Intro

1xbet USA

2018. aastal ootasid kihlvedude tegijaid head uudised, kui ülemkohus tühistas 1992. aasta föderaalseaduse, mis keelas spordikihlvedude tegemise täielikult. Kuni selle ajani olid Ameerika kihlveokorraldajad panustanud ebaseaduslikult välismaiste kihlveokontoritega. Kuna aga tegemist on suure rahaga, mis võib aidata riigi kassasse, otsustas ülemkohus selle meelelahutusvormi legaliseerida. Seetõttu on oodata selle tööstusharu suurt kasvu ja me toome teile infot ühe maailma parima reitinguga kihlveokontori kohta. Praegu ei võta see veel vastu mängijaid sellest riigist, kuid me usume, et olukord muutub iga hetk tänu muutunud seadusele ja te saate teada, kellega panustada.

Mänguvõimalused 1xbetis

Meie eelistatud ettevõte on kihlveokontor 1xbet, mis tegutseb ülemaailmselt ja on seetõttu juba kogunud palju kogemusi. Kohe alguses saate registreerimisboonuse, mis võib olla kuni 100 EUR/USD. See makstakse välja esimesel deposiidil ja sellele järgnevad jooksvad boonused, millega 1xbet premeerib teid usalduse eest järgnevate panuste ja mängude puhul. Online-kasiinos saad valida mitmete mängude vahel, sealhulgas pokker või live-rulett, aga ka panustada siin online-bukaažide poolt pakutavate kõrgeimate koefitsientidega. Kuigi see ei võta praegu vastu mängijaid USA-st, usume, et see olukord muutub peagi tänu uutele seadustele, mis on alates 2018. aastast kehtinud.

Online-panustamine USAs

2018. aastal toimus oluline pöördumine, kui ülemkohus tühistas föderaalseaduse, mis keelas spordikihlvedude sõlmimise kogu USAs. Kuni selle ajani pidid panustajad kasutama välismaiseid kihlveokontoreid, kes aktsepteerisid USA mängijaid ebaseaduslikult. Hinnanguliselt mängisid 2018. aastal kohalikud elanikud hasartmänge rohkem kui 150 miljardit dollarit, mistõttu riigikassasse laekub sellest sektorist uus suur tulu. Selle tulemusena valmistuvad kihlvedude korraldajad ja kihlvedude korraldajad praegu uueks tuuleks, mille legaliseerimine riiki toob.

Hoiused ja väljamaksed 1xbet USAs

Kiireim viis on MasterCard, Visa, samuti Maestro. Lisaks kasutatakse laialdaselt ka elektroonilisi rahakotte, mis on huvitav viis internetis rahaga töötamiseks. Sellisteks rahakottideks on näiteks E-Pay või B-Pay, kuid paljud teised on loetletud 1xbeti maksetingimustes. Siiski leiavad ka krüptovaluuta armastajad midagi meelepärast, sest 1xbet aktsepteerib lisaks kõige kuulsamale Bitcoinile ka mitmeid teisi valuutasid. Täname, et lugesid ja võtsid aega meie artikli lugemiseks ning soovime sulle palju õnne!

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Asjakohased uudised