Intro

Kuidas tühistada ja kustutada 1xBetis tehtud panus?

История ставок 1хБет
Selleks, et teha täiuslik panus, peab mängija suhtuma panustamisse kui töösse. Oluline on mitte ainult valida huvitav sündmus, vaid ka analüüsida, kui suur on tõenäosus, et tulemus on positiivne. Keegi ei saa aga ette teada, kuidas spordisündmus kulgeb. Seetõttu on kaotamine paratamatu. Pole üllatav, et paljud mängijad on huvitatud sellest, kuidas 1xbetis panust tühistada ja kustutada. Seda käsitletakse artiklis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xBet: kuidas vaadata oma panuseid?

Kui lisate sündmusi kihlveokontole, avaneb paremal pool ekraani menüü, et teha panus. Kui kasutaja on panust kohandanud (määranud summa, valinud panuse tüübi jne) ja selle paigutanud, kaob teave paneelilt. Seepärast küsivadki uustulnukad sageli: “Kuidas ma 1xBetis oma panuseid vaatan?” See on väga lihtne protseduur, mis nõuab paari sammu:

  1. Logige sisse oma isiklikku kabinetti (kui mängija ei ole sisse logitud).
  2. Mine jaotisse “Panustamisajalugu”.
  3. Leidke tabelist teave kõigi panuste kohta, mis on tehtud saidil 1xbet.

Kui kasutaja teeb palju panuseid, saab kasutada täiendavaid filtreid. Panustaja saab sorteerida panuseid kategooria (“Line” või “Live”), staatuse (“Arvutatud”, “Arvutamata”), arveldusaja, tüübi (ühekordne, ekspress jne), panuse suuruse, koefitsiendi järgi. Tänu sellistele mugavatele tööriistadele saavad mängijad hõlpsasti leida teatud panuse 1xbet’i kihlvedude ajaloost.

Kuidas tühistada 1xBet’i panus?

Pärast panuse tegemist võib osutuda vajalikuks selle tühistamine. On erinevaid põhjusi, mis julgustavad kasutajaid oma panust tühistama:

  1. Vead panuse tegemisel. Kasutaja võib valida vale tulemuse, määrata vale rahasumma või teha panuse, kui koefitsient on juba langenud.
  2. Tõusnud on tõenäosus, et panus kaotatakse. Mängu analüüsimisel arvestas mängija ühe tulemuse peale. Kuid andmete ilmumine vigastuste, koosseisumuutuste, ilmastikuolude kohta võib mõjutada sportlase või meeskonna tulemusi.
  3. Vajadus raha järele. Panustajal on tekkinud vajadus kasutada raha kõrgema prioriteediga panustamiseks.

Ükskõik, milline loetletud põhjustest ka ei tekiks, kasutaja soovib 1xBeti panuse tühistada minimaalse rahakaotusega. Seda on aga praktiliselt võimatu teha. Loomulikult võivad mängijad võtta ühendust tugiteenusega ja paluda panuse tühistamist, kurdedes selle moodustamise vea üle. Siiski ei ole kihlveokontor heategevusorganisatsioon. Seetõttu on võimalus oma panus sel viisil tagasi saada äärmiselt väike.

1хБет - продажа ставки

Seetõttu jäävad mängijatele alternatiivsed võimalused 1xBetis panuse tühistamiseks:

  • 1xBeti “Müüa panus” võimalus*. See teenus on kasutajatele kättesaadav pärast panustamise sooritamist. Tänu sellele valikule saab mängija osa rahast tagasi anda, makstes kihlveokontorile tehingutasu algse summa ja pakutud summa vahe näol.
  • Valikuvõimalus “Panustamiskindlustus “*. Mängija saab kogu raha või osa sellest tagasi maksta, kui ta kaotab panuse. Teenuse kasutamise eest tuleb aga alguses maksta komisjonitasu.
  • Eksliku panuse hüvitamine. Täiendavate panuste kasutamine, et katta potentsiaalselt kaotatud panus. Näiteks kui mängija on teinud vea ja teinud panuse kogusummas vähem (TM), kuid plaanis teha panuse kogusummas rohkem (TB) ja ta on tulemuses kindel, võib ta teha veel ühe panuse – ТB suurema summaga. Sellisel juhul katab mängija kaotatud panuse ja saab ikkagi väikese kasumi. Kui kaotab TB ja võidab TM, on ka kahjum minimaalne, väiksem kui ühe panuse kaotamisel.

*Üksikasjad panuse müügi- ja kindlustustasu kohta leiate veebilehe varasematest artiklitest.

Kuidas kustutada 1xbeti panus ajaloost?

Nagu varem mainitud, asub kõigi panuste ajalugu kihlveoajaloo jaotises. See on saadaval mängija isiklikus kabinetis. Siin saab kasutaja valida soovitud kuupäeva vahemiku ja vaadata kõiki panuseid. Lisaks on olemas nupp “Kustuta”. Kui sellele vajutada, ilmub teade, mis teavitab kasutajat sellest, et 1xbet’i panused on teatud perioodi kohta kustutatud. Kui kasutaja nõustub, kustutatakse ajalugu.

Mõnel juhul võib kasutaja 1xBetis tehtud panuseid kustutada kogemata. Ajaloo taastamiseks võite võtta ühendust klienditoega või taotleda kogu väljavõtet e-posti teel. Viimane meetod töötab 100%.

Mis juhtub, kui ma kustutan 1xBetis tehtud panuse?

Uute panustajate seas võib sageli kuulda küsimust, kuidas kustutada 1xbetis tehtud panus? Sellisel juhul võivad mängijad tähendada panuse tühistamist. Oleme eespool kirjutanud panuse tühistamise eripäradest, seega ei hakka me neid kordama.

Lisaks sellele on mängijad täiendavalt huvitatud sellest, kas 1xbetis võib olla mingeid piiranguid panuste lõplikul kustutamisel? Meie kogemuse kohaselt ei tohiks neid olla. Kihlveokontor võib kohaldada sanktsioone mängijate suhtes ainult juhul, kui esineb selge reeglite rikkumine. Näiteks on kasutatud võltsitud panust. Kui tarkvara tuvastab sellise pettuse, siis panus külmutatakse ja panustaja ei saa makseid oma kontole. Sellisel juhul on vaja pöörduda tugiteenistuse poole ja mõnikord vahekohtusse tagasimakse saamiseks. Seetõttu soovitame teil lugeda kihlveoettevõtte 1xBet saidi kasutamise reegleid.

Asjakohased uudised