Intro

Mis on 1xBet’i kogusumma ja kuidas seda kasutada?

1хБет тотал в ставках
1xBet kihlveokontor pakub kasutajatele erinevaid spordisündmustele panustamise viise. Kõige populaarsem panustamisvõimalus uustulnukate seas on siiski mängu tulemus (esimese meeskonna võit, teise meeskonna võit, viik jne). See ei ole üllatav, sest selliseid tulemusi on kõige lihtsam ennustada. Kui aga vaadata kogenud kihlvedude tegijate kihlvedude ajalugu, võib näha panustamist handicapidele ja kogusummadele. Mis on 1xbetis total ja kuidas seda tüüpi panustamist kasutada – loe artiklit.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mida tähendab 1xBetis kokku?

Nagu sissejuhatavast osast näete, tähendab total panustamist teatud arvule sündmustele. See võib olla löödud väravate, punktide, kaartide, vahetuste jne arv. Seega on total 1xBetis väga huvitav panus, mida saavad kasutada nii algajad kui ka professionaalid.

Kihlveokontori reas tähistatakse total’i tähega “T”. Lisaks pakutakse kasutajatele panuseid, mis on tähistatud “TB” ja “TM”. Nende all on vastavalt väärtused “kokku rohkem” ja “kokku vähem”. Nende panuste erinevust ei ole raske mõista:

  • “Totalmore” abil ennustab mängija, et spordimängus on vähem sündmuste tulemusi, kui kihlveokontor pakub. Näiteks TB (0,5) jalgpallimatšis tähendab, et lüüakse vähemalt üks värav.
  • Kui kasutaja valib kihlveovõimaluse“Kokku vähem“, eeldab ta, et sündmuste arv on väiksem kui pakutav arv. Näiteks TM (0,5) jalgpallimatšis tähendab, et ühtegi väravat ei lööda.

Lisaks klassikalisele kogusummale pakub kihlveokontor 1xbet mängijatele ka individuaalset kogusummat. See on sündmuse tulemuste arv, mis on seotud konkreetse meeskonna või sportlasega. Raamatupidaja veebilehel on selline panus tähistatud IT-ga. Lisaks on võimalus teha individuaalset kogusummat rohkem (B) ja vähem (M).

Millist tüüpi kogusumma on 1xBeti veebilehel?

Sõltuvalt valitud kihlveoturust on 1xbetil saadaval erinevad kogusummad. Need erinevad üksteisest koefitsiendi ja arvutusmeetodi poolest. Lisaks on võimalik kohtuda erinevate totode nimetustega, mis on samad.

1xbet kihlveoturu kasutajatel on sellised kogusummad saadaval:

  • Murdosa (tavalised) kogusummad on kogusummad, mille arvväärtus sisaldab poolteist, näiteks rohkem kui 2,5 või vähem kui 1,5.
  • Terviklikud kogusummad on panused, mis sisaldavad terveid numbreid, näiteks rohkem kui 1 ja vähem kui 2. Lisaks on selliste panuste puhul võimalik raha tagasi saada, kui mäng lõpeb täpse kogusumma väärtusega. Näitena võib võtta panuse jalgpallimatšile, mille TB 2. Kui mäng lõpeb 2:0, saab panustaja oma panuse tagasi ilma võiduta.
  • Aasia (neljakordne) panus on panus, mille puhul on saadaval väärtused veeranditega, nt rohkem kui 1,75 ja vähem kui 3,25.

Iga 1xBetis oleva kogusumma arvutamise spetsiifika on leitav reeglitest, kihlveokontori lehel.

Тотал 1хБет в ставках

Kuidas panustada 1xBetis kogusummadele ja lisasummadele?

Uustulnukad võivad arvata, et kihlveokontor piirdub ainult TB ja TM kihlvedudega. Kehtiva panuse saab teha kiiresti, valides sündmuste lehel soovitud tulemuse. See saadetakse kohe kihlveokontole. Teil tuleb vaid klõpsata paremal oleval kastil ja kinnitada panus.

Kui aga lähete sündmuste lehele, näete veel palju muid kihlveokontori pakkumisi. Näete erinevaid väärtusi klassikalise kogusumma ja ekstra kogusummade kohta 1xBetis. Ekstra-totaali panustamiseks peate lugema koefitsientide ja väärtuste lehte ning lisama soovitud tulemuse kihlveokirjale. Seejärel, nagu juba eespool kirjeldatud, sisestage panustatav summa ja tehke oma panus.

Kuna 1xBetis on lisatotaalide valik lai, soovitame alustada kõige lihtsamate variantidega. Asetage keerulisemad kombinatsioonid alles pärast põhikogemuse omandamist.

Rohkem küsimusi kogusumma kohta 1xBetis

❓ 1xpanus: mis on kokku?

Total on panus, mis käivitub, kui saavutatakse teatud arvuline väärtus. Mängija võib sündmuste tulemuseks määrata punkte, väravaid, kaarte jne. Lisaks on olemas erinevaid totaali variante, alates individuaalsetest totaalidest, mille väärtused on ühe poole mängu kohta, kuni poolaja totaalideni. Kõigi variantidega tutvumiseks külastage spordisündmuse lehekülge.

✅ Kuidas 1xBetis esimese poolaja kogusummasid panustada?

Esimene poolaeg kokku on 1xBetis lisapanus. Selle kihlveotüübi kasutamiseks peate minema spordimängude lehele. Siin pakutakse palju tulemusi, mille hulgas on ka poolaja kogusummad. Need on paigutatud eraldi sektsiooni, millel on sama nimi.

📋 Kust ma leian 1xBetis lisatotaali?

Lisatotaalide kasutamiseks 1xbetis tuleb sul minna leheküljelt, kus on kõik kihlveokontori pakutavad spordisündmused, üksikute mängude leheküljele. Siit leiad kõik võimalikud tulemused, millele panustada. Nende hulgast leiad mitu lisatotaalide varianti.

Asjakohased uudised