Intro

Kuidas täita 1xBeti registreerimisvormi?

Регистрационная анкета 1xBet
Ühes meie saidi artiklis rääkisime 1xBetis registreerimisest uustulnukatele. Kuna kihlveokontor pakub erinevaid võimalusi konto loomiseks (e-posti, telefoni, sotsiaalvõrgustike või kiire registreerimise teel), siis on mängijatel küsimusi, kuidas täita kõik 1xBet’i registreerimisvormi väljad. Proovime tänases artiklis sellele vastata
.[/box_text]

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas täita 1xbeti küsimustikku?

Kui mängija on valinud parima variandi 1xBetis registreerimiseks, saab rääkida ankeedi täitmisest. Asi on selles, et vormid on erinevad ja sõltuvad valitud registreerimismeetodist. Välja arvatud konto loomine e-posti teel, nõuab kihlveokontor, et mängija sisestaks konto valuuta ja elukohariigi.

“Kuidas täita vormi 1xBetis?” – on populaarne küsimus uustulnukate seas. Vastus on väga lihtne. Registreerimise etapis peaks mängija täitma kõik soovitatud väljad ja seejärel, pärast saidile juurdepääsu saamist, jätkama andmete sisestamist küsimustikku. Selle võib leida isiklikus piirkonnas – Isikuandmed. Seejärel saab mängija muuta enda kohta tühje või ebaõigeid andmeid sisaldavaid välju.

Pange tähele, et andmed peavad olema korrektsed. Neid kontrollivad 1xBeti spetsialistid profiili kontrollimise käigus.

Kuidas täita kõik 1xBeti registreerimisvormi väljad?

Mängija saab muuta üksikuid välju või kõiki avatud välju oma profiilis. Esimesel juhul on vaja kasutada pliiatsi ikooni, teisel juhul – klõpsata nupul Edit all. Seejärel avanevad väljad, kuhu saab sisestada õiged või puuduvad andmed.

Анкета игрока 1хБет

Kui mõne välja kohal on lukusümbol, ei ole mängijal võimalik seda muuta. Seetõttu on oluline enne sisestamist andmeid mitu korda kontrollida, sest hilisemad muudatused võivad võtta kaua aega. Kui soovite muuta mõnda lukustatud välja, peate võtma ühendust klienditoega ükskõik millise olemasoleva kanali kaudu.

Kuidas täita oma isikuandmeid 1xBetis?

Andmete esitamine enda kohta on kohustuslik protseduur ettevõtte teenuste kasutamiseks. Nagu eelnevalt märgitud, peab mängija 1xBetis täitma oma isikuandmed. Seda saab teha kontori veebisaidi (täis- ja mobiiliversioon) ja mobiilirakenduse kaudu. Selleks peab mängija järgima järgmisi samme:

 1. Autoriseerige veebisaidil (logige sisse mängualasse).
 2. Mine jaotisse “Isikuandmed”. Tavaliselt avaneb see kohe pärast seda, kui klõpsate nupule “Minu konto”.
 3. Valige kõik väljad, kuhu soovite andmeid sisestada, klõpsates “Edit All”. Saate andmeid muuta ka üksikutel väljadel, klõpsates “Pliiatsi” ikoonil. Nendest toimingutest oleme kirjutanud üksikasjalikumalt eespool olevas osas.
 4. Täitke oma isikuandmed 1xBetis. Pange veel kord tähele, et need andmed peavad olema korrektsed.

Järgmises jaotises leiate teavet väljade kohta, mis tuleb täita. Tuleb märkida, et määratud andmeid kontrollitakse pärast väljavõtmistaotluse esitamist veebisaidilt. Seetõttu tasub pärast isikuandmete täitmist 1xBetis neid kontrollida ja teha vajalikud parandused (vigade korral).

Mõnda välja ei saa muuta mängija isikliku kabineti kaudu. Kui teil on vaja neid parandada, soovitame abi saamiseks pöörduda meie klienditoe poole. Nad on saadaval 24/7.

Milliseid välju sisaldab 1xBet Player Sheet?

1xBet mängija profiil koosneb kahest osast: konto andmed ja kontaktandmed. Esimeses on panustajal võimalik muuta ainult salasõna. Kontaktandmeid sisaldavasse ossa minnes peab kasutaja täitma sellised väljad:

 • Perekonnanimi.
 • Eesnimi.
 • Sünniaeg.
 • Dokumendi tüüp ja üksikasjad dokumendi kohta.
 • Piirkond (provints, ringkond)
 • Piirkond, provints, linn.
 • Registreerimise aadress.

Редактирование личных данных 1хБет

Vabatahtlikult täidetavad väljad:

 • Telefon.
 • E-post.
 • Isa nimi.
 • Sünnikoht.

Kui mängija märkab sisestatud andmetes viga ja ei saa seda ise parandada, peaks ta võtma ühendust tugimeeskonnaga. Vastasel juhul võib tekkida probleeme võitude väljavõtmisega. Seetõttu tuletame veel kord meelde, et enne 1xBet’i veebisaidil registreerimist või isikukaardi täitmist tuleb kõik andmed hoolikalt üle kontrollida.

Asjakohased uudised