Intro

Spordikihlvedude tegemine 20Betilt

Ставки на спорт 20Бет
20Beti põhitegevuseks on spordi- ja küberspordile panustamine. Kasutajatele on saadaval üle 1500 tulemuse, et teha panuseid enam kui 150 turul. Selline pakkumine ei jääks kogenud panustajatele märkamatuks. Seetõttu saab 20beti spordikihlvedude panustamine kontori püsiklientidelt kõrgeid hinnanguid. Millised on nende omadused ja kuidas spordikihlvedusid saidil teha – kirjeldatud allpool.

Spordikihlvedude panustamine 20betis: mängueelne ja mängusisene panustamine

Nagu juba sissejuhatuses mainitud, on 20Bet’il rohkem kui 30 spordialat, millel on kokku 150 turgu. Kihlveokontor pakub panustamiseks nii traditsioonilisi kui ka eSpordi mänge. Esimesel juhul saab panustada nii populaarsetele spordialadele (jalgpall, hoki, tennis, korvpall, poks jne) kui ka vähem levinud spordialadele (veepoolo, kriket, noolemäng ja sulgpall). Kõige populaarsem mäng, millel on hea võimalus võita, on siiski jalgpall. Selle spordiala mängud ja meistrivõistlused on kõige populaarsemad. Teisel juhul pakub 20Bet mängijatele panustamist kõigile populaarsetele arvutimängudele. Neist räägime lähemalt artikli viimases osas.

20Bet’i veebilehel saab teha kõiki populaarseid spordiennustusi:

  • Ühekordne – panused ühele spordialale ja ühe sündmuse tulemusele.
  • Ekspresspanused on panused mitmele sõltumatule tulemusele.
  • Süsteemsed panused on panused kogu mängukombinatsioonile.
  • Ahelad – panused, mis sisaldavad mitut üksikpanust sündmustele, millel on sõltumatu tulemus jne.

Spordikihlvedusid on 20betis võimalik sõlmida ka mängueelsete sündmuste ja otseülekannete puhul. Sündmuste pakkumisi saate vaadata mänguportaali jaotistes “Spordiennustused” ja “Otsepanustamine”.

Ставки в лайве 20Бет

20Betis spordikihlvedude panustamise eeliseks on lisaks 20Beti toredale tervitusboonusele ka head koefitsiendid. Need on kihlveokontoritele keskmised, nii mängueelse kihlveo kui ka live-panustamise puhul. See on selge pluss lugejatele, kes ei ole kontori pakkumisega tuttavad.

Spordipanuste tegemine 20Betis

Vastavalt kihlveokontori reeglitele saavad spordipanuseid teha ainult täisealised registreeritud 20Beti mängijad. Sellest, kuidas kontot luua ja oma andmeid kontrollida, oleme juba eraldi artiklis kirjutanud.

Seega on esimene samm, et teha oma panuseid 20Betis, registreeruda ja/või logida sisse meie kabinetti. Seejärel tuleb otsustada, kas soovite panustada mängueelses või live-režiimis. Teine samm sõltub sellest – minna lehele “Spordikihlvedude” ja “Live-kihlvedude” pakkumisega spordi- ja küberspordisündmuste kohta.

Järgmine samm on mängija jaoks spordiala, meistrivõistluste ja konkreetse mängu valimine. Kasutaja peab lugema sündmuste nimekirja ja valima sündmuse tulemuse. Seejärel klõpsake koefitsiendil ja lisage valik kihlveokontole. Viimane samm on valida 20Bet spordikihlvedu, nagu eespool kirjeldatud, valida panuse summa ja teha panus.

Selleks, et spordiennustusele õigesti panustada, peate teadma palju võistluse tüübist, meeskonna või mängijate nõrkustest ja tugevatest külgedest. Sa pead kulutama palju aega mängu analüüsimiseks, et panustada mängueelselt ja veelgi enam mängusiseste panuste tegemiseks. Algajaile soovitame meie kihlvedude kooli, mille lingi leiad menüüst. See sisaldab näpunäiteid õigete ja edukate panuste tegemiseks.

Pane ka tähele, et minimaalne panustamine 20Betis on 10 USA-senti või selle ekvivalent mõnes muus valuutas. Sellise madala sisenemislävega saab iga mängija teha nii üksik- kui ka kombineeritud panuseid.

Спортивная ставка 20Бет

Panustamine eSpordi peale 20Betilt

Tänapäeval on arvutimängudest saanud ametlik spordiala ning toimuvad mängud ja turniirid meelitavad vaatemängu ja eriefekte. Seega pole ime, et 20Bet kihlveokontor pöörab sellele suunale suurt tähelepanu. Kihlveokontori veebilehel, rubriigis “Cybersport”, saab sellistele mängudele panustada ööpäevaringselt:

  • Dota 2.
  • StarCraft.
  • Counter Strike GO.
  • League of Legends.
  • King of Glory.
  • FIFA ja palju muud.

Dota 2, CS:GO ja League of Legends on kõige populaarsemad cybersport-turniirid, mis koguvad miljonite inimeste publikut. Seetõttu on need sündmused 20Beti veebilehel kõige rohkem esindatud. Kõigi kihlvedude mängude koguarv on üle saja.

Küberspordi panused 20Betis moodustatakse sarnaselt spordikihlvedudele. Võite panustada üksikutele voorudele ja kogu turniirile, teha üksikpanuseid või ekspresspanuseid, panustada mängueelselt või reaalajas. Kihlveokontor pakub häid koefitsiente ja laiendab pidevalt oma pakkumist. Seetõttu leiavad kogenud mängijad kõik populaarsed turniirid arvutimängudest.

E-spordi kihlvedude tegemiseks – nagu tavaliste spordialade puhul – tuleb mänge hoolikalt analüüsida, kasutada nutikat taktikat ja tõhusat strateegiat. Neid teadmisi saate meie veebisaidil, kihlveokooli rubriigis.

Asjakohased uudised