Intro

20Bet: Kuidas ma saan veebilehel registreeruda?

Регистрация на 20бет
20bet on noor kihlveokontor, mis alustas oma teenuste pakkumist 2020. aastal. Juba mõne aastaga on kontor saavutanud populaarsuse Euroopa mängijate seas ja nüüd on ta laiendamas oma geograafiat, võttes vastu kasutajaid teistest maailma osadest. Seetõttu pakub see huvi ka SRÜ riikide kihlvedude mängijatele. Uustulnukaid hämmastavad lai spordisündmuste valik, kõrged koefitsiendid ja parimad slotid kõige tuntumatelt rahvusvahelistelt online-kasiinode pakkujatelt. Kuna huvi kontori vastu kasvab, otsustasime uustulnukatele rääkida, kuidas 20Betiga registreeruda.

Kuidas luua konto 20Betis?

Kihlveokontor uhkustab 20betil kättesaadava ja lihtsa registreerimisprotsessiga. See kompenseerib asjaolu, et konto loomiseks on ainult üks viis. See on 20Beti registreerimisvorm, mis tuleb täita kihlveokontoripidaja ametlikul veebilehel.

Kogu mänguprofiili loomise protsessi võib jagada mitmeks etapiks

  • Esimene samm on valida oma elukohariik, valida oma e-posti aadress ja koostada oma salasõna, et oma kontole sisse logida.
  • Teine samm on valida rahaliste toimingute jaoks sobiv valuuta. Samuti peate määrama oma isikuandmed: eesnimi, perekonnanimi, sugu ja sünniaasta. Kinnitage oma valik 20Bet tervitusboonus või lükake see tagasi.
  • Kolmas samm on sisestada panustaja elukoha aadress ja telefoninumber. Lisaks peab mängija nõustuma kihlveokontori portaali kasutamise reeglitega. Viimase rikkumise korral võidakse teie profiil külmutada või kustutada.

Pöörake tähelepanu vormile, mille peate täitma. Selleks, et vältida tulevikus probleeme võitude väljavõtmisega, peavad isikuandmed olema tõesed. Ka e-post peab olema kehtiv. Määratud e-posti aadressile saadetakse sõnum koos lingiga konto loomise lõpuleviimiseks. Kui mängijad on mures oma andmete turvalisuse pärast, saame neid kohe rahustada. Mänguplatvorm kasutab 128-bitist SSL-krüpteerimistehnoloogiat, mis tagab isikuandmete turvalise salvestamise kontori serverites. Lisaks ei ole mängijate tagasiside hulgas teavet selle kohta, et isikuandmed lekivad kolmandatele osapooltele läbi häkkimise kihlveokontori veebisaidile.

Создание учетной записи 20Bet

Ärge üritage 20Betis luua mitut kontot. Mänguportaali algoritmid on head ühe IP- ja MAC-aadressiga seadme registreeringute paljastamisel. Lisaks peate raha väljavõtmiseks esitama dokumendid oma profiili kinnitamiseks (mida käsitletakse allpool). Pidage meeles, et mängijatel on oht, et nende profiil blokeeritakse, ilma et nad saaksid sellise tegevuse eest raha välja võtta.

Kuidas registreerida 20Bet mobiilirakendusele?

20beti mobiilirakendus käivitati kihlveokontori kasutajatele 2021. aastal. See on väga positiivne uudis neile, kellele meeldib panuseid teha ja mängida oma telefonist. Nutirakenduse eeliste ja puuduste kohta saate lugeda eraldi artiklist meie veebilehel.

Pärast rakenduse allalaadimist ja installimist kihlveokontori veebilehelt (kogu info on leitav “Mobiilirakenduse” leheküljelt), saab mängija edasi registreeruda 20betis. Konto loomiseks tuleb teha kõik samad sammud, mis veebilehel. Panustaja peaks täitma andmed enda kohta vahetult enne registreerimist ja mitte isiklikus kabinetis. Profiili loomise sammud leiate ülaltoodud jaotisest. Tuleb märkida, et erinevus veebilehel ja mobiilirakenduses registreerimise vahel on ainult vormi kujunduses.

Kuidas kontrollida pärast 20betis registreerimist?

Registreerimisprotsess 20Betis ei erine oluliselt teistest kihlveokontoritest: kui olete oma konto loonud, peate oma profiili kontrollima. Parem on kontrollida oma kontot kohe pärast selle loomist, et saaksite oma võidud 20Betilt välja võtta. Verifitseerimiseks peab mängija logima sisse meie isiklikku kabinetti ja laadima alla oma passi koopia. Samuti peate esitama tõendi pangakonto või muu makseteenuse omamise kohta (platvormilt raha saamise taotluse ajal).

Te saate oma kontot 20Bet’is kontrollida ka klienditoe kaudu. Peate lihtsalt kirjutama veebivestlusele, mis on saadaval, kui olete veebilehele sisse loginud. Operaator palub esitada dokumendid kontrollimiseks. Need edastatakse kinnitamiseks kihlveokontori õigesse osakonda.

Üldiselt on mängija isikuandmete kontrollimine ja profiili kinnitamine väga kiire. Mõne tunni jooksul saadetakse vastus koos tulemusega posti teel. Mõnel juhul on aga 20Betis konto kinnitamiseks vaja esitada täiendavaid andmeid, mida ettevõtte esindajad nõuavad. Selline teade saadetakse samuti 20Betis registreerimisel näidatud meilile.

Заполнение формы регистрации 20Бет

Kui teie andmed on kontrollitud, on teile kättesaadavad kõik 20Beti teenused: väljamaksed, kampaaniad ja eripakkumised.

20Bet: kuidas sisse logida?

Pärast konto loomist saavad mängijad portaali sisse logida. Isiklikku kabinetti saab siseneda lehe ülaosas asuva nupu “Logi sisse” kaudu. Mängija peab ainult määrama oma kasutajanime (e-posti aadress) ja parooli.

Alles pärast isiklikku kabinetti sisselogimist saavad 20beti kasutajad teha mis tahes panuseid spordisündmustele ja mängudele online-kasiinos. Isiklikus kabinetis on võimalik raha üle kanda, analüüsida panuseid ja hallata sündmusi ning palju muud. Mängijale antakse ka võimalus kirjutada klienditoele otse chat’i kaudu. See on pakitud lehe paremasse alumisse nurka.

Kui olete kaotanud oma isikliku kabineti sisselogimisandmed, peate pöörduma kihlveokontori tehnilise toe poole. Üksikasjalikku teavet 20Bet kihlveoportaalile juurdepääsu taastamise kohta leiate meie veebilehelt.

Asjakohased uudised