Intro

1xbet Wales

Kogu Walesi territooriumi haldab Ühendkuningriik ja seetõttu on vähe välismaiseid kihlveokontoreid, kellel on lubatud riigis tegutseda. Siiski on olemas tõelised kasiinod ja kihlveokontorid, mis püüavad kohalikke selles meelelahutusvormis hellitada. Lisaks sellele püüab valitsus blokeerida välismaalt pärit suuri mängijaid, mistõttu enamik kihlveokontoreid ei võta vastu isegi mängijaid sellest riigist. See ei ole teisiti ka 1xbeti puhul, kuid tänases artiklis heidame siiski pilgu selle tegevusele. Olukord võib igal ajal muutuda.

Mänguvõimalused 1xbetis

Meie eelistatud kihlveokontor on 1xbet, mis asutati 2007. aastal ja millel on seetõttu lugematuid kogemusi üle kogu maailma. Kohe alguses premeerivad nad sind kuni 100 EUR/USD boonusega, mis makstakse välja esimesel deposiidil. See ei ole aga viimane asi, mis sind 1xbetilt ootab, sest seal on ka jooksvad boonused, mis on tänu järgnevate panuste ja mängude puhul näidatud usalduse eest. Kliendid saavad kasutada ka 100% mobiilirakendust, et hoida oma panused ja võidud 1xbetis alati kontrolli all.

Veebikihlvedude tegemine Walesis

Wales, mis kuulub Ühendkuningriiki, ei luba enamiku välismaiste kihlveokontorite registreerimist. Seega peavad kohalikud elanikud leppima kodumaiste kihlvedude ja kasiinodega, mis pakuvad seda meelelahutust elanikele. Siiski on neil kogu Inglismaal lai valik võimalusi, mille hulka kuulub National Lottery, mis haldab ka väga kuulsat EuroMillions-mängu, mis on saadaval üheksas riigis.

Sisse- ja väljamaksed 1xbet Walesis

Kõige sagedamini kasutatakse ülekandeid nii Visa, MasterCard kui ka Maestro krediitkaartide abil. Alternatiiviks on aga ka e-rahakotid ning 1xbet aktsepteerib neist mitmeid. Näiteks on E-Pay või B-Pay rahakotid, kuid täielik nimekiri on loetletud veebilehel maksetingimustes. Lõpuks, viimane võimalus, mida me siinkohal mainime, on krüptovaluutad, mida praegu valitseb Bitcoin, kuid 1xbetis saate sisse maksta ja välja võtta, kasutades mitmeid teisi. Täname teid tänase artikli lugemise eest ja palju õnne, kui teil on võimalus registreeruda ja panustada selle kihlveokontori juures!

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Asjakohased uudised