Intro

Kuidas registreeruda 1xBetile ilma passita?

Как зарегистрироваться на 1xBet без паспорта
Vastustes küsimustele, kuidas 1xBetis isikutuvastuse kontrolli läbida, kirjutasime lühidalt ilma passita mängijate registreerimisest. See on aga üsna ulatuslik teema, mis pakub huvi algajatele mängijatele. Seega proovime rääkida ilma passita ja ilma TSUPISeta (asjakohane RF residentidele) 1xBetis registreerimise keerukustest
.[/box_text]

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas registreeruda 1xBet’ile, kui te ei ole 18-aastane?

Vastavalt 1xbet kihlveokontori tingimustele saavad ainult täisealised kasutajad panuseid teha ja ruletti, pokkerit jne mängida. Samas on kontrollsüsteem üles ehitatud nii, et ka alaealine kihlveokorraldaja saab registreeruda kihlveokontori veebilehel. Selleks tuleb lihtsalt valida üks 1xBetis konto loomise viisidest.

Pärast sisselogimist saab kasutaja sisestada isiklikku profiili kõik andmed, kanda kontole raha, teha panuseid ja saada võidud. Raha väljavõtmiseks nõuab kihlveokontor siiski isikut tõendavat dokumenti. Seetõttu ei ole andmete sisestamine “peast” võimalik, sest seda ei ole võimalik kinnitada. Ja kui mängija soovib muuta oma nime, perekonnanime, aadressi kaardil, nõuab kontor dokumente nime ja elukoha muutmise kohta. Kui neid ei ole, blokeeritakse profiil.

Seega on võimalik registreeruda 1xbetis, kui olete alla 18-aastane, kuid kui dokumente kontrollitakse, külmutatakse profiil kuni mängija täisealiseks saamiseni.

Kuidas registreeruda 1xBetis ilma passita?

Nagu eelmise küsimuse puhul, saab mängija luua konto 1xBetis ilma passita. Siiski on profiili kontrollimine vältimatu. Seetõttu võite vastuseks populaarsele päringule “1xBet registreerimine ilma passita” otsingumootorist leida foorumeid, kus müüakse kontosid. Need on registreeritud teistele mängijatele, see on kuni kasutaja lisada kaardi ülekannete jaoks.

Miks on see 1xBet’i kasutamise viis ebaturvaline?

  • Esiteks, müüjal on endiselt juurdepääs kontole (parooli saab uuesti seadistada e-posti teel), kui ostjale ei ole lepingu taga olevat e-posti aadressi antud.
  • Teiseks võib turvateenistus küsida kinnitust kolimise või internetiteenuse pakkuja vahetamise kohta mängija IP-aadressi muutmise kaudu.
  • Kolmandaks võib kaardile üleminekul nõuda kinnitust, et konto on avatud profiili omaniku nimele. Sellisel juhul peab mängija tegelema sertifikaadi võltsimisega. Hea, kui kontrollijad ei märka vahet.

Seetõttu on mängija otsustada, kas ta võtab riski, kui ta registreerib 1xBetis ilma passita.

Kuidas registreerida 1xBetis ilma UCPIS-ita?

2014. aastal jõustusid seaduse nr 222-FZ “Föderaalse seaduse “Hasartmängutegevuse korraldamise ja läbiviimise riikliku reguleerimise ning Venemaa Föderatsiooni teatud seadusandlike aktide muutmise kohta” teatud sätted, mis käivitasid UUPISi toimimise. See ei ole midagi muud kui interneti kihlvedude vastuvõtukeskus. Teisisõnu on maksuhaldurid huvitatud tulude teenimisest mängijate võitudest interneti hasartmänguasutustes. Seetõttu on kõik seaduslikud kihlveokontorid sõlminud ühe UUPISiga kokkuleppeid andmevahetuseks, et arvata kihlveokorraldajatelt maha 13% komisjonitasu.

Nüüd on selge, miks registreerimine 1xBetis ilma UUPISeta on paljude uustulnukate jaoks põletav küsimus. Siiski tegutseb see kihlveokontor Venemaal ebaseaduslikult, kasutades offshore-litsentsi. Kirjutasime sellest 1xBet’i kohta Venemaal ülevaatlikus artiklis. Seetõttu ei peaks mängijad muretsema 1xBetis ilma TSUPISeta registreerimise pärast. Kõik võidud lähevad isiklikule kontole ilma maksude väljavõtmiseta.

Asjakohased uudised