Intro

1xbet Moldova

Alates 2016. aastast on moldovlased saanud nautida hasartmänge ja sporti ilma piiranguteta. Seda tänu seadusele 291, mis lubab seda meelelahutuse vormi kohapeal. Kuna aga kohalikke online-kasiinosid ei ole, pöörduvad kohalikud elanikud välismaiste teenusepakkujate poole, kus nad saavad mängida ilma probleemideta. Seepärast ongi siin tänane artikkel, milles saate teada kõik, mida peate teadma kihlveokontori kohta, mis pakub klassikalise kihlveo kõrval ka eelmainitud kasiinomänge.

Mänguvõimalused 1xbetis

Niipea, kui oled registreerunud, saad 1xbet Moldovast oma esimesele deposiidile kuni 100 EUR/USD boonuse. Sellele lisanduvad ka jooksvad boonused, mida saate järgnevate panuste ja mängude ajal. Saate siin mitte ainult panustada ühed kõrgeimate koefitsientidega, vaid ka mängida lugematul hulgal mänge valmis kasiinos. Loomulikult on olemas ka mobiilirakendus, mis hoiab sinu panuseid kontrolli all, nii et saad oma võidud kohe ja kõikjalt teada. Loodame, et me ei pea seda mainima, aga kui vajad, siis on olemas 24/7 tugi, mis aitab sind kõiges.

Online-panustamine Moldovas

Nii hasartmängud kui ka spordikihlvedude tegemine on Moldovas legaalne ajaviide, mida otsivad iga päev mitu tuhat kohalikku elanikku. Seepärast otsustas valitsus 2016. aastal legaliseerida riigis kõik hasartmängud. Kõike on üksikasjalikult kirjeldatud seaduses nr 291, mis võtab seda sektorit arvesse. Siiski ei leia Moldovast kohalikke online-kasiinosid, mistõttu on olemas mitu välismaist pakkujat, mille hulka kuulub ka meie soovitatud 1xbet Moldova.

Sisse- ja väljamaksed 1xbet Moldovas

Sisse- ja väljamaksed toimivad mitmel viisil. Esimene neist on krediitkaardid Visa, MasterCard, aga ka Maestro. Teiseks on elektroonilised rahakotid, mida saab kasutada ka internetiostude tegemiseks. Sellisteks rahakottideks on näiteks E-Pay või B-Pay, kuid 1xbeti veebisaidil on veel palju teisi. Kuid me ei saa unustada ka krüptovaluutasid, mida 1xbet Moldova aktsepteerib lisaks Bitcoinile veel mitmeid teisi. Täname teid selle artikli lugemise eest. Soovime teile palju õnne kõigi 1xbetiga tehtavate panustega.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Asjakohased uudised