Intro

Mis on 1xBetis ettemaks ja kuidas seda kasutada?

Аванс в 1хBet
Ei ole harvad olukorrad, kus mängijatel tekib olukord, kus nad on panustanud huvitavale sündmusele. Pärast seda ilmub veebilehele teine ahvatlev pakkumine (kõrge koefitsient tulemusele), kuid sularaha ei ole saadaval. Sellisel juhul peaksite kas oma 1xBet kontot täiendama või kasutama 1xBet’i sularaha ettemaksu. Mis on ettemakse, kuidas seda saada, kasutada ja lunastada, sellest tuleb juttu uues artiklis

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on 1xBet sularaha ettemaks?

Kihlveokontor pakub lojaalsetele kasutajatele täiendavaid privileege. Need väljenduvad kõrgemates limiitides võitudele ja teenustele, nagu näiteks 1xBet kihlvedude usaldusisik. Sellest kihlveotüübist oleme kirjutanud eraldi artiklis, mida soovitame lugeda. Selles leiate teavet, sealhulgas 1xBet kihlvedude ettemaksu kohta. 1xBet kihlvedude ettemaksu all tuleks mõista raha, mida kihlvedude korraldaja laenab. Neid saab kasutada panuste tegemiseks teatud tingimustel. Sel viisil on kasutajal lisavahend, et kiiresti tasuta panuseid teha ja võidud kätte saada.

Kuidas saada 1xBetis ettemaksu?

Nagu varem märgitud, ei ole 1xBeti ettemakse kõigile kasutajatele kättesaadav. Mängijad, kes on teinud saidil vähemalt 10 panust, saavad raha ette. Lisaks sellele kriteeriumile on veel üks oluline tingimus: kohustuslik vähemalt ühe muutmata panuse olemasolu. See on kihlveokorraldaja “garantii”, et ta saab oma raha tagasi, kui panus ei õnnestu. Et saada 1xBetis ettemaksu, tuleb raha kontole kanda ja teha panus. Kui teie enda raha ei ole saadaval või sellest ei piisa, võite lisada kihlveoseltsile veel ühe sündmuse ja kontrollida kihlveokontori pakkumist. Kui kasutajale on laenatud summa, kuvatakse see real “Saadav ettemakse”. Vastasel juhul jääb mängija aktiivsemalt kasutama kihlveokontori teenuseid. Muid võimalusi 1xBetilt ettemaksu saamiseks ei ole.

Kuidas arvutatakse ettemaksu 1xBetis?

Kui mängijad saavad teada 1xBetis ettemaksu kasutamise võimalusest, siis huvitab neid, kui suur on olemasolev summa, mida saab panustada. Kihlveokontor ei avalikusta täpset algoritmi, mille järgi 1xBet’i ettemaksu arvutatakse. Kogenud panustajad on sellest teabest siiski teadlikud:

  • Arveldamata panuste summa mõjutab ettemaksu suurust. Mida rohkem neid on, seda suurem on ettemakse summa.
  • Ettemakse summa ei ületa 50% teie võimalikust panuste võidust.

1хБет - Доверительная ставка Toome kiire näite. Oletame, et mängijal on 100 dollarit* oma saldol. Ta on teinud kaks panust:

  • $40* koefitsiendiga 1,5. Potentsiaalsed võidud on $60*.
  • $60* koefitsiendiga 2. Potentsiaalsed võidud on $80*.

Mängija võib seega teenida kuni 140 dollarit panustamiskasumit. Sellisel juhul ei ületa ettemakse summa 70 $*. Kuigi isikliku kogemuse põhjal on see vähem, umbes 30-40 $*. *Või selle summa ekvivalent teises valuutas

Kuidas kasutada 1xbet ettemaksu?

Kogu 1xbet advance kasutamise protsess on järgmine:

  1. Vajalik on valida spordisündmus mängueelselt või mängus. Mäng peab toimuma 48 tunni jooksul.
  2. Lisage tulemus panusele ja kontrollige olemasoleva eelpanuse suurust.
  3. Teha kogu sissemakse või osa sellest usalduspanusena.

Kui kogu ettemaksu ei ole kasutatud, saab seda kasutada teise usalduspanuse tegemiseks. Kihlveokontor ei piira kihlvedude tegijat ettemaksu tehtavate panuste arvus. Peamine on see, et 1xBetis on ettemakse selleks olemas.

Kuidas 1xBetis ettemaksu tagasi maksta?

Pärast seda, kui mängija on 1xBetis ettemaksu kasutanud, tekib küsimus, kuidas võlga tagasi maksta. Selleks ei pea mängija midagi tegema. Kihlveokontor debiteerib raha automaatselt vastavalt järgmisele skeemile:

  • Kui kihlveooperatsioon on edukas, saab kasutaja võidud, välja arvatud deposiit.
  • Kui kihlveooperatsioon on kaotatud, makstakse 1xBetis tehtud ettemakse tagasi mängija poolt tehtud panus(t)e arvelt.
  • Kui oma panused kaotatakse, arvatakse võlg mängija kontolt maha. Seega ei debiteerita kasutajat järgmiste deposiitide puhul. See võib aga mõjutada ettemaksu summat tulevikus.

Доверительная ставка 1хБет . 1xBetis ettemaksu kasutamise eest ei võta kihlveokontor mängijalt mingit lisatasu. Seetõttu on see teenus kihlvedude tegijatele väga huvitav.

Rohkem küsimusi 1xBet’i sularaha ettemaksu kohta

💵 Mida tähendab ettemaks 1xBetis?

Ettemaks 1xbetis tähendab raha, mida kihlveokontor laenab kasutajale. Ettevõte ei võta selle teenuse eest tasu. Siiski ei saa kõik kihlvedude mängijad ettemaksu kasutada. Boonuse saamise üksikasjadest saate täpsemalt lugeda artiklist.

💸 Kuidas 1xBeti raha ettemaks toimib?

Kui mängijal on tasumata panuseid, võib kihlveokontor 1xBet laenata talle tasuta raha. Neid saab kasutada usalduspanuse tegemiseks. Kui palju ettemaksu annab kihlveokontor ja kuidas seda arvutatakse, on kirjeldatud artiklis.

✅ Kuidas 1xbetis ettemaksu võtta?

Et 1xBetis ettemaksu võtta, peate panustama kihlvedude saidil rohkem kui 10 panust. Pärast seda arvutab kihlveokontor panustajale ettemaksu iga muutmata panuse kohta. Mängija saab seda kasutada usalduspanuste tegemiseks. Krediidi abil tehtud panuste arv on piiramatu.

🎰 Kuidas 1xBetis ettemaksena panustada?

Selleks, et panustada ette, peab mängija kõigepealt panustama oma raha eest. Pärast seda saab valida mõne teise huvipakkuva sündmuse ja lisada selle tulemuse kihlveokontole. Panustamisparameetrite aknas on rida “Saadaval ettemaks”. Kui kihlveokontor pakub kasutajale sellist teenust, on summa üle nulli. Sellisel juhul saab mängija 1xBetis panustada ette: määrake olemasolev summa panuse jaoks ja tehke see. Pärast seda moodustatakse usalduspanus.

Asjakohased uudised