Intro

Mis on 1xBet’is anti-express?

Антиэкспресс 1хБет
Tänapäeval on kihlveokontor 1xBet üks spordikihlvedude turu lipulaevu. Ettevõtte tooteosakond ei vastuta mitte ainult portaali arendamise eest tehnoloogia osas, vaid aitab kaasa ka uute teenuste tekkimisele kasutajatele. Näitena võib tuua, et anti-extras on 1xBet’i veebilehel saadaval juba üle 5 aasta. Seetõttu ei ole üllatav, et paljudes allikates on selline kihlvedu lahutamatult seotud 1xBeti kaubamärgiga. Kui te ei ole seda tüüpi kihlvedudega tuttav, on meie artikkel teile kasulik. Selles kirjeldatakse, mis on 1xBeti anti-extrad ja kuidas neid kasutada.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on 1xBet’i Anti-Axpress?

Artiklis 1xbeti kihlvedude liikide kohta oleme juba maininud anti-extrat. Muuhulgas puudutasime ka definitsiooni ennast. Nagu nimest aru saad, on tegemist parlay’le vastupidise kihlveotüübiga. Ja kui parlay on panus, mis koosneb mitmest omavahel mitteseotud sündmusest. Siis saame 1xBetis hõlpsasti defineerida Anti-Multiplex. See on panus mitmele sõltumatule tulemusele, mis mängitakse, kui vähemalt üks sündmus on kaotajaks. Seega on anti-multipleksi peamine eesmärk panustada nendele sündmustele, mis on määratud kaotama. See on koht, kus algajatel on palju küsimusi, sealhulgas “Miks peaks panustama kaotusele?” Fakt on see, et kombinatsioonid outsideritele võimaldavad panustajatel sagedamini võita. See on selle kihlveotüübi peamine eelis. Kuid erinevalt tavalistest kombinatsioonipanustest on 1xBet’i antikickeri panustamisel mõned puudused:

  • Madalad koefitsiendid. Kuna mängijad saavad panustada selgetele alavõitjatele, siis on võidu koefitsiendid palju suuremad kui ekspressides. Riskide minimeerimiseks ja kasumi teenimiseks pakub kihlveokontor 1xBetis kõikidele antikihlvedudele madalaid koefitsiente
  • Kõrge marginaal. Pärast anti-extrate arvutamist teenib mängija väikese kasumi. Kihlveokontori komisjonitasu on palju suurem kui muudes kihlvedude liikides ja see on integreeritud madalate koefitsientide sisse.
  • Ei ole saadaval kõigi mängude puhul. Olles näinud huvitavat sündmust, võib kasutaja olla pettunud, et puudub võimalus 1xBet anti-extra panustamiseks. Sellise panuse kättesaadavusest on võimalik teada saada alles pärast tulemuse lisamist kihlveoseltsile.

Hoolimata mitmetest puudustest on anti-extras üsna populaarsed kasutajate seas.

Kust ma leian 1xBetis antipanustamise koefitsiendid?

Selleks, et leida 1xBetis anti-extrasid, peab mängija minema “Line” või “Live” sektsiooni. Lehel tuleb valida rohkem kui kaks sündmust ja lisada need kihlveokontole. Aknas, kus on valitud panustamise tüüp, näete, kas anti-extra on saadaval. Nagu varem märgitud, ei ole see kombineeritud panuse tüüp kõigi spordisündmuste puhul saadaval. Seda saate teada alles pärast seda, kui olete kihlveoseltsile panuse lisanud. Muud võimalust anti-Axpressi panuse tegemiseks 1xBetis ei ole. Muud tüüpi panused on saadaval spordisündmuse lehel, välja arvatud kombineeritud panused Антиэкспресс в 1хБет

Millised on 1xbeti kihlveovastase kihlveo panustamise funktsioonid?

Kasutajad, kes ei ole varem ühtegi kombineeritud panust teinud, saavad alustada oma teekonda kihlvedude vastase kihlveo koefitsiendiga. Vaatamata väikestele võitudele on neid väga lihtne moodustada. Kirjutasime sellest eelmises osas. Kuigi 1xbeti kihlvedude vastaste koefitsientide paigutamine on üsna lihtne, pöörake tähelepanu nende omadustele:

  • Need peavad sisaldama vähemalt 2 tulemust.
  • Panuse võitmiseks peab vähemalt üks tulemus olema kaotatud.
  • Maksimaalseid võite võib piirata kihlveokontor (määratud 1xBet limiitidega).
  • Anti-extra ei ole kõigi panuste puhul saadaval.

1xbetis ei ole muid olulisi omadusi anti-extra panemiseks. Meie omalt poolt soovitame kombineerimiseks lisada võimalikult palju sündmusi. See suurendab oluliselt teie võiduvõimalusi.

Asjakohased uudised