Intro

Miks ma ei saa 1xBetist raha välja võtta?

Способы оплаты 1хБет
Kihlveokontor 1xBet pakub kihlvedude mängijatele mugavat teenust raha väljavõtmiseks oma hasartmängukontolt isiklikule kontole. Kättesaadavate makseviiside arv sõltub elukohariigist ja ületab sageli 30 teenust. Millised need on ja kuidas 1xBetist raha välja võtta, kirjutasime eelmises artiklis. See tähendab, et rahaülekande taotlus ei ole alati edukas. Kui te ei saa 1xBetist raha välja võtta, siis soovitame lugeda materjali.

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Ma ei saa 1xBetist raha välja võtta: mida ma saan teha?

Kahjuks ei õnnestu see toiming alati pärast seda, kui kasutaja on oma mängukontole kogunud teatud summa ja on valmis raha välja võtma. Pole üllatav, et kihlvedude mängijad otsivad sageli internetist vastust küsimusele “Ma ei saa 1xbetist raha välja võtta, mida teha?” Kõigepealt on vaja mõista selle probleemi põhjust. Oleme tuvastanud 8 põhjust, miks mängija ei saa raha välja võtta. Neid kirjeldatakse üksikasjalikult järgmises jaotises, seega me ei peatu nende juures.

Kui mängija ei saa 1xBetist raha välja võtta, tasub vaadata tema profiili kontrollimist, vastavust väljavõtmistingimustele (kontrollige teenuse toetust, rahaülekande miinimumkünniseid) ja piiranguid profiilile. Viimasel juhul peate võtma ühendust klienditoega. Samuti võite enne väljavõtte blokeerimise põhjuse otsimist ise operaatoriga ühendust võtta. Raamatupidaja spetsialistid töötavad ööpäevaringselt ja aitavad hea meelega probleemi leida ja lahendada.

Miks ma ei saa 1xBetist raha välja võtta?

Konto loomisel nõustuvad mängijad automaatselt kihlveofirma 1xbet teenusetingimustega. Siiski loevad vähesed inimesed kihlveokontori veebilehel avaldatud reegleid. Seetõttu paneb tehingute probleemide esinemine kihlvedude tegijad hätta. Kuigi kõik juhtumid, mis võivad olla põhjuseks väljavõtmisest keeldumiseks, on dokumendis kirjas.

Peamised vead, mille kaudu ei saa 1xbetist raha välja võtta, on järgmised:

 • Kinnitamata profiil. Meie artiklis 1xBetis registreerimise kohta kirjutasime vajadusest läbida täielik identiteedi kontroll. Vastavalt hasartmängude üldtunnustatud reeglitele peavad mängijad olema täisealised. Samuti kontrollib kihlveokontor oma teenuste osutamiseks ka muud teavet kasutajate kohta. Seetõttu on kontrollimiseks vajalik telefoninumber ja üks dokumentidest (pass, pass, juhiluba).
 • Mängimata deposiit/osa deposiidist. Kui raha on hoiustatud, peaksid mängijad seda kohapeal kasutama. Selleks piisab sellest, et paigutada raha spordi/küberpanustele, mille koefitsient on suurem kui 1,10, või mängida ükskõik millist mängu. Hoiustatud rahasumma on pärast võitu saadaval väljamaksmiseks.
 • Mängimata boonusraha. Olukord on sarnane eelmise probleemiga. Selleks, et boonusraha saaks põhikontole, tuleb see panustada. Üksikasjalikku teavet boonuste väljavõtmise skeemi kohta saate kampaanialehelt.
 • Väljavõtmislimiitide rikkumine. Kui kasutaja on määranud summa, mis ületab valitud makseviisi jaoks lubatud summat, ei võeta makse vastu. Lisaks võib kihlveokontor 1xBet kehtestada konkreetse mängija jaoks sisemised väljavõttepiirangud. See olukord tekib ennetava karistusena väikse panustamise ja mängupettuste eest.
 • Ühe konto väljavõtmistingimuste rikkumine. Mängijate kaitsmiseks pettuse eest pakub kihlveokontor võimalust saata raha ainult sellele kontole (makseteenusele), millelt see on saadud. Kui kontoga juhtub midagi, peate võtma ühendust klienditoega ja esitama kinnituse probleemi kohta.
 • Mängija andmed ei lange kokku veebilehel ja makseteenuses. Enne ülekande tegemist kontrollib kihlveokontor 1xBet selle konto andmeid, kuhu raha saadetakse. Kui nimes, perekonnanimes, numbris leitakse vigu, siis makset ei võeta vastu. Seetõttu tuleb kõik kirjavead andmetes parandada kontori toe kaudu.
 • Mängija konto blokeerimine. Kui mängija on süstemaatiliselt rikkunud kihlveokontori reegleid, külmutatakse tema konto ja käimasolevad maksed tühistatakse. Sellise olukorra korral ei saa mängija oma raha tagasi.
 • Tehnilised probleemid kihlveokontori või makseteenuse poolel. Mitte nii sageli, kuid siiski võib esineda raskusi ülekannete tegemisel määratud kontole. Sellisel juhul tuleks oodata ja mõne aja pärast uuesti proovida.

Kui mängija ei saa 1xbetist raha välja võtta, tasub kontrollida ülaltoodud probleeme. Muid põhjuseid, miks ei saa portaalist raha välja võtta, ei ole. Enamiku ülalkirjeldatud probleemidest saab ise lahendada, kui aga mitte, siis võite võtta ühendust klienditoega. Tuletame meelde, et nad on saadaval 24/7.

Вывод средств 1хБет на карту

Millised on peamised reeglid raha väljavõtmiseks 1xBetist?

Eelmises punktis, kus kirjeldati olukordi, kus mängija ei saa 1xBetist raha välja võtta, puudutasime osaliselt kontori kasutajate põhireegleid. Siiski otsustasime need selguse huvides eraldi plokis välja tuua.

Soovitame kasutajatel neid reegleid järgida, et raha oma kontole saada:

 • Kontrollige oma isikut ja tõestage, et olete vähemalt 18-aastane.
 • Panustage raha enne väljavõtmist.
 • Ärge kandke üle määratud limiiti.
 • Kasutage raha sissemaksmiseks ja väljavõtmiseks sama makseteenust.

Omakorda kannab kihlveokontor 1xbet raha oma kontole vastavalt eeskirjadele (1 minutist kuni 7 päevani) ja ei võta selliste operatsioonide eest komisjonitasu.

Kuidas tühistada tühistamise taotlus 1xbet?

Kui kasutaja on täitnud väljavõtmistaotluse (täpsustades ülekandesumma ja makseviisi), esitatakse see finantsosakonnale läbivaatamiseks. Enamik tehinguid viiakse läbi automaatselt ilma täiendava inimese sekkumiseta. Tehisintellekt suudab tuvastada vigu ja tuvastada rikkujaid. Sellisel juhul tagastatakse raha mängija põhikontole või külmutatakse kuni probleemi lahendamiseni.

1хБет - вывод средств

Vaatamata sellele, et üksikasjadega vigadega maksed tagastatakse, mõtlevad paljud mängijad: “Kuidas tühistada väljavõtmistaotlus 1xbet?” Mõnes olukorras satuvad kasutajad huvitava panuse peale ja nad ei pane pahaks raha tagastamist, et proovida oma õnne uues panuses. Siis peavad mängijad tegema järgmised sammud:

 • Autoriseerige ja logige sisse oma isiklikku kabinetti.
 • Sisestage jaotis “Kontolt väljavõtmine”.
 • Klõpsake nupule “Väljavõtutaotlused” ja leidke oma väljamakse.
 • Kui teie väljavõtmistaotlus on “Töötlemine”, saate klõpsata “Tühista”. 10 minuti jooksul kantakse raha teie kontole. Kui staatus on “Läbiviidud”, tuleb mängijal vaid oma kontole uuesti sissemakseid teha.

Panustaja saab oma väljavõtmistaotluse tühistada ilma piiranguteta 1xBet kihlveokontorilt.

Korduma kippuvad küsimused 1xBetist väljamaksete kohta:

❌ Miks on 1xBet blokeerinud väljavõtte?

Kui kasutaja on valinud makseviisi, märkinud summa ja vajutanud “Kinnita”, läbib taotlus mitu kontrollimisetappi. Automaatselt katkestatakse maksed, kui osa summast on panustamata, on kahtlus, et on saadud võitu või on ületatud ülekandelimiit. Inimlik kontroll, kihlveokontori finantsosakonna poolt, tuleb hetkel, kui 1xBet blokeerib väljamakse. Kui tekib kahtlus pettuse või raha päritolu kohta, siis “külmutatakse” raha kuni kontrolli lõpuleviimiseni. Olukorda ei ole võimalik mõjutada. Seetõttu peab panustaja ainult ootama finantsosakonna otsust.

💵 Miks ma ei saa 1xBetist raha välja võtta?

On vähemalt 8 põhjust, miks mängija ei saa 1xbetist raha välja võtta. Kõige tavalisemad on ebatäielik profiili tuvastamine, mängimata raha ja väljamaksmine maksevahendi kaudu, mis erineb sissemakse tegemisel valitud maksevahendist. Samuti võivad olla probleemid limiitidega ja kihlveokontori kahtlused seoses raha päritolu või võidu saamisega. Väljamaksetaotluse esitamisel näeb mängija sõnumeid, milles on esitatud ülekande tegemisest keeldumise põhjus. Samuti on võimalik pöörduda nõu saamiseks klienditoe poole.

📞 Mida peaksin tegema, kui ma ei saa 1xBetist raha välja võtta?

Kuigi kihlveokontor on eelkõige ettevõte, mis tahab raha teenida, hoolib ta ka oma kuvandist. Seetõttu on olemas 24-tunnine tugi, kes tegeleb probleemsete olukordadega. Kui mängija ei saa 1xBetist raha välja võtta, tasub kirjutada vestlusesse, kirjutada e-kirja, helistada või valida muid kättesaadavaid suhtlusviise kihlveokontoriga.

Asjakohased uudised