Intro

Miks 1xBet rakendus ei tööta?

Почему не работает приложение 1xBet
Kihlveokontor 1xBet, reageerides kasutajate vajadustele, on käivitanud mitu rakendust arvutitele ja mobiilseadmetele. Oleme juba rääkinud, kust ja kuidas 1xbet kihlvedude rakendust alla laadida. Siiski võib mõnel mängijal tekkida probleeme, kui rakendus ei tööta või lakkab ühel või teisel põhjusel käivitumast. Nii et vaatame selles artiklis kõik võimalikud lahendused ja tõrkeotsingud
.[/box_text]

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Miks 1xBeti rakendus ei tööta?

Hasartmängufoorumites küsivad kihlveokorraldajad sageli küsimusi kihlveokontori rakenduse korrektse toimimise kohta. Kogusime kokku kogu info selle teema kohta ja püüame kirjeldada põhjuseid, miks 1xBeti rakendus ei tööta.

1xBet rakenduse mittetöötava versiooni allalaadimine

Kihlveokontor uuendab pidevalt oma tooteid: 1xWin tarkvara, Androidi ja iOS-i rakendusi. Seetõttu vananevad varem välja antud toodete versioonid ja ei pruugi korrektselt töötada. Lisaks laadivad mängijad sageli tarkvara alla mitteametlikest allikatest (me ei soovita seda teha), kus on avaldatud vananenud versioon. Seetõttu ei pruugi 1xBeti rakendus teie arvutis või nutitelefonis töötada. Kui tarkvara on alla laaditud ametlikust 1xBet’i veebisaidilt, peaksite tähelepanu pöörama paigaldusfailile endale. See võib olla rikutud. Kui see on nii, saate tarkvara uuesti oma seadmesse alla laadida ja paigaldada.

Teie seade ei toeta 1xBeti rakendust

Selleks, et paigaldada kihlveokontori mobiilirakendus oma nutitelefonile, peab see vastama miinimumnõuetele:

  • Android: 50-60 MB vaba ruumi nutitelefonis ja Androidi versioon 4.1 või uuem.
  • iOS: 108 MB vaba ruumi iPhone’i mälus ja iOSi operatsioonisüsteemi versioon 9.3 või uuem.

1xWin rakendus on toetatud Windowsi operatsioonisüsteemis alates XP-st. Vaja on kuni 200 MB vaba ruumi. Muid nõudeid ei ole. Kui kihlveotarkvara ei installida, võib põhjuseks olla viirusetõrje. Proovige see välja lülitada.

Probleemid 1xBet’i ühendusega internetti

Kui panustajal on nutitelefonis või arvutis rakendusega probleeme, tasub kontrollida internetiühendust. Reeglina peaks rakendus ise kuvama teate, et ühendus puudub. Parem on siiski veenduda, et internetiühendus töötab. Teine põhjus ühenduse katkemiseks võib olla see, et kohalikud internetiteenuse pakkujad blokeerivad kihlvedude vahendaja. Sellisel juhul ei pruugi 1xBeti rakendus töötada – hasartmänguserverist lähtuv liiklus on blokeeritud. Loomulikult on arendajad kihlveotarkvara premeerinud VPN-iga. Kuid see ei tööta alati korrektselt Вход в мобильную версию 1xBet

1xbet rakenduse uuendused

Kihlveokontor 1xbet uuendab regulaarselt kõiki kihlvedude rakendusi. Seetõttu ei pruugi 1xbet rakendus pärast järgmise uuenduse saamist avaneda. Seda probleemi on paljud mängijad foorumites fikseerinud. Sellisel juhul tasub tarkvara deinstallida ja uuesti installida. Kui see ei aita, kirjutage klienditoele ja paluge linki töötava kihlveorakenduse eelmisele versioonile. Me ei soovita laadida alla tarkvara teistelt saitidelt, kuna see võib sisaldada pahatahtlikku koodi.

Probleemid teie seadmega: telefon või arvuti

Mõnikord ei tööta 1xBet’i rakendus kihlvedude panustaja enda seadme probleemi tõttu. Tegemist on operatsioonisüsteemi (pärast järjekordset uuendust) või muude programmidega, mis blokeerivad kihlveotarkvara. Sellisel juhul peaksite tagasi pöörduma süsteemi eelmisele versioonile / tarkvara desinstallima või ootama järgmist rakenduse 1xBet uuendust. Kui ülalkirjeldatud lahendused ei aita, soovitame võtta ühendust kihlveokontori tugiüksusega. Nad võivad soovitada kasutajatele alternatiivset lahendust.

Asjakohased uudised