Intro

Spordikihlvedude tegemine 22Betis

Спортивные ставки 22Бет
Spordifännid või lihtsalt mängurid on tõenäoliselt vähemalt korra kuulnud kihlvedudest. Selleks on palju kontoreid, mis pakuvad oma teenuseid. Kihlveokontor 22Bet pakub oma mängijatele mitte ainult klassikalisi panuseid populaarsetele spordialadele, vaid ka ebatraditsioonilisemaid valdkondi, nagu küberspordid.

22Betiga võite olla kindel, et mäng on aus ja usaldusväärne ning valida kõrgeima koefitsiendiga sündmusi, paigutada tellimusi, levikuid, süsteeme, aga ka kombinatsioone, nagu laigud, pisted, ahelad ja mitmikpanused. Vaadake 22Bet spordikihlvedusid lähemalt.

Spordialad kihlvedude tegemiseks 22Betis

Spordikihlvedude firma pakub 23 spordiala, millele saab 22Betis panustada. Nende hulgas on kõige populaarsemad jalgpall, korvpall, tennis, hoki, võrkpall, lauatennis, käsipall ja kriket. On ka neid, mis on vähem populaarsed, kuid millel on lojaalsed poolehoidjad: kergejõustik, sulgpall, pesapall, veepall, paadisõit, mäesuusatamine, kabaddi, keirin, rannavõrkpall, ragbi, hobuste võidusõit, snuuker, koerajooks, kiiruisutamine, floorball, futsal ja jäähoki.

Iga päev saavad panustajad valida enam kui 300 spordisündmuse ja umbes 350 küberspordisündmuse vahel. Kõik populaarsed maailmaturud on kihlvedude tegemiseks saadaval. Samuti leiate sündmusi väiksematelt meistrivõistlustelt. Pakkumise kasutamiseks peate sisse logima oma isiklikku kabinetti või registreeruma 22Betis.

Ставки на спорт 22Bet

Erinevad panused 22Betis

22Betis on saadaval nii klassikalised üksikpanused, spreadid, süsteemid kui ka panuste kombinatsioonid, nagu laigud, lukud, ahelad ja mitmikpanused. Kuna uustulnukatel on raske mõista kõiki 22Betis pakutavate kihlvedude keerukusi, otsustasime lühidalt kirjeldada, kuidas need üksteisest erinevad:

 • Klassikaline üksikpanus on tavaline üksikpanus ühe poole võidule (või viik). See on kõige lihtsam ja populaarsem panusetüüp.
 • Parlay on seeria panuseid mitmele sündmusele, mis on kombineeritud üheks panuseks. Selle tagajärjel on selle panuse koefitsient suurem. Parlay’s peavad aga kõik sündmused olema võidetud, et võita.
 • Süsteem on kompromiss üksikute panuste ja üksikpanuste vahel ning koosneb viimastest. Erinevalt tavalisest ekspressist võib süsteem võita isegi siis, kui mõni kombinatsioonis olev valik kaotab.
 • Parlay on valitud sündmuste kõigi võimalike Parlay’de kombinatsioon. Minimaalne sündmuste arv seda tüüpi panuses on 3, maksimaalne on 8. Patlay’ga võidu saamiseks peab vähemalt üks valik (st vähemalt 2 mis tahes tulemust) olema õige.
 • Luckybetsmoodustub üksikpanustest ja valitud sündmuste kõikidest võimalikest väljenditest. Minimaalne valikute arv seda tüüpi panuste puhul on 2, maksimaalne on 8. Võitmiseks tuleb vaid valida vähemalt üks tulemus õigesti.
 • Kett on üksteisest sõltumatutest sündmustest moodustatud üksikpanuste kogum. Mängija võib ise valida panustamisjärjekorra ja panustada ainult ahela esimesele sündmusele. Pärast iga ahelasse kuuluva üksikpanuse loosimist arvutatakse selle konto summa.
 • Mitmikpanustamine on panustamissüsteem, mis koosneb mitmest panusest või üksikpanusest.

Lisaks loetletud erinevaid panuseid kohapeal kontor on huvitav boonused ja tutvustusi 22Bet. Tänu neile saate suurendada oma võidud tehtud panustest.

Panused eSpordi peale 22Betis

Online kihlvedude tegemine küberspordile on muutunud üha populaarsemaks koos interneti arenguga 22Betis. Populaarsuse ja kihlvedude taseme poolest on need peaaegu võrdsed kõige tuntumate spordialadega nagu jalgpall, korvpall ja tennis.

Küberspordile ja traditsioonilistele spordialadele tehtavatel panustel on sama loogika. Näiteks jalgpallis võistlevad sportlased, samas kui küberspordis kontrollivad mängijad online-mängus tegelasi või meeskondi.

Ставки на киберспорт 22Бет

Mängude hulgas, mida 22Bet oma austajatele pakub, võib leida näiteks järgmisi mänge:

 • FIFA;
 • Mortal Kombat;
 • Dota;
 • World of Tanks;
 • Counter Strike;
 • NBA Playgrounds;
 • King of Fighters;
 • Sonic;
 • ja teised.

Lisaks leiavad kasutajad panuseid küberhoki, -korvpall, -volleyball, -NFL, -UFC, -kriket, -rugby, -tennis, -võistlus, -ralli, -golf, -baseball, -lacrosse ja muud spordialad. Kokku pakub kihlveokontor veebilehel rohkem kui 60 tüüpi mänge 22bet cyberspordialale. Ja see arv kasvab kogu aeg.

Asjakohased uudised