Intro

Mis on 1xBetis handicap ja kuidas seda kasutada?

Фора 1xBet
1xBet kihlvedude pakkumine hõlmab paljusid spordisündmusi. Siiski ei paku kihlveokontor kõiki mänge hea koefitsiendiga. Kui olete huvitatud konkreetsest mängust ja koefitsiendid selle kohta, kas mängija või meeskond võidab, ei ole kõrged, saate 1xBetis panustada kogusummale või handicapile. Viimast tüüpi panust käsitletakse tänases artiklis

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on 1xBet kihlvedude puhul handicap?

Algajad kasutavad sageli kõige lihtsamaid variante, st ühe meeskonna võitu, teise meeskonna võitu või viik. Kuid kui sa muutud järjest kogenumaks, siis kipud eelistama summasid ja handicappe. 1xbeti handicap on panus meeskonnale või sportlasele, mille lõppskoorile on lisatud väärtus. See võib olla jalgpallis värav, hokis kettakesi, tennises punktid või muud statistilised näitajad. Handicapid on tähistatud F-tähega, millele on lisatud käsi (1 või 2), numbriline väärtus ja märk “+” ja “-“. Näiteks F1(0) ja F2(+1). Sellest lähtudes jagunevad vormid positiivseteks, negatiivseteks ja nullideks. Kirjeldame lühidalt iga tüübi omadusi märkide kaupa:

  • Positiivsed handicapid on panused plussmärgiga või ilma. Sellisel juhul saab valitud pool eelise. Kasutaja eeldab, et mängija või meeskond ei tohi selle vahega kaotada. Näiteks panustab kasutaja F2(+1) Prantsusmaa ja Ukraina vahelises jalgpallimatšis. Võitmiseks peab mängija Ukraina meeskond võitma mängu või mängima viiki. Kui ta kaotab 1 väravaga, siis tagastatakse panus täies ulatuses ja kui ta kaotab 2 või rohkem väravatega, siis on panus kaotatud.
  • Negatiivsed handicapid on miinusmärgiga panused. Nende panuste puhul peab pool võitma handicapis märgitud eelisega. Näiteks Poola ja Eesti vahelise jalgpallimatši puhul tähendab F1(-1,5), et Poola meeskond peab võitma vähemalt 2 väravaga. 1 väravalise võidu, viik või kaotuse korral panust ei tagastata.
  • Null – panustamine võrdsetele vastastele. Sellisel juhul on peamine, et panus peab olema mängitud, skooride vahet ei võeta arvesse. Näiteks Inglismaa ja Prantsusmaa vahelise jalgpallimatši puhul tähendab F1(0), et panus võidab, kui Inglismaa meeskond võidab (väravate arv ei loe). Kui meeskonnad saavutavad viigi, makstakse panus tagasi ja kui nad kaotavad, kaotatakse see.

Mõned allikad annavad statistika kohta eraldi puuduse tüübi. Nendes kihlvedudes võetakse arvesse muid arvväärtusi. Siiski ei erine nad oma tüübi poolest palju tavalistest forvarditest.

Millised on 1xBetis erinevad handicapi tüübid?

Forfeitid 1xBetis on üsna populaarne kihlveotüüp paljude riikide ja turgude kasutajate seas. Kihlveokontori veebilehel on saadaval järgmised valikud: murd- ja täisarvulised (tavalised), Euroopa (handicapid) ja Aasia (veerandmängud). Vaatame igat võimalust lähemalt:

  • Murdarvud on kättemaksud, mis sisaldavad vastavalt poolte arvväärtusi ja täisarvude väärtusi. Näiteks F1(+0,5), F2(-2,0). Nende kahe erinevus seisneb selles, et täisarvulise puudutusega handicap on tagastatav, kuid murdosa handicapiga handicap ei ole tagastatav.
  • AEuroopa või handicap-käsitlus on handicap, mis annab mängijale korraga 3 kihlveovõimalust. Sellisel juhul on võit võimalik ainult siis, kui mäng lõpeb valitud numbrilise väärtusega. Näiteks jalgpalli Euroopa handicap (2-0) puhul peab esimene meeskond võitma 2 väravaga. 3-0, 1-0 võidu korral on panus kaotatud. Muud mängu tulemused toovad samuti kaasa kaotuse.
  • Aasia handicap on handicap, mis kasutab veerandajaid. Selles kihlveos kasutatakse 2 kõrvuti asetsevat panust – poolega ja täisarvuga handicap. Näiteks F1(-1,25) tähendab nii F1(-1,0) kui ka F1(-1,5). Seetõttu nimetavad mõned kihlveokontorid sellist handicapi topeltkoefitsiendiks.

1хБет линия ставок Euroopa, murd- ja täisarvulised handicapid on kõige populaarsemad Ida-Euroopa kasutajate seas. Kõik need variandid on leitavad 1xBeti kodulehelt

Mis vahe on 1xBetis handicapil ja handicapil?

Üsna sagedane küsimus uustulnukate seas on: “Kas handicap ja handicap 1xBetis on sama asi”? Vastus sõltub sellest, millist terminoloogiat ja tõlgendust kasutada. Meie artiklis viidatakse ainult Euroopa handicapile. Me kasutame kihlveokontori 1xBet poolt kasutatavat terminoloogiat. Erinevates interneti allikates võib aga leida paralleelselt kasutatavaid mõisteid handicap ja handicap (sünonüümid). Kui te vaatate kihlveokontori leheküljelt handicapi arvutamise põhimõtet, siis võidavad ainult need panused, mille tulemuses järgitakse numbrilist väärtust. Tagasimakseid ei tehta. Seega on handicap, nagu eespool kirjeldatud, Euroopa handicap. Kui me võtame indeksi järgi muid handicapide variante, on kasutajatel võimalus võita mängu erinevate tulemuste korral või tagastada panus. Ja see ei ole täpselt see handicap, mida 1xBet kihlvedude saidil arvutatakse.

Kuidas 1xBetis käsipunktile panustada?

Pealelöögile panustamise protsess on üsna lihtne. Ainus nüanss võib olla õige panustamisformaadi valik. Kihlveokontor 1xBet pakub erinevaid numbrilisi väärtusi, mida tasub enne panuse tegemist kaaluda. Samuti on oluline enne panustamise sooritamist tutvuda hästi mänguga. 1xBet’i puhul võib valesti mõistmine, kuidas handicapid toimivad, viia panuse kaotamiseni. Selleks, et 1xBetis vormi peale panustada, peate te:

  1. Valige kihlveokontori pakkumistest see panus, mis teid huvitab.
  2. Valige soovitud numbriline väärtus. Selleks on võimalik minna kihlvedude lehele ja näha kõiki olemasolevaid võimalusi. Kui mängija on kõigi sündmuste lehel, tasub klõpsata numbrilist väärtust koefitsientide vahel. Seejärel avaneb aken väärtuste valimiseks.
  3. Klõpsake soovitud koefitsiendil ja kandke panus kihlveokirjale.
  4. Sisestage panuse suurus ja valige muud väärtused panuse tegemiseks.

Ставки на фору 1xBet Nagu näete, ei võta handicapi panustamine palju aega. Rohkem tähelepanu tuleks pöörata tulemuste ennustamisele. See ongi see, mis on kihlvedude edukus. Algajaile soovitame meie kihlveokooli.

Rohkem küsimusi 1xBeti handicapi kohta:

✅ Mida tähendab 1xBet’is handicap?

Handicap on panus, mille puhul üks pooltest saab arvulise eelise (väravate, punktide, vigade jne. arv). Panustamise tulemus sõltub arvust, märgist (pluss või miinus) ja panustamise tüübist. Lisateavet kaotuste arvutamise kohta leiate artiklist.

▶️ Millised on 1xBeti erinevad jaotused?

Forwardeid saab liigitada mitmel viisil: märgi ja tüübi järgi. Vaadates märki, jagame forfeitid positiivseteks, negatiivseteks ja nullideks. Taseme järgi eristame fraktsionaalseid ja täisarvulisi, Euroopa ja Aasia tasemeid. Artiklis on lühikokkuvõte iga handicapi eripärast.

❔ Kuidas ma 1xBetis handicapi panen?

Käsitlusmängu paigutamiseks peab mängija valima soovitud numbrilise väärtuse ja seejärel kihlveo koefitsiendi, millele panustada. Seda saab teha kihlvedude lehel või kihlveokontori reaosas. Seejärel järgneb tavapärane protseduur: lisage tulemus kihlveokirjale ja tehke panus soovitud summa ulatuses.

Asjakohased uudised