Intro

Raha väljavõtmine 22Betist: meetodid ja funktsioonid

Вывод денег 22Бет
22Bet on üks väheseid kihlveokontoreid, mis suudab oma klientidele pakkuda laia valikut makseviise. Meie artiklis, kuidas teha sissemakseid 22Betis, kirjeldasime peamisi võimalusi raha sissemaksmiseks oma kihlveokontole. Samuti rääkisime suurest makseviiside valikust, rohkem kui 70 kõigi turgude jaoks. Mis puudutab raha väljavõtmist 22Betist, siis kättesaadavate teenuste arv ületab 40. Kuidas makseid tehakse ja kuidas teenitud raha oma isiklikule kontole saada, sellest räägime uues artiklis.

Väljavõtmismeetodid 22Betist

Nagu juba sissejuhatuses mainiti, on mängijatel rohkem kui 40 võimalust raha välja võtta 22Betist. See tähendab, et kihlveokontoril on konkurentide ees suur eelis. Kui mängija on teinud sissemakseid mitme meetodi, näiteks pangakaardi ja krüptoraha rahakoti kaudu, siis saab ta raha välja võtta mis tahes nende vahendite üksikasjadele. Teistel portaalidel saab raha välja võtta ainult sellele kontole, millelt see hoiustati. Rohkem üksikasju 22Beti väljavõtte reeglite kohta arutatakse järgmises jaotises.

Väljavõtmismeetodid 22Betist jagunevad tavapäraselt järgmiselt:

 • Pangakaardid. Saate teha ülekandeid Visa ja MasterCard’ile.
 • Elektroonilised rahakotid. Veebisait toetab Skrill, Perfect Money, Jeton Wallet, iWallet jne.
 • Maksesüsteemid. Ülekandeid saab teha Payeeri ja Netelleri kaudu.
 • Pangaülekanded. Raha saab vastu võtta pangakonto andmete kaudu.
 • Krüptovaluutad. Kihlveokontor toetab ülekandeid krüptovaluutadesse nagu Bitcoin, Litecoin Dogecoin, Dash jne.

Lisateavet makseviiside kohta saate lugeda oma isikliku kabineti leheküljelt “Raha väljavõtmine”. Tuleb märkida, et makseviiside ja teenuste arv võib erineda sõltuvalt mängija elukohariigist.

Väljavõtmise protseduur 22Betist

Raamatupidaja on võtnud finantsküsimust väga tõsiselt, olles välja töötanud selged reeglid raha väljavõtmiseks. Reegleid saate lugeda kihlveokontori ametlikul kodulehel, jaotises “Juhised”. Soovitame lugeda teavet, et teada saada, millised reeglite rikkumised toovad kaasa probleeme raha väljavõtmisega 22betist ja isegi teie konto blokeerimise. Kahjuks ei ole alati võimalik pärast rikkumisi 22Beti profiilile juurdepääsu taastada.

Вывод средств 22Бет

Kogu 22Betist raha väljavõtmise protsess on üsna lihtne. Seda saab kirjeldada järgmiste sammudega:

 1. Logige sisse oma isiklikku kabinetti ja minge lehele “Raha väljavõtmine”.
 2. Valige makseviis nende hulgast, mis on saadaval kihlvedude tegija elukohariigi jaoks.
 3. Vormi täitmine: väljamaksmisele kuuluv summa ja mängija andmed.
 4. Makse kinnitamine ja kõigi vajalike dokumentide esitamine.

Tuleb meeles pidada, et selleks, et kanda raha mängukontolt isiklikule kontole, peab kasutaja olema kontrollitud. Seda ja muid funktsioone käsitletakse järgmises jaotises.

Raha väljavõtmise omadused 22betist

Kihlveokontor 22Bet on teinud raha väljavõtmise protseduuri mängukontolt isiklikule kontole võimalikult lihtsaks. Eelnevalt on kirjeldatud protsessi, mis koosneb neljast punktist. Kuid uustulnukad peaksid pöörama tähelepanu järgmistele omadustele, ilma milleta ei ole võimalik raha välja võtta 22Betist:

 • Raha väljavõtmiseks tuleb profiili kontrollida. Et läbida isikusamasuse kontroll kihlveokontori veebisaidil, peab mängija täitma kaardi enda kohta käiva teabe (jaotises “Isikuandmed”). Samuti tuleb esitada dokumendi skaneeritud koopia või foto oma passiga näo lähedal.
 • Hoiustatud raha peab osalema panustes. Alles pärast 100% käivet võib neid välja võtta.
 • Konto peab sisaldama panustamiseks vajalikku rahasummat. Minimaalne väljavõtmiseks vajalik rahasumma on 1,5 dollarit või selle ekvivalentne summa.
 • Raha saab 22Betist välja võtta ainult samadele kontoandmetele, mida kasutati deposiidi tegemiseks (mitte tingimata seekord).
 • Kui teil on teenimata boonuseid, siis need kaotatakse.

Вывод денег с 22Бет

Mängijad peaksid pöörama tähelepanu ka 22Bet’i veebisaidi rahaülekannete sellistele omadustele:

 • Raha väljavõtmisel kontole ei võta kihlveokontor tasu. Küll aga võivad seda nõuda maksesüsteemid, mis raha üle kannavad. Tasud leiate valitud teenuse veebisaidilt.
 • Väljavõtmine toimub 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas. Väljavõtutaotlus moodustatakse teie isiklikus kabinetis, jaotises “Kontolt väljavõtmine”.
 • Nutitelefonide ja tahvelarvutite omanikele on elektroonilised ülekanded saadaval mobiilirakenduse kaudu. Android- ja iOS-rakenduste kohta leiate meie veebilehelt lühikese artikli.

Tavaliselt käib raha väljavõtmine probleemideta. Kui raha ülekandmisel esineb viivitusi, peaksite võtma ühendust kihlveoettevõtte tehnilise toe meeskonnaga. Selleks kirjutage lihtsalt live-chat’ile või saatke e-kiri teenusele.

Asjakohased uudised