Intro

Kuidas ma saan oma telefoninumbrit 1xBetis muuta või lahti siduda?

[1xBet’i veebilehel registreerimise ajal antakse kasutajatele 4 võimalust konto loomiseks, sealhulgas mobiilinumbri abil. Ja kui mängija otsustab registreeruda ilma numbrit andmata, soovitab kihlveokontor selle siiski sisestada, et suurendada konto turvalisust. Kuigi see ei ole kohustuslik. Kui kasutaja on aga oma telefoninumbri kinnitanud, võib selle kaotamise või muutmise korral tekkida täiendavaid komplikatsioone. Seetõttu vaatame selles artiklis 1xBet’i telefoninumbri lisamist ja muutmist. [/box_text]

Logo 1xbet
100% boonus kuni 100 eurot

1xBet registreerimine1xBet registreerimine

Parim alternatiivne kihlveokontor, kui 1xbet ei tegutse teie riigis:

Kuidas lisada 1xBetile telefoninumber?

Kihlveokontor annab kasutajatele võimaluse oma kontot veelgi paremini kaitsta, lisades 1xBetile telefoninumbri. Pärast selle kinnitamist SMS-i teel saab mängija kiiresti kontole juurdepääsu tagasi. Seega tekib täiendav võimalus, kuidas taastada konto 1xBetis. Selleks, et siduda number 1xBetis, peab mängija logima sisse isiklikku kabinetti. Jaotises “Turvalisus” on kaart “Bind number”. Kui klõpsata, avaneb väli, kuhu panustaja saab sisestada oma numbri ja kinnitada selle SMS-i teel. Leheküljel on ka kaart “2-faktoriline autoriseerimine”. Kihlveokontori turvasüsteem põhineb Google Authenticator rakenduse kasutamisel. Pärast QR-koodi abil profiilile juurdepääsu kinnitamist saab mängija veebilehele sisse logida ühekordsete paroolide abil. Need genereeritakse rakenduses ja neid kontrollib kihlvedude korraldaja portaali sisenemisel.

Kuidas muuta oma telefoninumbrit 1xBetis

Mängijad võivad sattuda olukorda, kus nad on oma telefoni kaotanud ja SIM-kaarti ei ole võimalik taastada või number on muudetud. Sellisel juhul peab kihlveokorraldaja muutma telefoninumbrit 1xBetis. Vastasel juhul võib tal tekkida probleeme raha ülekandmisega (kinnituskood võib tulla SMS-i teel) või ei pruugi ta oma kontot taastada, kui ta kaotab oma kasutajanime ja parooli. Как добавить номер на 1xBet 1xBeti telefoninumbri muutmiseks on 2 võimalust:

  • Oma isikliku kabineti kaudu. Selleks tuleb sisse logida ja minna jaotisse “Turvalisus”. Pärast seda on vaja klõpsata kaardil “Assign Number”, et anda muud teavet. Pärast uue numbri sisestamist saadetakse vanale numbrile SMS koos koodiga (toimingu kinnitamiseks). Kui mängijal puudub juurdepääs sellele numbrile, tuleb kasutada järgmist meetodit.
  • Tugiteenuse kaudu. Panustaja võib küsida abi 1xBeti tugiteenistusest. Seda saab teha “Kontaktide” lehel oleva e-posti aadressi kaudu. Mängija võib helistada ka kontaktides märgitud telefoninumbrile. Pärast olukorra teatamist küsivad ettevõtte esindajad kinnitust, et number on registreeritud kasutajale ja passipilti. Samuti on vaja täpsustada saidil registreerimise kuupäev, mängukonto number, raha sissemakse ja väljavõtmise meetodid. Kui tuvastamine on edukas, muudetakse andmed mängija taotlusel 2 päeva jooksul.

Juhul, kui tuvastamine ei õnnestu, ei ole mängijal muud valikut kui luua uus konto. Enne seda kirjutage siiski klienditoele, et teatada, et teine konto on blokeeritud. Vastasel juhul kustutatakse panustaja profiil, läbi uuesti registreerimise, tulevikus.

Kuidas oma numbrit 1xBetist lahti siduda?

Kui mängija on otsustanud, et ta ei soovi enam kihlveokontorilt SMS-i saada, võite proovida seda eemaldada. Numbri lahtiühendamine 1xBetist enese manipuleerimine, isiklikus kabinetis, ei aita. Panustaja peaks kirjutama mängijate toele ühe olemasoleva kanali kaudu. Foorumitest saadud teabe kohaselt ei aita alati toetusega kontakteerumine olukorda lahendada. Kontori esindajad ei soovi selliseid taotlusi vastu võtta, kurdetakse turvapoliitika üle. Siiski on järjekindlad kasutajad suutnud 1xBetist numbri lahtiühendamise küsimuse enda kasuks lahendada. Alternatiivne võimalus numbri eemaldamiseks kihlveokontori veebilehelt võiks olla konto külmutamine. Teatud aja möödudes saab profiili koos seal oleva mängija isikuandmetega kustutada Как поменять номер телефона

Rohkem küsimusi 1xBeti telefoninumbri kohta:

Kuidas kinnitada oma 1xBet numbrit?

Kui mängija on otsustanud lisada oma telefoninumbri oma kontole, saate seda teha oma isikliku kabineti kaudu. “Turvalisuse” all tuleb minna 1xbetis kaardile “Numbri kinnitamine”, kus tuleb määrata oma telefoninumber. Numbri kinnitamine toimub SMS-i teel, mis sisaldab ühekordset koodi.

📲 Kuidas muuta oma telefoninumbrit 1xBetis?

Selleks, et muuta telefoninumbrit 1xbetis, peab kasutaja minema isiklikku kabinetti ja tegema muudatused ise või võtma ühendust klienditoega. Esimesel juhul tuleb külastada jaotist “Turvalisus” ja muuta andmeid kaardil “Lisa number”. Teisel juhul kirjutage vestluse või klienditoe e-posti teel. See võimalus nõuab tõendit isikusamasuse ja uue numbri omandiõiguse kohta (näidake lepingut).

🔐 Kuidas 1xbetisse telefoninumbri abil sisse logida?

Kihlveokontor annab kasutajatele võimaluse 1xbetisse sisse logida telefoninumbri kaudu. Selline võimalus ilmub, kui mängija on registreerunud telefoni abil. Lisaks saab kasutaja oma numbri kinnitada isiklikus kabinetis. Kui see on kinnitatud, saab sellest teine sisselogimine, mis on võrdne e-posti ja ID-numbriga.

Asjakohased uudised