Intro

Kuidas panustada spordile 22Betis?

Размещение ставок на спорт 22Бет
Kihlveokontori 22Bet veebileht on üsna lihtsa ja selge funktsionaalsusega, millest saab aru ka algaja. See võimaldab teil teha 22Betis panuseid vaid paari hiireklõpsuga või mõne puudutusega telefoni ekraanil. Kohe avalehelt saate valida soovitud spordiala, sirvida 22Beti kihlveovõimalusi ja valida need, mis teile kõige paremini sobivad. Valikus on klassikalised üksikpanused, spreadid, süsteemid ja kombinatsioonid, nagu näiteks laigud, pisted, ahelad ja mitmikpanused, mida me juba eelmises artiklis selgitanud oleme. Täna tahame üksikasjalikult kirjeldada samme, mida peate järgima, et teha üksik- või kombineeritud panuseid 22Betis.

22Bet üksikpanused: Kuidas teha üksikpanuseid?

Selleks, et teha 22Beti üksikpanuseid spordialadele, peate sisse logima oma isiklikule kontole, näiteks kihlveokontori portaali. Kui teil on raskusi juurdepääsuga, saate 22Beti veebilehe blokeeringust mööda minna, kasutades erinevaid võimalusi. Pärast seda peate minema “Line” ja “Live” (kui olete huvitatud klassikalistest spordialadest) või “Cybersport” lehele (arvutimängude turniiridele panustamiseks). Kui olete alla laadinud kihlveokontori mobiilirakenduse, ei pea te blokeeringu pärast muretsema ja saate minna otse eespool kirjeldatud jaotistesse. Järgmised sammud, välja arvatud veebilehe ja rakenduse kujundus, on sarnased.

Pärast õigesse sektsiooni minekut näeb mängija järgmist

  • Tabelis spordi või küberspordiga – vasakul pool.
  • Mängude nimekiri populaarsete tulemustega, filter spordi/küberspordi järgi ja bänner oluliste sündmustega – keskel.
  • Kampaaniabännerid ja kupong, mis ilmub pärast mängu valimist – vasakul.

Järgmisena peab kasutaja valima huvipakkuva spordiala ja lugema kõiki tulemusi. Pärast soovitud tulemuse koefitsiendi valimist läheb panus kihlveokontole. Järgmise sammuna tuleb määrata panuse summa, sisestada tasuta panuse sooduskood (kui see on saadaval) ja valida konto, millelt raha debiteeritakse – põhi- või boonuskonto. Viimane samm on panuse kontrollimine ja kinnitamine vasakul asuva paneeli vastava nupu abil. Sellest piisab ühe panuse tegemiseks 22Betis.

Одиночная ставка 22Бет

Kuidas teha 22Betis mitmikpanus?

Kui uued panustajad on saanud hakkama ühe panusega, liiguvad nad seejärel edasi mitme panuse tegemisele 22Betis. Selline panustamine on huvitav, sest saate lisada mõned valikud, mille puhul on kindel, et saate suure võidu. Panustamise koefitsiendid on mitmekordistunud, mis tagab suure tulu. Üks vale tulemus kombinatsioonis toob aga kaasa kogu raha kaotuse. Seetõttu soovitame uutel panustajatel teha ekspresspanuseid, mis koosnevad 2 ja 3 sündmusest. Vastasel juhul võite kaotada kogu oma pangaraha.

Selleks, et teha ekspresspanuseid spordiennustuses 22Bet, peate järgima alljärgnevaid samme:

  • Mine “Line” ja “Live” sektsioonidesse. Küberspordi kihlvedude jaoks peate külastama sektsiooni “Cybersports”.
  • Valige mitu mängu ja lisage need kihlveokontole.
  • Panustamissedeli paneelil on vaja valida vahekaardil “Bet type” (kihlveotüüp) ekspress. See valik ilmub, kui kihlveoseltsile on lisatud kaks või enam sündmust.
  • Sisestage panus, sooduskood (kui see on olemas) ja kinnitage paigutus, klõpsates spetsiaalsel nupul.

Экспресс-ставка 22Бет

Pärast seda ilmub panus teie isiklikku kabinetti ja te saate seda vaadata panuste ajaloo lehel. Seal on ka sektsioon “Check Coupon”, kuhu saate sisestada panuse numbri ja teada tulemuse.

Kuidas teha 22Betis kombineeritud panuseid?

Sissejuhatuses mainitud artiklis 22Bet’i panuste liikide kohta mainisime kombineeritud panuseid, nagu süsteem, patent, lac, kett ja mitmikpanus. Neil kõigil on mitmeid omadusi, mida on samas artiklis lühidalt kirjeldatud. Seetõttu soovitame algajatel enne selliste kihlvedude tegemisega tegelemist materjaliga tutvuda. Lisaks sellele on veebilehel rubriik “Reeglid”, mis annab lisateavet kõigi saidil toetatavate kihlvedude liikide kohta.

Kombineeritud panuste tegemine 22Betis on lihtne. Kihlveokontor on hoolitsenud selle eest, et panuste lisamine kihlveokirjale ja kombinatsioonide paigutamine oleks intuitiivne. Kombineeritud panuse tegemiseks peate:

  • Lisage kupongile mitu sündmust. Need tuleb eelnevalt valida spordi- ja küberspordimängude sektsioonides.
  • Väljal “Panuse tüüp” valige rippmenüüst soovitud tüüpi panus.
  • Määrake panuse summa, sooduskood (kui see on olemas) ja tehke panus.

Комбинировання ставка 22Бет

Seejärel saate oma isikliku konto kaudu jälgida panuse tulemust. Kui teil on kupongi number, saate seda kontrollida ilma sisse logimata sektsiooni “Kontrolli kupongi” kaudu.

Asjakohased uudised