Intro

Kuidas panustada 1xBet ekspresspansioonidel?

Экспресс-ставка 1хБет
Reeglina püüavad kõik algajad teha ekspresspanuseid pärast seda, kui nad on teinud paarikümne üksikpanuse. Selle põhjuseks on hirm teha mõne sündmuse kohta vale ennustus ja kaotada kaotuse korral suur summa. Teise võimalusena võib juhtuda, et kasutajad on liiga kogenematud, et kombinatsioone paigutada. Kuigi kogu ekspresspanustamise protsess 1xbetis on üsna lihtne. Seetõttu vastame selles artiklis populaarsetele küsimustele, mis on seotud ekspresspanustega 1xBetis.

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Mis on 1xbet kiirpanustamine?

Enne kui hakkate tegema mitmikpanuseid, tasub defineerida mõiste ekspresspanustamine. 1xBet ekspresspanuse all mõistetakse kombineeritud panust , mis koosneb kahest või enamast panusest erinevatele mängudele. Näiteks on panustaja loonud kombinatsiooni, mis koosneb 2 panusest erinevatele jalgpallivõistlustele. Sellisel juhul koosneb Parlay 2 tulemusest (valikust). Kui üks neist kaotab, siis kogu kombinatsioon ei mängi. Kui aga parlay võidab, saab kasutaja suuremat kasumit. See arvutatakse, korrutades üksikute panuste koefitsiendid (kogu parlay koefitsient) panustamise summaga. Seetõttu on parlay’d populaarne kihlveovõimalus professionaalsete panustajate seas. Tasub märkida, et mitte alati ei ole üksiku sündmuse kaotus kogu kombinatsiooni kaotus. 1xbet lubab mõne valiku kaotust suurema arvu tulemuste puhul. Näiteks 10 üksikmängust koosneva ekspressrongi puhul võib 2 panust ebaõnnestuda. Sellisel juhul teenite kasumit, kuigi mitte maksimaalset. Teisest küljest võib mängija kindlustada 1xBet’i panuse ja saada osa või kogu raha oma isiklikule kontole. Selle teenuse eest tuleb aga maksta tasu.

1xBet: kuidas panustada parlay?

Nagu varem mainitud, on ekspresspanused 1xbeti kasutajate seas üsna populaarne kihlveotüüp. Vaatamata sellele, et mitmikpanuse moodustamine ei ole keeruline protseduur, on paljudel uustulnukatel küsimusi ekspresspanuste loomise kohta. Seepärast anname kiire juhendi, kuidas luua mitme panuse veebilehe ja mobiilirakenduse kaudu.

Kuidas teha 1xBet’i veebisaidil multipanus?

Kui olete oma isiklikku kihlveokontole sisse loginud, saate lülituda line- või live-kihlvedude sektsiooni, et teada saada, millised spordisündmused on saadaval. Kui mängijale meeldib mitu iseseisvat sündmust, peaks ta need kihlveokontole lisama. Selleks valige mängu võitja ja soovitud panusetüüp: 1 (esimese mängija/meeskonna võit), 2 (teise mängija/meeskonna võit) jne. Pärast panuste paigutamist kihlveotabelisse (paneel asub ekraani paremal pool) pakub kihlveokontor kasutajale võimalust moodustada parlay panus. 1xBetis parlay panustamiseks peab panustaja sisestama summa ja vajutama nupule “Bet”. Экспресс дня 1хБет Seega on lühike juhend parlay loomiseks veebilehe kaudu järgmine

  1. Autoriseerimine saidil.
  2. Võistluste valik ja tulemuste koefitsiendid.
  3. Slip’i seadistamine: tulemuste lisamine või välistamine ekspresspansioonist.
  4. Parlay summa näitamine.

Parlay panuse moodustamise ajal 1xBetis näidatakse kasutajale teavet võidusumma kohta. Samuti on võimalik näha maksimaalse panuse summat, mida kihlveokontor aktsepteerib. Panuste müümise ja kindlustamise võimalused muutuvad kättesaadavaks pärast panustamise sooritamist kihlvedude ajaloo jaotises.

Kuidas 1xBet rakenduses kiirpanuseid teha?

1xBeti mobiilirakenduse kaudu kihlveo loomine ei erine palju panustamise tegemisest veebisaidi kaudu. Erinevused seisnevad elementide paigutuses (menüü kujunduses). Parlay panustamise tegemiseks 1xBetis peab kasutaja valima sündmuse, millest olete huvitatud (klõpsake ühe pakutava mängutulemuse koefitsiendil) ja lisama selle kihlveokirjale. Kui kihlveotabelisse on lisatud mitu tulemust, saab kasutaja moodustada parlay-panuse. Nagu veebisaidi puhul, tuleb panustamise summa sisestada rakendusse. Samuti on olemas kogu vajalik teave kasutaja konto seisu ja võimaliku võidusumma kohta. Parlay loomise protseduur rakenduse kaudu on järgmine.

  1. Autoriseerimine rakenduses.
  2. Spordisündmuste ja tulemuste koefitsientide valimine.
  3. Tulemuste lisamine või välistamine ekspressist.
  4. Parlay summa märkimine.

Kas ma peaksin 1xBetis kasutama ekspresspanuseid?

Nagu eelnevalt mainitud, on 1xBet’i kihlvedude kasutajate seas populaarsed parlay’d. Selle põhjuseks on võimalus saada rohkem võite, kuna tulemuste koefitsiendid on korrutatud. Lisaks motiveerib kihlvedude pakkuja mängijaid tegema ekspresspanuseid suure arvu tulemustega. Selliste panuste puhul saab kasutaja täiendavalt suurema koefitsiendi. 1хБет - Стаховка ставок 1xBet ekspresspanused on aga üksikpanuste komplektid, mis on omavahel seotud. Ja nagu pipside puhul, kui üks langeb, kukub kogu skeem kokku. Seega peab mängija olema hea mängudes orienteeruma ja tegema õigeid ennustusi. Algajatel on parem teha ekspresspanuseid mõne tulemuse peale, suurendades järk-järgult nende arvu. Professionaalid võivad omakorda kombineerida erinevaid parlay-panuseid, näiteks 1xBet Anti-Match. Sellistest koefitsientide komplektidest saadav võit on üsna märkimisväärne. Seepärast soovitame teil Parlay panuste tegemisel olla ettevaatlik. Rohkem harjutamist väikeste kombinatsioonidega on hea strateegia algajatele panustajatele.

Rohkem küsimusi 1xBet ekspresspansioonide kohta

❓ Mis on ekspresspanused 1xBetis?

Kihlveokontor 1xbet pakub kasutajatele mitmeid ekspresspanuste variante: klassikaline, Stayer (saate lisada sündmusi järgmise 60 päeva jooksul), Lucky (2 kuni 8 tulemust), Anti-Axpress (panused peavad kaotama) ja Patent (ekspresspanuste kombinatsioon). Mõnest neist kihlvedude tüübist oleme juba kirjutanud eraldi artiklis. Soovitame seda lugeda.

Kuidas teha telefonis 1xBetis mitmikpanuseid?

1xBeti ekspresspanuste tegemine veebilehe või rakenduse kaudu ei sõltu teie seadme tüübist. Arendusmeeskond on hoolitsenud selle eest, et portaal oleks brauserite vahel sõbralik ja töötaks korrektselt erinevatel mängijate ekraanidel. Lisaks on rakendused Androidil ja iPhone’il samad. Seetõttu leiavad mängijad artiklis vastuse küsimusele: “Kuidas panna 1xBetis IPhone’ile parlay’d?”

💻 Kuidas teha 1xBetis arvutis ekspresspanust?

Arvutit kasutavad kasutajad saavad panuseid teha veebilehe ja 1xWin tarkvara kaudu. Esimesel juhul tuleb 1xBetis ekspresspanuse tegemiseks valida rohkem kui kaks sündmust ja lisada need kihlveokirjale. Pärast seda on võimalik panuseid grupeerida parlay’ks. Järgnevad sammud on samad, mis ühe panuse puhul. Kui kasutatakse 1xWin tarkvara, ei ole mängijal probleeme ka kombineeritud panuse tegemisega. Ekraanide kujundus vastab 1xBeti portaalile. Seetõttu peaksid panustajad lisama panustamissedelile ka mõned sündmused ja soovituslikke samme järgides viima lõpule ekspresspansiooni paigutamise.

✅ Kuidas kindlustada 1xBet ekspresspanust?

Pärast kombineeritud panuse paigutamist saab kasutaja kasutada lisavõimalust panuse kindlustamiseks. Selleks minge jaotisse “Panustamislugu” ja klõpsake huvipakkuva slip’i puhul nupule “Kindlustamine”. Järgides uues aknas olevaid juhiseid, saab panustaja kaitsta kogu panust või osa sellest kaotuse eest. Tuleb märkida, et see teenus on tasuline ja sõltub ekspressist (tulemuste arv, summa, koefitsient jne).

Asjakohased uudised