Intro

Kuidas teha 1xBet’ile sissemakseid?

1xBet - внесение денег на депозит
Pärast 1xbetis registreerimist saavad kasutajad edasi liikuda järgmise sammu juurde – raha hoiustamine oma hasartmängukontole. Sissemakseid saab teha tänu kümnetele teenustele, alates kaartidest kuni krüptovaluutadeni. Samal ajal on kõik operatsioonid kihlveokontorilt komisjonitasuta. Kuidas 1xBet’i hoiustada, millised meetodid on kasutajatele kättesaadavad, arutatakse selles uues artiklis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

1xBet: kuidas ma oma kihlveokontole sissemakseid teen?

Erinevalt mõnest konkurendist annab 1xbet mängijatele võimaluse tutvuda olemasolevate võimalustega oma konto sissemakse tegemiseks ilma konto loomiseta. Veebilehel on rubriik “Maksed”, kus saab määrata kihlveokorraldaja elukohariigi ja saada nimekirja kehtivatest makseviisidest. Samuti saab näha 1xbetist raha sisse- ja väljamaksmise võimalusi. Nii saab mängija enne registreerimist hinnata kontori eeliseid.

Sissemakse tegemiseks on vaja sisse logida ja minna deposiidi sektsiooni. Mängijale pakutakse olemasolevaid makseviise, sõltuvalt tema elukohariigist. Keskmiselt on 1xbet kontole raha sissemaksmiseks saadaval üle 30 makseteenuse, mis on jagatud kategooriatesse:

  • Pangakaardid.
  • Pangaülekanded (ei toetata kõikides riikides).
  • Elektroonilised rahakotid.
  • Makseteenused.
  • Mobiilsed rahaülekanded (mõnes riigis toetatud)
  • Krüptovaluutad.
  • Iseteenindusterminalid (ei ole kõigis riikides saadaval).
  • Liinibürood (mõnes riigis saadaval).

Enamasti võtab sissemakse tegemine aega mõnest minutist kuni tunnini. Pangaülekanded võtavad finantsorganisatsioonide eripärade tõttu kauem aega. Samal ajal kontrollitakse kõigi sissetulevate maksete päritolu. Kui finantsjärelevalveasutusel tekib küsimusi nende seaduslikkuse kohta, võib amet nõuda lisadokumente tuluallika tõendamiseks. Praktikas on see siiski väga haruldane.

Закинуть деньги на 1хБет

Kuidas 1xbetisse raha hoiustada?

Kokku pakub kontor mängijatele kuni 100 võimalust 1xbetile raha viskamiseks. Igal kohalikul turul on siiski piiratud arv makseviise, mis on tingitud riigi seadustest ja maksevahendite turu arengust. Seetõttu tasub enne raha kontole ülekandmise etappi jõudmist tutvuda 1xbetile olemasolevate sissemakse meetoditega. Leidke ajakohast teavet jaotisest “Deposit”, mis ilmub pärast veebilehele sisselogimist. Samuti on võimalik minna lehele “Maksed”, kui kasutaja logib veebilehele sisse elukohariigiga seotud IP-aadressilt.

Esimeses jaotises mainisime, kuidas 1xBetis oma hasartmängukontole sissemakseid teha. Saate raha sisse maksta pangaülekande, maksekaartide (nt Visa ja Mastercard), e-rahakottide (MoneyGO, Astropay jne), maksesüsteemide (ecoPayz, Neteller jne), makseterminalide (IBOX ja EasyPay Ukrainas), krüptovaluutade (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin jne), mobiiliülekannete (nt Smart Money Kyivstar), elektrooniliste vautšerite (Flexepin jne) jne kaudu.

Kuidas 1xBetile raha hoiustada iga nimetatud viisiga, leiate kontori kodulehelt. Märgime lihtsalt, et kogu protsess on sarnane ja koosneb 3 sammust: autoriseerimine veebisaidil, makseviisi valimine ja hoiustamise summa määramine, operatsiooni kinnitamine valitud makseviisi tööriistade kaudu.

Kuidas teha 1xBet’ile kaardilt sissemakseid?

Kaardiga sissemakse tegemiseks peate minema “Deposit”. Nimekirjast peaksite leidma meetodi “Pangakaardid” ja valima ühe maksesüsteemi ikooni. Seejärel piisab, kui määrate maksesumma ja lähete kaardidetailide sisestamise/ülekande kinnitamise lehele.

Mõnes riigis, näiteks Venemaal, ei ole võimalik teha otsemakseid kaardilt 1xbet hasartmängukontole. Siinkohal tuleb app SkyPay app app, mille kaudu saab hõlpsasti teostada kõik operatsioonid raha sissemaksmisega kihlveokontole. Leheküljel on juhised rakenduse kasutamiseks.

1xBet - пополнение депозита

Kuidas 1xBetile raha hoiustada pangaülekande kaudu?

Enamikus riikides annab kihlvedude pakkuja 1xbet mängijatele pangarekvisiidid raha kontole sissemaksmiseks. Rahaülekande tegemine on lihtne, kui kasutate usaldusväärseid internetipanku. Näiteks Ukrainas saate teha ülekandeid Privat24 kaudu ja Venemaal Sberbank Online’i kaudu.

Paljud kasutajad ei tea, kuidas Sberbank Online’i kaudu 1xbet’i hoiustada? Selleks tuleb sisse logida oma internetipanka ja sisestada andmed, mis on saadud kihlveokontole. Pange tähele, et ülekanne võib toimuda välismaisele kontole. Seetõttu võetakse lisatasu, mille kohta saate teavet oma pangast.

Kuidas teha sissemakseid 1xbetile ilma UCCI-ta?

Paljud kasutajad ajavad 1xbeti puhul segi kihlveokontoriga 1xStavka (1xStavka). Tegime artiklis nende ettevõtete lühikese võrdluse. Selle tulemusena on kihlveokontorid seotud nende lõplike kasusaajate poolt, kuid Venemaa seaduste kohaselt on nad erinevad juriidilised isikud.

Nimetatud artiklis on teave TSUPISe kohta – krediidiasutus, mis on sõlminud 1xStavka’ga lepingu, et jälgida mängijate maksetehinguid. Venemaa seaduste kohaselt (1xStavka kihlveoettevõte tegutseb Venemaal seaduslikult) peavad kihlveoettevõtjad maksma iga oma võidu pealt makse. Teavet selle kohta, kui palju raha kasutaja on teeninud, kogub UUPIS (Interaktiivse kihlvedude ülekande raamatupidamiskeskus). Seetõttu on kihlveokorraldajad, kes soovivad kasutada 1xStavka kihlveokontorit, kohustatud end selles krediidiasutuses registreerima. Ilma selleta ei saa nad oma kontot kontrollida.

Teisalt kasutab 1xBet offshore-litsentsi, mida Venemaal ei tunnustata. Kuna kihlvedude korraldaja on Venemaa Föderatsioonis ebaseaduslik, ei tohiks mängijad muretseda, kuidas 1xBet ilma TSUPISeta hoiustada. Võite 1xBetile raha hoiustada ilma krediidiasutusele ülekannetest teatamata.

Kuidas teha 1xBetisse sissemakseid telefonist?

Mugav viis 1xBet kontole raha hoiustamiseks on teha sissemakse telefonist. Me ei räägi siinkohal mobiilirakendusest, mis muide toetab kõiki veebilehel kättesaadavaid makseviise, vaid raha ülekandmist oma telefoninumbrilt. Mõnes riigis lubab kihlvedude korraldaja teha sissemakseid oma mobiilioperaatori kontolt. Nii saab Ukrainas 1xbetile raha sisse maksta Kyivstari ja Vodafone’i kaudu, Venemaal – MTS, Megafon jne.

Пополнение депозита 1хБет

Selleks, et raha kontole telefonist hoiustada, peab kasutaja logima sisse. Kui “Deposit” sektsioon on saadaval mobiilioperaatori kaartidega, siis saate operatsiooni lõpule viia läbi kihlveokontori portaali kaudu. Kõik, mida peate tegema, on sisestada oma telefoninumber ja kinnitada mobiilikonto debiteerimine SMS-i teel.

Vastasel juhul peate kasutama spetsiaalseid teenuseid/rakendusi, et kanda raha oma telefonist 1xbetile. Need rakendused leiate Google Play või App Store’ist.

Rohkem küsimusi selle kohta, kuidas 1xBetile raha sisse maksta

💵 Kuidas teha 1xBetisse sissemakseid terminali kaudu?

Osas postsovetlikes riikides on 1xBet kihlveoettevõte esindatud maapealsete kontoritega, kus saab raha oma kontole sisse maksta. Samuti on olemas iseteenindusterminalid, mis võimaldavad teil teha sissemakseid. Selleks, et teha 1xBet’ile sissemakseid terminali kaudu, tuleb ekraanil valida kihlveokontori ikoon ja sisestada kliendi ID-number (numbriline sisselogimine). Seejärel peate määrama makstava summa ja tegema sissemakse. Raha krediteeritakse tunni aja jooksul.

📒 Kuidas teha 1xbetisse sissemakseid ilma passita?

Enne valuutatehingute tegemist kontrollib kihlveokontor uusi mängijaid. Seetõttu on raha kontole sissemakse tegemiseks vaja passi koopiat ja vanuse tõendamist. Kui mingil põhjusel õnnestus panustajal 1xbet kontole ilma passita sisse maksta (foorumites on selliseid lugusid), siis ei ole võimalik ilma kontrollita võite välja võtta. Profiil külmutatakse kuni asjaolude selgitamiseni.

❔ Miks ma ei saa 1xbet kontole sisse maksta?

Probleemid sissemakse tegemisega kihlveokontori süü tõttu on väga haruldased. Kui te ei saa 1xbetisse sisse maksta, peaksite uuesti proovima. Kui teil tekib taas raskusi, soovitame võtta ühendust meie klienditoega. Võib-olla on mängija konto külmutatud, sest kasutaja rikkus kihlveokontori reegleid. Sellisel juhul peaksite kõik põhjused välja selgitama ja need koos tugimeeskonnaga lahendama.

📲 Kuidas 1xbetile raha telefoni teel sisse maksta?

Kihlveokontor annab mängijatele võimaluse 1xbetile raha hoiustada telefoni teel. Siinkohal ei räägi me niivõrd võimalusest automatiseerida veebilehel või nutitelefonide rakenduses ja teostada operatsioon oma vidina kaudu. Selle all peame silmas raha vastuvõtmist mobiilioperaatori kontolt. Mängijad saavad teha sissemakseid, kandes raha oma telefoninumbrilt kihlveokontole. Selleks tuleb saata SMS vastavale numbrile ning raha debiteeritakse ja kantakse automaatselt teie isiklikule kontole. Kahjuks ei ole see teenus kõigis riikides saadaval.

Asjakohased uudised