10Bet

10bet_logo
Boonus

Tervitusboonus 50€

10Bet kihlvedude ettevõtte ülevaade

Panustamisfirma 10Bet loomise ja arengu ajalugu

Kihlveokontor 10bet ei ole nõukogude-järgsetest riikidest pärit mängijatele eriti tuntud. Euroopa turul on tegemist aga üsna maineka ettevõttega, mis kuulub sõltumatute kihlveokontorite ühendusse IBAS. Liikmelisus rahvusvahelises organisatsioonis näitab kontori usaldusväärsust, mis on selge eelis uustulnukatele, kes alles tutvuvad kihlveokontoriga 10bet. Samuti sponsoreerib kihlveokontor spordiklubisid. Näiteks alates 2019. aastast on kontorist saanud Juventus FC ametlik partner. Kihlveokontori ajalugu algas 2003. aastal Suurbritannias. Ühendkuningriigis on üsna ranged hasartmänguseadused. Seetõttu näitab kohaliku litsentsi omamine ka kontori vastutust mängijate ees. 2009. aastal käivitas kihlveokontor oma veebilehe ja hakkas laienema mitte ainult Euroopa maismaaturgudel, vaid ka kogu maailmas interneti kaudu. Tänapäeval kasutavad ettevõtte teenuseid sajad tuhanded mängijad enam kui 90 riigist. Samuti kasvab SRÜ riikidest pärit kihlvedude mängijate arv. Seetõttu otsustasime kirjeldada kihlveokontori 10Bet omadusi, et aidata uutel mängijatel teha õige valik.

10Bet veebilehe litsents

Raamatupidaja 10bet tegevus tuleks jagada kahte ossa. Esiteks on ettevõttel kohalikud tegevusload Ühendkuningriigis, Maltal, Rootsis jne. See võimaldab tal vastu võtta panuseid läbi maapealsete kontorite ja kohalike veebisaitide. Teiseks on ettevõte saanud Curacao registripidajalt litsentsi – #8048/JAZ. Tänu sellele loale saab kontor 10bet.com veebilehe kaudu vastu võtta kasutajaid kõigist maailma riikidest. Букмекер 10Бет Hoolimata sellest, et Antillephone NV (Curacao) litsents võimaldab teenindada panustajaid kõigist riikidest, on ettevõttel oma poliitika mängijatega töötamisel. Praeguseks ei saa Bet 10beti teenuseid kasutada külastajad Ukrainast ja mitmetest teistest Ida-Euroopa riikidest. Selle põhjuseks on riikide hasartmänguseadused ja kontori huvi riikide kohalike turgude vastu. Kuid ettevõte laiendab oma geograafilist kohalolekut. Seega, kui täna puudub võimalus profiili loomiseks kihlveokontori portaalis, tasub seda võimalust tulevikus kontrollida. Olukord võib muutuda.

10Beti veebileht ja mobiilirakendus

10Beti teenuseid on nii mugav kui ka käepärane kasutada 10Beti veebilehe ja mobiilirakenduse kaudu. Arendusmeeskond töötab pidevalt teenuste täiustamise kallal: uuendatakse kasutajaliidest, lisatakse uusi funktsioone ja optimeeritakse kiirust. Kõik see muudab kihlveokontori portaali ja nutitelefonirakenduse hõlpsasti kasutatavaks. Ettevõtte ametlik veebileht on kättesaadav aadressil 10bet.com. Samuti leiate veebist mitu ametlikku peeglit, juhul kui mänguportaal on blokeeritud. Hiljuti on kontori veebileht läbinud ümberkujundamise ja on nüüd rangelt valge ja halli värvi, erinevalt varem kasutatud sinisest ja punasest. Lisaks värviskeemile tuleb esile tõsta ka ebatavaline ruudustik. Vasakpoolne külgriba sisaldab teavet kõigi saidi jaotiste kohta. Parempoolses paneelis leiavad 10Beti mängijad kasiinopakkumised ja olulised kihlvedude andmed. See on vähem funktsionaalne kui teised kihlveokontorid. Portaal ise on brauseriteülene ja mobiiltelefonide ekraanidele optimeeritud. See töötab erinevatel seadmetel üsna kiiresti, mida hindavad eranditult kõik kasutajad. 10Beti mobiilirakendust toetavad Android ja iOS. Erinevalt paljudest kihlveokontoritest saab tarkvara alla laadida otse Google Play’st ja AppStore’ist. Seega ei pea te oma nutitelefonis mingeid manipulatsioone tegema, et rakendust käsitsi paigaldada. Piisab sellest, kui leiate rakenduse turuplatsi kaudu ja paigaldate selle automaatselt. Lisaks saab kasutaja luua 10betis konto, teha kontole sissemakseid ja raha väljavõtteid, teha panuseid, analüüsida spordisündmusi, vaadata mänge ja teha palju muid toiminguid.

Registreerimisboonus kuni 50 EUR

10Bet registreerimine10Bet registreerimine

Konto loomine 10Betis

Registreerimine veebilehel 10bet ei ole keeruline protsess, mida saab teha mõne minutiga. Konto loomiseks tuleb klõpsata nupule “Registreeri” (ekraani paremas ülanurgas) ja järgida kolme sammu:

 1. Määrake eesnimi, perekonnanimi, sünniaeg ja tööalane e-posti aadress.
 2. Elukohariik, telefoninumber, postiindeks ja elukoha aadress.
 3. Login ja salasõna oma kontole, valuuta ja ligikaudne rahasumma (hoius).

Seejärel saab kasutaja registreerimise kinnitamiseks e-kirja. Samuti tasub esitada dokumendid oma isikusamasuse kontrollimiseks 10beti privaatne kontor. See peab olema pass ja kommunaalarve, pangakonto väljavõte või muu elukohatõend. Pärast kinnitamist saab mängija kasutada kõiki portaali funktsioone Регистрация 10Бет

10Beti sooduspakkumised

Kindlasti meeldib kihlveokontor 10bet nn “boonusjahimeestele”. Kontori saidil on püsivad ja ajutised kampaaniad koos heade kingitustega. On siiski mõned ebameeldivad uudised. Kõrget tervitusboonust, mis varem ulatus 200€*, on vähendatud 4 korda. See on tingitud kihlveokontori kasvavast populaarsusest ja kasutajate arvu suurenemisest. 10beti boonuste ja kampaaniate kohta saad lugeda kampaaniate rubriigist (menüü vasakul). Tänu filtritele saavad mängijad valida spordikihlvedude ja kasiinokihlvedude pakkumisi. Nende hulgast tõstame esile:

 • Tervitusboonus kuni 50 €* (50% sissemakse summast) spordikihlvedude puhul ja 50 €* (50% sissemakse summast) kasiino puhul ning 25 freespinni.
 • 3-kordne võit Ameerika jalgpalli panuste puhul.
 • 20 tasuta spinni 50€* suuruste panuste eest valitud mängudel.

Üksikasjalik teave iga pakkumise kohta on leitav 10beti kampaaniate lehelt. *Või samaväärne summa

Spordikihlvedude ja kasiinomängud 10betis

10beti kihlveokontori pakkumine hõlmab spordikihlvedusid, virtuaalsporti ja hasartmänge. Kahjuks ei leia kasutajad kübersporti, mis on kihlvedude tegijate seas üha populaarsemaks muutumas. Võib-olla vaatab kihlveokontor oma pakkumise tulevikus üle. Kõik panused ja mängud on paigutatud vastavatesse sektsioonidesse, kuhu pääseb ülemise menüü ja vasakul küljepalkil asuva alammenüü kaudu. Bet 10Bet’i valikus on umbes 30 spordiala ja turgude koguarv ületab 90. Kasutajad leiavad võistlusi jalgpallist, korvpallist, hobuste võidusõitudest, mootorratta- ja autovõistlustest jne. Panustamise koefitsiendid on üsna head, kuid sündmuste arv jääb alla kihlveokontorite keskmise. Panuseid saab teha enne mängu, kui minna rubriiki “Sport”. Live-panused on saadaval ka leheküljel “Live-panused”. Virtuaalsport on veel üks valdkond. Need on jalgpallimeeskondade, tennisistide, jalgratturite ja paljude teiste mängude võistluste simulaatorid. Need kõik on esitatud jaotises “Virtuals”. Hasartmänguhuvilistele on kihlveokontor ette valmistanud jaotised “Casino” ja “Virtuals”, kus on mitmeid mitte-spordialade meelelahutuse simulaatoreid. Kaardimängud, rulett ja slotid on kihlveokontori veebilehel saadaval. Valik ei ole nii suur kui tippraamatupakkujatel ja ei ületa 500 tükki. Siiski on kogu meelelahutus loodud parimate mängude pakkujate poolt. Seetõttu on iga mäng kasutajate poolt kõrgelt hinnatud.

Hoiustamine ja väljavõtmine 10Betist

Raamatupidaja ei saa kiidelda paljude makseviisidega. Mängijad saavad 10betist oma võidud sisse maksta ja välja võtta, kasutades umbes kümmet makseteenust. Kombineerime need järgmisteks meetoditeks:

 • Visa ja Mastercard ülekanded.
 • Pangaülekanded.
 • PayPal ja Skrill e-rahakotid.
 • Neteller.
 • Apple Pay mobiilimaksete teenus.

Minimaalne summa kontole sissemakse tegemiseks on 10 €* ja maksimaalne summa 50 000 €*. Samuti on olemas piirang, kui palju võid võita. Enamiku makseviiside puhul on see 1000 €*. Siiski ei võta 10Bet kõigi sisse- või väljamaksetehingute eest tasu. * Või sarnase summa eest mõnes teises valuutas Служба поддержки 10Бет

Klienditugi 10Betilt

Mängijad saavad 10Beti klienditoe esindajatega ühendust võtta igal sobival ajal. See töötab 24/7 ja on kättesaadav kõigi populaarsete kanalite kaudu. Võite valida, kas suhelda operaatoritega e-posti aadressi, telefoninumbri (üksikute riikide ja üldiste) või veebivestluse kaudu. Viimane on mängijale kättesaadav pärast isiklikku kabinetti sisselogimist. Värsket teavet klienditoe esindajatega kontakteerumiseks leiate jaotisest “Kontakt”. Ooteaeg päringule vastamiseks sõltub valitud kanalist ja võib varieeruda 5 minutist kuni päevani.

Järeldused kihlveokontori 10Bet kohta

Paljude venekeelsete riikide kihlvedude tegijate jaoks on kihlvedude pakkuja 10bet vähe tuntud. Selle põhjuseks on nõrk reklaamikampaania, Lääne-Euroopa ja Aasia turu eelistamine ning suur konkurents kodumaisel kihlveo- ja hasartmänguturul. Siiski on kontoril üle 10 aasta kogemusi internetis, mis kajastub kontori usaldusväärsuses. Ettevõte on litsentseeritud kohalike Euroopa riikide ja Curacao poolt, on kihlvedude ühingu liige ja ei ole olnud seotud ühegi skandaaliga. Seetõttu võivad seda usaldada nii kogenud mängijad kui ka uustulnukad. Kasutajasõbralik veebileht, rakendus, huvitavad kampaaniad ja spordikihlvedude pakkumine on kontori tugevaks küljeks. Siiski on mõned puudused: spordikihlvedude valik on piiratud, puuduvad eSpordiüritused, kasiinomänge on vähe ja makseviise on piiratud arv. Neile vaatamata on 10Bet üsna huvitav kihlvedude ja mängude sait.

Populaarsed küsimused ja vastused 10Beti kohta:

✅ Millise litsentsi alusel tegutseb 10Bet?

10Bet on kihlveokontor, millel on mitu litsentsi. Tal on luba tegutseda Ühendkuningriigis, Iirimaal, Rootsis ja teistes Euroopa riikides. Lisaks sellele on käivitatud ametlik veebisait 10bet.com, mis tegutseb litsentsinumbri 8048/JAZ all. Selle on väljastanud Curacao registripidaja ja see võimaldab vastu võtta mängijaid kogu maailmast.

💵 Millist registreerimisboonust pakub 10Bet?

Mängijad saavad 10Betis ühe registreerimisboonuse oma valitud spordikihlvedude ja kasiinomängude eest. See võrdub 50% sissemakse summast, kuid mitte rohkem kui 50 eurot või sellega võrdne summa. Kasiino fännid

📱 Kust saab 10Bet mobiilirakenduse alla laadida?

10Beti kasutajad leiavad mobiilirakenduse ametlikust Google Play ja AppStore’ist. Nii on Androidi ja iOS-i nutitelefonide omanikel võimalus paigaldada programm automaatselt, ilma käsitsi paigaldamiseta. Lingid rakendustele on saadaval kihlveokontori veebilehel.

💳 Mitu makseviisi toetab 10Bet?

Saate teha 10Betist sisse- ja väljamakseid 10 makseteenuse kaudu. Nende hulka kuuluvad kaardimaksed (Visa ja MasterCard) ja pangaülekanded, elektroonilised rahakotid (PayPal ja Skrill) ning maksesüsteemid (Neteller ja Apple Pay mobiilimakseteenus). Raha ülekandmise reeglitega saate tutvuda kasutaja isiklikul kontol.10bet_logo

Tervitusboonus 50€