Intro

Mis on 1xBeti õnneratas?

Колесо фортуны 1хБет
Pärast veebilehel registreerimist on mängijatel täielik juurdepääs “PROMO” sektsioonile. Siit leiavad kasutajad kümneid kampaaniaid ja erinevaid 1xBet boonuseid. Nende hulgas on 1xBeti õnneratas väga populaarne. Selles kampaanias osalemine võimaldab panustajatel saada punkte ja väärtuslikke kingitusi. Samas on ratta keerutamise kulud üsna demokraatlikud.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on 1xBeti õnneratta kampaania?

Õnneratas (Lucky Wheel) 1xbetis on kampaaniapakkumine, mis toimib pidevalt . Nagu nimest võib aru saada, pakutakse mängijatele omamoodi ruletti, kus võidudeks on saadaval eripunktid ja väärtuslikud kingitused. Kampaaniaratta lehekülg on kättesaadav PROMO – Boonusmängud – Õnneratas. Üks ratta keerutus maksab 50 rubla või selle summa ekvivalent mõnes muus valuutas. Lisaks on panustajatel võimalus saada tasuta keerutusi. Võttes osa teistest kampaaniatest, võib mängija saada 1xBet’i õnneratta vabakäigud. Samuti on võimalik vahetada deposiitide ja õnnelike panuste eest saadud boonuspunkte kampaaniakoodide esitluslehel Lucky Wheel’i tasuta keerutuste vastu. Sel viisil saab mängija suurendada oma sissetulekut 1xBet’i veebisaidil aktiivselt panuseid tehes 1хБет - колесо фортуны

Kus on õnneratas 1xBetis?

Hoolimata sellest, et 1xbeti õnneratta kampaania on kõigile uustulnukatele kättesaadav, ei ole kõik selle olemasolust teadlikud. Platvormi arendajad “lükkasid” pakkumise sektsiooni “Boonusmängud”. Kuigi kogemuse põhjal lähevad uustulnukad pigem kampaaniate ja boonuste lehekülgedele, möödudes boonusmängude leheküljest. Seetõttu ei ole üllatav, et foorumites on populaarsed teemad, mis vastavad küsimusele “Kus on 1xbetis õnneratas?” Nagu eespool märgitud, tuleks boonuspunktide ja väärtuslike auhindadega rulettide leidmiseks minna “PROMO” lehele. Seejärel peaksite külastama jaotist “Boonusmängud” ja leidma lehe “Fortune”. Sealt leiate mängu koos reeglite lühikirjeldusega.

Millised auhinnad on 1xbetis õnnerattal osalejatele saadaval?

Kampaanias osalemiseks peavad mängijad maksma oma raha 50 rubla (või samaväärse summa) või kasutama tasuta keerutusi. Viimaseid saab saada läbi promo koodi vitriini sektsiooni, vahetades kogutud punktid freespinnide vastu. Sellest, kuidas 1xBet boonusprogramm toimib, oleme kirjutanud eraldi artiklis. Kasutajad, kes keerutavad ruletti, saavad selliseid auhindu võita:

  • 25, 50, 100, 500, 1000, 3000, 5000, 10000, 100 000, 250 000, 500 000 ja 100 000 boonuspunkti.
  • Telefon, tahvelarvuti või sülearvuti (kõik Apple’i seadmed).
  • Muud väärtuslikud auhinnad, mis võivad aeg-ajalt ilmuda.

Lisaks sellele on 1xbeti õnnerattal sektorid, mis teenivad kasutajale 0 punkti keerutuse eest. Seega on ka kaotused võimalikud, isegi nagu ka võidud Колесо фортуны в 1хБет

Kuidas võita 1xbeti õnnerattal?

Netist võib leida pakkumisi erinevatelt petturitelt, kes on valmis jagama 1xbet õnnerattal võiduskeemi. Me tahame aga lugejatele pettumust valmistada: selles ruletis ei ole mingit skeemi, kuidas võita. Kogu strateegia põhineb tasuta spinni maksmisel/saamisel ja nupu “Spin” vajutamisel. Seejärel valib süsteem vastavalt kihlveokontorile juhuslikult auhinna. Mängu toimimises on aga algoritm, mis töötab kihlveokontor 1xBet’i käes. Seetõttu ei kuku auhinnad suure hulga boonuspunktide või vidinate kujul tihti välja. Mis tahes ruletimängu mängimise kogemuses tasub teha paar keerutust ja vaadata, mida süsteem annab mängijale. Kui sul õnnestub 1xBet’i õnnerattal võita üle 500 boonuspunkti, võidad tavaliselt järgmistel keerutustel null või 25 boonuspunkti. Sellisel juhul tuleks veidi oodata ja proovida uuesti panustada. Sama tuleks teha ka siis, kui pärast esimesi 3-5 panust ei õnnestu saada huvitavaid võite. Seega on parim skeem 1xbet’i õnnerattal võitmiseks rahulik olla. Parem on teha mõned keerutused intervallide kaupa, kui puhuda kogu oma eelarve korraga õhku.

Asjakohased uudised