Intro

Mis on kahekordne koefitsient 1xBetis?

Ставка двойной шанс 1хБет
Kogenud panustajad eelistavad 1xBet’i teistele firmadele ka läbi suure hulga valikute. Kui lähete “Line” või “Live” lehelt, kus kuvatakse sündmused ja peamised kihlveovõimalused, konkreetsele mängule, võite leida palju lisapanuseid. Muuhulgas näevad mängijad 1xbetis kahekordseid koefitsiente. Mis on selline panus mängu tulemusele? Millised on selle omadused ja millal tasub selliseid panuseid kasutada – kirjeldame seda uues artiklis.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse Teie riigis:

1xBet Double Chance: Mis on see panus?

Artiklis ” 1xBet’i panuste liigid” vaatlesime peamisi panustamisvõimalusi, mida mängijad saavad saidil kasutada. Me ei võtnud aga arvesse mängu tulemusel põhinevaid kihlveovõimalusi. Näiteks saavad panustajad, kes valivad üksikpanused, teha panuseid ühe ja kahekordse tulemuse (kahekordse koefitsiendi), handicapi, kogusummade ja mõlema tulemuse valikute peale. See laiendab oluliselt mängija võimalusi sellise ennustuse valimisel mängu jaoks, et oodata maksimaalset võitu või minimeerida võimalikku kaotust.

Uued panustajad küsivad sageli1xBetis topeltkoefitsientidekohta. See on panus, mille puhul panustaja panustab 2 tulemusele 3 võimalikust tulemusest. Kui ühe tulemuse puhul valib kasutaja meeskonna 1 (P1), meeskonna 2 (P2) või viik. Kui 1xBetis (1X) on tegemist topelttulemusega, võib panustamisvõimalus olla esimese meeskonna võit ja viik (1X), teise meeskonna võit (2X) või viik või võit kummagi meeskonna jaoks, välja arvatud viik (12). Need panused on kihlveokontori veebilehel esitatud sulgudes.

Выбор ставки двойной шанс 1хБет

Kuidas panustada 1xBetis kahekordsele tulemusele?

1xBetis on topelttulemusele panustamine väga populaarne. Seepärast paneb kihlveokontor need spordisündmuste loeteluga põhiekraanile. Samuti leiad topeltväljundite panused, kui lähed mängu lehele. Siin kuvatakse kõik võimalikud valikud panustamiseks, sealhulgas topelttulemus.

Seega peab mängija 1xBetis topeltkoefitsiendiga panuse tegemiseks tegema järgmist:

  1. Mine lehele “Line” või “Live”. Siin peaksite lugema spordialasid, kus on võimalik topeltmängimine, näiteks jalgpall.
  2. Lisage topelttulemuse panus mängu ülevaate lehe kaudu või minge kõnealuse sündmuse “sisse”.
  3. Määrake panustatav summa.
  4. Lõpetage panuse tegemine, klõpsates nupule “Tee panus”.

Tasub märkida, et topeltkoefitsiendi tüüpi panuseid saab kasutada 1xbetis ekspresside ja muude kombineeritud panuste koostamiseks. Need leiate meie veebisaidil eraldi artiklitest.

Ставка двойной итог 1хБет

Millised on kahekordse koefitsiendiga kihlvedude omadused 1xBetis?

Uustulnukad eksivad tihtipeale hulga informatsiooni sisse, kui nad tutvuvad mängude erinevate panuste ja tulemustega. See kehtib ka 1xBet’i topeltkoefitsientide kohta. Tegelikult on sellel kihlvedude võimalusel üsna lihtne arvutusskeem. Lisaks on see soovitatav algajatele kihlvedude tegijatele suurema tõenäosuse kaudu, et panus mängib. Kasutajad peaksid siiski pöörama tähelepanu mitmetele 1xbet topeltkoefitsientide omadustele, mille oleme kokku pannud allpool:

  1. Madalamad koefitsiendid kihlvedude tegemiseks. Iga valiku koefitsient “topeltvõimaluse” panuses on suurusjärgu võrra madalam (sageli 2 korda madalam) kui üksikvõimaluse panuses. See on tingitud suurest võidutõenäosusest.
  2. Suurem tõenäosus võita panus. Mängija panustab korraga 2 tulemusele 3-st.
  3. Topeltvõimalus 1xbet on saadaval ainult nende spordialade puhul, kus on võimalik viik. Näiteks sobib see panus jalgpalli puhul ja ei ole võimalik võrkpalli puhul.
  4. Topeltväljundiga panus on järgmiste lühenditega: 1X (esimene võistkond võidab või on viik), 2X (teine võistkond võidab või on viik) ja 12 (esimene või teine võistkond võidab).
  5. 1xBetis saate segada ja sobitada topelttulemust sisaldavaid valikuid.

Tekib loogiline küsimus: “Kas 1xBetis tasub teha topeltkoefitsiendi tüüpi panus?” See sõltub kasutaja oskustest ja suutlikkusest ennustada korrektselt mängu tulemust. Kuid kihlvedude formaat ise on üsna huvitav ja sobib nii algajatele kui ka professionaalidele.

Asjakohased uudised