Intro

Kuidas ma saan 1xBetis panustada, kui ma olen alla 18-aastane?

Сайт 1хбет вход по СМС
Kihlveokontor 1xbet aktsepteerib hea meelega kasutajaid erinevatest riikidest, piiramata kodakondsuse kaudu kihlvedude ja mängude juurdepääsu. Siiski kohustub ettevõte, kasutades Curacao registripidaja litsentsi, järgima üldtunnustatud Fair Play põhimõtteid. Need on seotud võitude korrektse arvutamise, nende väljamaksmise ja alaealiste teenindamisega. Seetõttu ei ole üllatav, et noorte mängijate seas tekib sageli küsimus “Kuidas 1xbetis panustada, kui oled alla 18-aastane?” Allpool anname vastuse.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse Teie riigis:

Kuidas panustada 1xBetis ilma passita?

Panustajad saavad 1xbetis registreeruda ilma passita. See ei ole kihlveokontori reeglitega keelatud. Vastupidi, sel viisil püüab ettevõte meelitada uusi kasutajaid, lihtsustades konto loomise protseduuri. Kui mängija on 1xBetis ilma passita registreerunud, saab ta oma kontole raha sisse maksta. Sageli selles etapis ei kontrolli kihlveokontor kasutaja isikut. Seetõttu saavad alaealised kihlvedude mängijad hõlpsasti teha sissemakseid ja jätkata panuste tegemisega.

Seega on 1xbetis panustamine ilma passita võimalik. Tuleb vaid luua konto ja teha sissemakse, mille puhul ei pea esitama passi koopiat. Samuti saate teha erinevaid panustamisvõimalusi ja proovida oma kätt hasartmängus. Probleem ilmneb aga väljavõtmise etapis. Pärast väljavõtmistaotluse saamist 1xbeti saidilt on kohustuslik küsida profiili kinnitamist. Sel juhul on vaja täita kaart enda kohta käivate andmetega ja esitada koopia oma riiklikust passist, juhiloast või välisriigi passist.

Kui mängijal puudub pass (on alaealine) või andmed registreerimise ajal erinevad passiandmetest (teise mängija profiil on külmutatud), ei ole raha väljavõtmine võimalik. Lisaks võib kontor külmutada või täielikult kustutada mängija konto. Otsus sõltub “kuriteo” raskusastmest. Sellise olukorra tekkimisel soovitame võtta ühendust 1xBeti klienditoega.

Правила БК 1xBet

Kuidas 1xBetis panustada, kui olen alla 18-aastane?

Eelmises jaotises käsitlesime seda, kui kihlveokontor nõuab panustajatelt passiandmete esitamist. Reeglina juhtub see mängukontolt raha väljavõtmise etapis isiklikule kontole. Siiski on ettevõttel õigus igal ajal nõuda isikusamasuse kontrollimist. Ja seda võib teha mitte ainult passi koopia saatmisega, vaid ka dokumendi pildistamisega näo lähedal.

Kui ignoreerida harvaesinevaid olukordi, kus alaealine ei saa teha sissemakseid, võib iga uustulnuk 1xbetis panustada, kui ta on alla 18-aastane. Lisaks võib mängija saada suure võidu spordikihlvedude või mängude paigutamisest. Selle väljavõtmine on aga suurim probleem. Artiklis “Kuidas 1xbetist ilma passita raha välja võtta” on kirjeldatud probleemi ja võimalikke viise selle lahendamiseks. Kuigi on olemas võimalused kihlveokontori petmiseks, ei aita need alati. Seetõttu, kui avastatakse, et mängija on alla 18-aastane, blokeerib kihlveokontor 1xBet konto. Parimal juhul külmutatakse see kuni täisealiseks saamiseni, halvimal juhul keelatakse see.

Juhul, kui kihlveokorraldaja on alla 18-aastane ja otsustab proovida 1xbeti veebilehel mängida ning saab isegi võidu, on soovitatav end “sisse anda”. Pärast kontakti võtmist klienditoega saate korraldada oma konto külmutamise. Kui kihlveokontor ise avastab portaali reeglite rikkumisi kihlveokorraldaja poolt, ei pruugi profiili hoida kuni 18-aastaseks saamiseni. See kustutatakse lõplikult.

Kuidas teha panuseid ilma passita?

Kui mängija on spordikihlvedude vastu huvitatud juba noorelt, on kõige parem kasutada kihlvedude emulaatoreid. Selliseid saite võib leida internetist (kahjuks ei paku 1xbet algajatele külaliskontot). Kasutades emulaatoreid, saab kasutaja õppida, kuidas sündmuste tulemusi õigesti ennustada, saada mainet ja kogemusi edukamatelt mängijatelt. Ja mis kõige tähtsam – kontole ei ole vaja raha sisse maksta. Kõik panused ilma passita tehakse virtuaalse valuuta arvelt. Kuid ka selliste panuste tegemisel ei ole võitu.

Hasartmängude harrastajatele on 1xBetis võimalik kasutada demo. Erinevalt kihlvedudest on kihlveokontoril paljud slotid demoversiooniga. Tänu sellele saavad uustulnukad proovida mänge ja aru saada, milline neist sobib tulevikus panustamiseks kõige paremini. Samuti ei nõua kihlveokontor demorežiimis panuste tegemiseks passi.

Asjakohased uudised