Intro

Kuidas registreeruda 1xBet’ile?

как зарегистрироваться 1xbet

Milliseid registreerimisvõimalusi toetab 1xBet kihlveokontor?

Pärast seda, kui kasutaja on tutvunud kihlveokontoriga 1xBet ja otsustanud selle teenuseid kasutada, on käes konto loomise kord. Sel juhul annab kihlveokontor mängijale mitu võimalust, kuidas 1xBetis registreeruda. Seega on kihlveokorraldajal võimalus valida see variant, mis on kõige mugavam.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Tänapäeval saate 1xBetis registreerumiseks kasutada oma e-posti, telefoninumbrit, sotsiaalvõrgustikke või luua kiiresti profiili “1 klikiga”. Selleks klõpsake ekraani paremas ülemises nurgas olevale nupule “Registreeri”.

1xBetis registreerimise viisi valides palutakse mängijal täita erinevaid andmeid. Nii et kiireks registreerimiseks piisab konto valuuta ja elukohariigi valimisest ning profiili loomisel posti teel – kihlveokorraldaja põhiliste andmete täpsustamiseks. Lõpuks peate aga eraisikutes sisestama kõik andmed enda kohta ja lisama oma profiili kinnitamiseks passi koopia. Tahaksime ka mainida, et keskmine registreerimise aeg on 5 minutit. Sellepärast võib mängija valida mis tahes võimaluse.

Paljud mängijad küsivad 1xBetis registreerimise kohta ilma passita (kui nad soovivad jääda anonüümseks või alla 18-aastaseks) või ilma UCPIS-ta. Sellest võimalusest räägime eraldi artiklis.

Rohkem küsimusi 1xBetis registreerimise kohta:

Kuidas registreeruda 1xBet’ile?

Kihlveokontor 1xBet pakub mängijatele mobiilirakendust Androidile ja iOSile. Lisaks on saadaval ka veebilehe telefonidele ja tahvelarvutitele optimeeritud versioon. Samas ei erine 1xBetis telefoniga registreerimine töölaua kasutamisest. Rakenduses ja saidi mobiiliversioonis on saadaval kõik samad 4 võimalust, mida on artiklis kirjeldatud.

💻 Kuidas registreeruda 1xBeti mobiililehe kaudu?

Konto loomiseks 1xBet’i mobiililehel tuleb minna rubriiki “Registreerimine”. See on saadaval lehe paremas ülemises nurgas. Seejärel peate valima ühe profiili loomise viisidest: e-posti, telefoni, sotsiaalvõrgustike või “1-klõpsuga”.

Kuidas registreerida 1xBet’ile telefoniga?

1xbet’ile registreerimine telefonis ei erine konto loomisest arvutis. Kui mängija kasutab saidi mobiiliversiooni või rakendust, on registreerimisnupp ekraani paremas ülemises nurgas. Samuti on kihlvedude mängijatel 4 võimalust konto loomiseks.

⭐ Milline on parim viis 1xBetis registreerimiseks?

1xBet annab uustulnukatele 4 võimalust mänguprofiili loomiseks. Iga võimalus võimaldab teil luua konto 5 minuti jooksul. Seega on mängija otsustada, milline on parim viis registreerimiseks, mis sõltub tema huvidest.

Asjakohased uudised