordifännid ja hasartmängusõbrad leiavad veebilehelt kõik, mida nad kihlvedude tegemiseks vajavad. Melbet on ette valmistanud rohkem kui tuhat spordiennustust ja sadu reaalajas tehtavaid panuseid, sealhulgas küberspordi, ruleti, pokkeri, mänguautomaatide ja muude tegevuste kohta. Lisaks laieneb pakkumine pidevalt, mis võimaldab mängijatel leida saidilt midagi huvitavat. Spordikihlvedusid saab teha nii Line- kui ka Live-sektsioonis. Esimeses leiavad panustajad mängueelsed sündmused ja teises reaalajas toimuvad panused. Levik kontoris on üle 15 spordiala, mis on suurusjärgu võrra väiksem kui konkurentidel. Küll aga on veebilehel palju kohalikke liigasid. Seetõttu ootab mängijaid üsna palju sündmusi. Eraldi tuleb mainida küberspordivõistlusi. Melbet kihlveokontor pakub mängijatele võistlusi Counter-Strike, League of Legends, Dota 2 jne. Panustamiseks kättesaadavate sündmuste arv ületab mitusada. Panuseid saab teha Cybersport või Line ja Live sektsioonides. Hasartmängud on esindatud lauamängude (rulett, pokker, baccarat jne), teenindusautomaatide, loteriide, kraapimismängude, bingo ja muude meelelahutuste kaudu. Need kõik leiate kasiino leheküljelt. Lisaks on menüüsse paigutatud mõned populaarsed mängud, nagu pokker või mängud tõeliste krupiiridega laudades. Vaatamata suurele hulgale hasartmängude tegevustele, suurendab kihlveokontor pidevalt pakkumist. Seetõttu ei hakka mängijad igavlema.

   Makseviisid Melbetis

   Melbeti kasutajad saavad raha sissemaksmiseks ja väljavõtmiseks oma kontolt kasutada mitut tosinat meetodit. Teenuste arv sõltub mängija elukohariigist. Peamised võimalused on siiski kõigile kättesaadavad:

   • Ülekanded Visa, MasterCard’i kaudu.
   • Elektroonilised rahakotid Skrill, Yandex, WebMoney ja teised.
   • Maksesüsteemid Neteller, ecoPayz jne.
   • Krüptovaluutad Bitcoin, Litecoin jt.

   Kõigi praeguste makseviiside nägemiseks peate logima sisse oma profiili. Kahjuks ei ole selline teave veebisaidi külastajatele kättesaadav. Samuti tasub märkida, et minimaalsed ja maksimaalsed ülekanded sõltuvad valitud makseviisist. See teave on saadaval kihlvedude tegija isiklikus profiilis.

   Melbeti mängijate tugiteenus

   Melbet kihlveokontor pakub mängijatele ööpäevaringset tuge. See on saadaval kümnes platvormi keeles ja suhtlusmeetodid sõltuvad elukohariigist. Nii et Venemaa elanikele on olemas tasuta telefoninumbri tugi, samas kui Kasahstani kasutajad peavad helistama tasulisele rahvusvahelisele numbrile. Lisaks on olemas tugi veebivestluse (asub lehekülje alumises paremas nurgas) ja e-posti teel. Operaatorite reageerimisaeg sõltub valitud kanalist. Kõige kiirem viis kontakteerumiseks on chat ja vihjeliin. Sellisel juhul vastavad operaatorid 5 minuti jooksul ja e-posti teel kontakteerumisel kuni ühe päeva jooksul.

   Järeldused Melbeti kohta

   Melbet kihlveokontor ei ole uustulnuk hasartmänguturul. Ettevõtte peamine turg – SRÜ riigid. Siiski on kihlveokontor muutumas üha populaarsemaks Euroopas ja mõnes Ameerika, Aasia ja Aafrika riigis. Seda tänu mugavale platvormile ja erinevate rakenduste kättesaadavusele kihlvedude ja mängude jaoks. Lisaks pakub kontor kõrget registreerimisboonust, suurt valikut üritusi ja hasartmängude meelelahutust. Kordajad on turul keskmised, nagu ka kihlveokontori marginaal (8-9%). Platvormi populaarsusele mängijate seas aitab kaasa ka veebilehe keeleversioonide kättesaadavus ja emakeele tugi. Puudustest rääkides ei saa Melbet kihlveokontor kiidelda suure valikuga kampaaniate osas, kogu teave makseteenuste kohta on registreerimata kasutajate eest varjatud ja live-panustamise koefitsiendid ei ole kõrged. Kasutajate kõrged hinnangud näitavad aga kontori populaarsust ja huvi selle vastu hasartmängijate seas.

   Korduma kippuvad küsimused Melbeti kohta:

   ✅ Millise litsentsi sai Melbet kihlveokontor?

   Melbet pakub oma teenuseid ainult internetis. Kontori peakontor on registreeritud Küprosel, kuid ettevõte on saanud litsentsi Curacao registripidaja poolt. See on populaarne sadam hasartmänguportaalidele lubade andmiseks. Litsents 8048/JAZ annab kihlveokontorile võimaluse teenindada mängijaid erinevatest riikidest üle maailma, ilma et ta peaks olema sertifitseeritud kohalike registripidajate juures.

   💵 Millist registreerimisboonust annab Melbet?

   Uustulnukad saavad registreerimisprotsessi läbides kuni 500% boonust oma esimesele sissemaksele. Kihlveokontor Melbet on piiranud maksimaalse preemia 1,00 dollarini. See on aga juba üsna suur summa. See tuleb panustada kuu aja jooksul. Üksikasjalik panustamisskeem on kirjeldatud pakkumise lehel.

   📱 Kas on olemas Melbeti mobiilirakendus?

   Jah, on. Raamatupidaja Melbet pakub mängijatele Androidi ja iOS-i rakendust. Rakenduse allalaadimiseks peab kasutaja logima sisse oma isiklikku kabinetti ja seejärel minema paigaldusfailide sektsiooni. Paigaldamine toimub käsitsi. Seetõttu on vaja lubada rakenduste paigaldamist välistest allikatest. Selleks soovitame lugeda raamatupidaja veebilehel olevaid juhiseid.

   💳 Milliseid makseteenuseid Melbet toetab?

   Kihlveokontor Melbet pakub mängijale kümneid võimalusi raha sissemaksmiseks ja väljavõtmiseks oma kontolt. Maksevõimalused varieeruvad sõltuvalt kihlveokorraldaja elukohariigist. Üldiselt töötab kihlveokontor maksekaartide, e-rahakottide, maksesüsteemide, krüptovaluutade, mobiilimaksete, terminalidega jne. Kõiki saadaval olevaid maksesüsteeme näete pärast sisselogimist avalehel punktis “Deposit to 1Click”.   Melbet_logo

   Sissemakse boonus +100 EUR