Librabet

Librabet_logo
Boonus

100 € registreerimisboonus

Kihlveoettevõtte kirjeldus

Librabet kihlveokontor pakub klientidele spordikihlvedusid, kasiinot, live-kasiinot ja turniire erinevates mängudes. Spordikomponent on hästi välja töötatud: umbes 30 spordiala, live-panustamine. Märkimist väärib originaalne ja mugav veebileht. Hasartmängukontole tehtavate sisse- ja väljamaksete tegemiseks on umbes 10 maksevõimalust. Kaebuste jaoks ööpäevaringselt, tugiteenus (on vene keeles), mis on esindatud e-posti, live-chat ja telefoni teel. Pakkumised ja boonused on ette nähtud. Sait töötab vene keeles. Ülevaates uurime seda kihlveokontorit üksikasjalikumalt. Veebileht Saidile üleminekuga kaasneb originaalne sinine ornament musta ekraani keskel – see on saidi laadimine. Hetke pärast viiakse külastaja veebilehele. Kohe esitatakse mängijale saidi funktsionaalsus koos boonustega igas sektsioonis. Saidi värvid on must taust ja mustad koefitsiendid valgel taustal.

Librabeti veebileht

Saidi kujundus on tõesti lihtne: üleval on saidi peamised jaotised, registreerimise ja sisselogimise vorm, jooksev kellaaeg, saidi otsinguriba, keele valik. Vertikaalselt allapoole paremal on 27 spordiala, millele saab panustada, mis pole küll rekord, aga mitte kõige hullem. Spordialade nimekirja all on nupp koefitsientide kuvamise ümberlülitamiseks (millegipärast oli see kaugele ära lükatud). Ekraani keskel on populaarsed sündmused valitud sektsioonidest (sport või live). Paremal avaneb kihlveokiri, allosas on plokk tehnilise teabe kohta saidi ja kihlveokontori kohta. Meeskondade statistika rivis on kena. Kui klõpsate vastaval nupul, avaneb eraldi vahekaart, kus meeskondade vaheliste suhete ajalugu on üksikasjalikult esitatud pirukadiagrammidega võrdluses, kus on märgitud isiklike kohtumiste arv, suurimad võidud ja kaotused. Statistika on põhjalik, nii et meeskondade võrdlemiseks ei pea midagi otsima. Selle eest anname kihlveokontorile suure plusspunkti. Mobiiliversioon

Registreerimisboonus kuni 100 EUR

LibraBet registreerimineLibraBet registreerimine

Librabet registreerimine

Protseduur on standardne, lihtne ja selge. See koosneb kahest etapist. Esimesel sisestate oma tööalase e-posti aadressi, koostate oma sisselogimisandmed, valite oma mängukonto valuuta, kinnitate oma vanuse, nõustute reeglitega. Seejärel järgige teise sammu lihtsaid juhiseid, et registreerimisprotseduur lõpule viia. Librabet nõuab, et sisestaksite isiku- ja passiandmed, telefoninumbri jne. Registreerimine viiakse lõpule, kui klõpsate vastaval nupul. Seejärel võib kihlveokontor paluda teil oma isikusamasust kontrollida – läbida kontrollimine. Pärast seda teeme esimese sissemakse ja hakkame mängima.

Koosseis ja koefitsiendid

Koosseisu on esitatud kolm tosinat spordiala. Enamik neist on populaarsed spordialad, kuid on ka mitmeid teisi. Liikudes spordialadega vertikaalsesse veergu, on selge, millised spordialad on mängus – nende kõrval on kuvatud punane “live” märk. Sündmuste katvus on vastuvõetaval tasemel. Puuduseks on aga see, et mängu kõrval ei kuvata markeeringute arvu. Et teada saada, millistele lisaturgudele saab mängus panustada, avage see ja vaadake, mida kihlveokontor pakub panustamiseks. Live on Librabetil nõrk, sündmuste arv on selles rubriigis vähesel tasemel, mõnikord ei ole seal üldse ühtegi mängu (näiteks hommikul), samas kui võistlejad leiavad kohtumise ajal umbes kaks tosinat sündmust. Selle kihlvedude vahendaja kihlvedude koefitsiendid on 1,85-1,85, mis on turu jaoks keskmine. Marginaal tippsündmustel on 3-4%, keskmiselt umbes 6-8%.

Klienditeenindus

Võite võtta ühendust klienditoega nii posti teel, kui taotlus ei ole liiga kiireloomuline, kui ka live-chati ja telefoni teel. Nagu kontor ise kinnitas, töödeldakse klientide kommentaare ja ettepanekuid 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Arvamused Ma ei leidnud runetist ühtegi ülevaadet, sest tegemist on noore kihlveokontoriga, mis alles üritab murda Ida-Euroopa mängijate turule.

Kokkuvõte

Librabet on noor kihlveokontor, mis on tegutsenud vähem kui aasta. Kordajad on turu jaoks keskmised. Spordialade ja sündmuste katvus on soliidsel keskmisel tasemel. Live on nõrk. Klienditugi vastab päringutele ööpäevaringselt. Registreerimisel on olemas tervitusboonus. Meil on välja töötatud saidi mobiiliversioon ja seal on umbes 10 võimalust raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks. Raamatupidaja pakub venekeelset ja veel kümmekond keeleversiooni, vene mängukonto valuuta. Ühesõnaga, kindel keskklassi kihlveokontor, millel ei ole silmatorkavaid puudusi (välja arvatud live-panustamise puhul).Librabet_logo

100 € registreerimisboonus