Intro

Miks on 1xBet Venemaal keelatud?

1xBet запрещена в России
1xBet on üks populaarsemaid kihlveokontoreid mitte ainult endises Nõukogude Liidus, vaid ka mujal maailmas. Tänapäeval kasutavad ettevõtte teenuseid miljonid kihlvedude sõlmijad ja see arv kasvab aasta-aastalt. Siiski ei ole kõigil postsovetlikel kasutajatel ligipääsu kontori kodulehele. Seetõttu otsustasime selles artiklis uurida olukorda 1xbeti keelustamisega Venemaal ja näidata olukorda Ukrainas, Valgevenes ja Kasahstanis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Miks on 1xbet mitmes riigis keelatud?

Artiklis “1xBet: mis on see kihlveokontor” mainisime lühidalt ettevõtte tekkelugu. Paljud uustulnukad ei pruugi teada, et maailmakuulus kaubamärk pärineb Venemaalt. Kuid sellest hoolimata on täna selle tegevus Venemaa Föderatsiooni territooriumil keelatud. Küsimus on selles, millist litsentsi ettevõte kasutab oma teenuste osutamiseks. Kihlveoettevõte 1xBet oli üks esimesi kodumaisel turul, kes käivitas veebipõhise kihlveo veebilehe (2012). Oma tegevuseks kasutab ta litsentsi nr 1668/JAZ, mille on välja andnud Curacao eGamingi organisatsioon. Kuna loa on andnud offshore-ettevõtja, ei võta seda arvesse kõik riigid, kus on legaliseeritud kihlveokontorid. Seetõttu on 1xbet mõnes riigis, näiteks Venemaal, keelatud. Siin on kasutajatel probleeme saidile juurdepääsuga. Teistes riikides, näiteks Ukrainas, Valgevenes või Kasahstanis, ei ole kihlveokontori portaal blokeeritud. Siiski peetakse seda endiselt ebaseaduslikuks. Riikliku litsentsi saamine võib selle probleemi lahendada. Kuid see ei aita alati kihlveokontorit 1xBet, sest see nõuab täiendavaid bürokraatlikke protseduure ja riikliku litsentsi eest korraliku summa maksmist

1xBet разрешена в Казахстане

Kihlveoettevõte 1xBet on Venemaal keelatud: blokeerimise põhjused?

2006. aastal võttis Venemaa Föderatsioon vastu seaduse “Hasartmängude riikliku reguleerimise kohta”. Alates 2021. aastast on seadust mitu korda muudetud. Lisaks sellele lisandusid Venemaa valitsuse ja föderaalse maksuteenistuse täiendavad otsused, mis muutsid mängureegleid turul. Täna peab kontor online ja offline teenuste osutamise litsentsi saamiseks:

  • Kas peakontor (registreeritud ettevõte) on Venemaal.
  • Omab föderaalse maksuteenistuse litsentsi.
  • Integreeruda ühe TSUPISega – interaktiivsete panuste ülekandmise raamatupidamiskeskusega.
  • Eemaldage kõik hasartmängud ja kasiinod pakkumisest.

Kuna kihlveokontor 1xBet keskendus online laienemisele ja arendab aktiivselt kasiinode ja hasartmängudega seotud sektsioone, otsustati kõik kontorid üle anda teisele ettevõttele. 2016. aastal anti kogu 1xBet’i tegevus RF-s üle 1xStavka, uuele kihlveokontorile, mis vastab kõigile Venemaa õigusaktide nõuetele. Kui te vaatate seda ettevõtet lähemalt, siis on see 1xBeti väikevend. Kirjutasime 1xBeti ja 1xStavka erinevusest eraldi artiklis. Venelased saavad aga kasutada 1xbeti teenuseid. Selleks peate leidma toimiva peegli või installima spetsiaalse tarkvara, et muuta IP-aadressi ja ühenduspunkti.

Kas 1xbet on lubatud Ukrainas, Valgevenes ja Kasahstanis?

Mänguportaali 1xbet kasutajate seas on palju panustajaid Ukrainast, Valgevenest ja Kasahstanist. Sellele aitavad kaasa huvitav kihlveokontori pakkumine, veebilehe tõlke olemasolu vene ja rahvuskeelde (v.a. valgevene keel) ning üsna head boonused. Veel üks lisategur on 1xBeti veebilehe kättesaadavus. Seda ei blokeeri kohalikud teenusepakkujad, välja arvatud Valgevenes, kus 2021. aastal algasid probleemid ametliku portaali külastamisega. 1хБет запрещен в Беларуси Ukrainas avaneb 1xbet.com-le minnes üks ametlikest peeglitest. Seda tehakse selleks, et mitmekesistada liiklust ja vältida võimalikke blokeeringuid kohalike internetiteenuse pakkujate poolt. Harvadel juhtudel ei toimi ümberjuhtimine peeglile ja te näete sõnumit, et 1xBet on Ukrainas blokeeritud. See ei ole siiski nii. Lisaks võite lugeda foorumitest, et kihlveokontor soovib saada Ukraina litsentsi, et saaks reklaamida meedias ja sponsoreerida spordiklubisid. Kuid seni on see vaid juttu. Valgevenes sätestavad riigi seadused, et hasartmänguettevõtted peavad end registreerima, et pakkuda teenuseid internetis. 1xbetil ei olnud selle küsimusega probleeme kuni 2021. aastani. Kuna Valgevene Vabariigi presidendi dekreediga ettenähtud järelevalve kihlveokontorite tegevuse üle karmistus, jäeti paljude ettevõtete litsents uuendamata. Seetõttu on alates 2021. aasta aprillist juurdepääs 1xbet.by-le keelatud. Kuid mängijad saavad kasutada tegelikke peegleid või muid vahendeid, et vältida 1xBet’i keeldu Valgevenes. Kasahstani valitsus ei keela välismaiste kihlveokontorite veebisaitide tegevust, mis on registreeritud “Kasahstani Vabariigi kultuuri- ja spordiministeeriumi turismitööstuse komitees”. 1xbet sai load 2016. aastal ja jätkas oma litsentsi 2020. aastal. Seega on ettevõtte veebileht 1xbet.kz täiesti seaduslik, nagu ka kontori tegevus Kasahstanis.

Asjakohased uudised