Intro

Mis on kett 1xBetis?

Цепочка в 1хБет
Kui te kirjutate kihlveokontori eelistest, võite julgelt nimetada erinevaid 1xbet’i kihlveotüüpe. Praegu on kihlveokontori pakkumises saadaval 11 liiki panuseid. Sellest, kuidas teha ekspress- ja anti-matš panuseid, kirjutasime varem avaldatud materjalides. Uues artiklis soovime rääkida teile 1xBeti ahelpanustest. Mis liiki panused see on ja kuidas teha ahelate kombinatsioone – artiklis

Mida tähendab kett 1xbetis?

Oodatud küsimus uutelt kasutajatelt, kes ei ole varem 1xbetis kettidest kokku puutunud, mis see on? Kett on kihlveo tüüp, mis sisaldab elemente parlay ja süsteemi. Esimesel juhul võtab 1xbet võimaluse moodustada jada üksikutest panustest. Teisel juhul, süsteemide puhul, saab kasutaja “kindlustuse”. Kui 1xbet ahelas kaotatakse üks või mitu panust, ei pruugi panus kaotada. Peamine on, et pangas oleks raha uue panuse jaoks. See ongi ahela tugevus, võrreldes traditsioonilise ekspressiga.

Seega võivad mängijad ahelat tehes oodata kasumit, isegi kui mitu sündmust ei mängi välja. Panus loetakse kaotajaks, kui potis ei ole raha, et teha algpanus järgmise ahela panuse jaoks.

Mis puudutab võitu, siis mida rohkem tulemusi järjestuses toob võidu, seda suurem on ahela koefitsient. Seda ei korrutata siiski nagu multi puhul. 1xBet ahela arvutamine toimub teistsuguse skeemi järgi, mida kirjeldatakse järgmises jaotises.

Kuidas arvutatakse 1xBet ahelat?

Definitsioonist saab aru, et 1xBeti ahel hõlmab üksikpanuste jada. Võidud ei ole aga nii lihtsalt loetud, nagu väljendub: kui kaotate ühe panuse, kaotate kõik panused. Kettide puhul kasutatakse hoopis teistsugust metoodikat. See kehtib ka koefitsientide arvutamisel.

Toome näite, kuidas arvutada võidud ja koefitsiendid 1xpanustamise ahelas. Niisiis, on olemas panus, mis koosneb 5 sündmusest. Panuse algsuurus on 100 rubla*. Kõik sündmused on paigutatud jalgpallivõistlustele.

Как делать ставки 1хБет

Pärast kõigi mängude lõpetamist on meil järgmine tulemus:

 • Esimene sündmus, mille koefitsient on 2,0 mängitud. Mängija sai võidu 100 * 2,0 = 200 rubla*.
 • Teine sündmus oli ebaõnnestunud. 100 rubla* (esialgne panusesumma) arvatakse maha 200 rubla* pangast. Mängijale jääb 100 rubla*.
 • Kolmas sündmus on mängitud. Matš koefitsiendiga 2,3 tõi mängijale 100*2,3 = 230 rubla*.
 • Neljas üritus (koefitsient 1,5) võitis samuti. Kasutaja saab 230 + (100 * 1,5) = 380 rubla*.
 • Viimane sündmus kaotas. Mängija pank on vähenenud 100 rubla* võrra ja moodustab 260 rubla*.

Panustaja lõpptulemus on 280 rubla*. Seega on 1xpanustamise ahela lõplik koefitsient 2,8. Hoolimata 2 sündmuse kaotamisest järjestuses õnnestus panustajal teenida väike kasum. See on siiski palju väiksem kui ekspresspanuste puhul.

*Või selle summa ekvivalent teises valuutas.

Millised on 1xBet-keti põhijooned?

Vaatamata sellele, et 1xbet ahelad ei ole keerulised kihlvedude liigid, peaksid algajad pöörama tähelepanu selliste kombinatsioonide moodustamise iseärasustele. Selleks peate tutvuma ahelate põhijoonte tunnustega:

 • Sündmuste järjestus on arvutatud autori poolt määratud viisil. Siin ei ole automaatselt määratud kronoloogiat.
 • Võimalik on teha panuseid mängueelsetele ja live-mängudele. Turgudel ei ole piiranguid.
 • Järgmise panuse summa 1xBet ahelas ei saa olla suurem kui esimene panus.
 • Kui pangas on jäänud vähem raha kui esimese panuse summa, võetakse kogu saldo.
 • Sündmuse kaotus võrdub esimese panuse summaga.
 • Järjekorra pank arvutatakse pärast iga mängu.
 • Kordaja koefitsiente ei korrutata.

Цепочка 1хБет

Seega on mängijal õige sündmuste valiku korral 1xbet ahelpanuse puhul üsna head võimalused kasumi teenimiseks. Kuigi jällegi ei ole see nii suur kui ekspresspanuste puhul. Siit saame välja tuua peamised eelised ja puudused, mis on kihlveokontorist pärit ahelate puhul:

Ahela eelised Ahela puudused
Raske on kaotada kogu poti – panus Koefitsiente ei korrutata, võidud on väiksemad
Kombinatsiooni on lihtne teha Kui esimene sündmus ei ole õigesti valitud, kaotab kogu jada
Võimalus suurendada lõplikku koefitsienti

Nagu tabelist näha, on ahelad 1xBetis lihtsa ja üsna huvitava kihlvedude liigi puhul, mida tasub proovida ka algajatel.

Kuidas 1xBetis ahelaid panna?

Selleks, et 1xBetis ahelat panna, peab mängija kõigepealt valima matšid rubriikidest “Line” või “Live”. Nagu eespool kirjutatud, ei sea kihlveokontor mingeid piiranguid turgudele. Kui kasutaja on otsustanud soovitud tulemuse ja klõpsanud koefitsienti, kantakse panus kihlveokontole. Kahest kupongis olevast panusest on mängijal võimalus moodustada jada. Selleks tuleb kõigi sündmuste all olevas rippmenüüst leida kihlveotüüp “ahel”. Pärast raha sissemakse tegemist ilmub panus “Panustamisajalukku”. Mängija peab ainult tulemust ootama.

Asjakohased uudised